Şimdi Ara

annem verdiği sözleri tutmuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
1.383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • öncelikle herkee merhaba ben cagatay 8.sınıftayım annem bana lise sınavları bittikten sonra playstationumu çıkarcağını söyledi ama yapmadı TEOG yarın bitiyor ama okul bitince çıkarcam diyor döneklik yaptı napmalıyım?

• cevap verirseniz teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: cafatay

cevap verirseniz teşekkür ederim

Kardesim bende 8. Sinifim. Bende de playstation var ve annem kaldiracagini dahi soylemedi. Hatta telefonumu bile almadi. Biraz senle alakali bir durum.

Annen ne yaparsa yapsin bisey diyemezsin. Cunku anneler kutsal varliklar. Forumda konu acman yanlis bir davranis olmus bence.

Yapabilecegin tek sey sinavda az yanlis yaparak onun kalbini almak. Ya da guzel seyler yaparak hosnutlugunu kazanmalisin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cafatay C kullanıcısına yanıt
    yok işte sen benim annemi bilmiyosun bence bide insan dangalaksa kutsal olmaz
  • quote:

yok işte sen benim annemi bilmiyosun bence bide insan dangalaksa kutsal olmaz

Kardeşim annelere kötü söz edilmez.
    Güzel bir dille isteyebilirsin.

• cafatay C kullanıcısına yanıt
    bakın siz benim annemi bilmiyosunuz tam bir döneklik yaptı br oluyorum lütfen önerin bugünkü teogdada 3 yanlış yaptım yinede vermiyo okul bitsin öyle veririm diyo sinir oluyorum lütfen allah aşkına

• quote:

bakın siz benim annemi bilmiyosunuz tam bir döneklik yaptı br oluyorum lütfen önerin bugünkü teogdada 3 yanlış yaptım yinede vermiyo okul bitsin öyle veririm diyo sinir oluyorum lütfen allah aşkına

Nereden kontrol ettin ben türkçeyi bulamadım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.