Şimdi Ara

Annem İçin Telefon Almak İstiyorum Bütçe 550 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.teknosa.com/urunler/125071216/samsung-i9060-galaxy-grand-neo-white-akilli-telefo#product-features

Bunu almayı düşünüyorum. Ne diyorsunuz?

Annem hiç android kullanmadı. Başka önerisi olanları da dinleyebilirim.

• E4G

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2.el galaxy s4 al ben 3 ay önce 1 yıl garantili nokta çiziksiz olanı 600 liraya aldım anneme ilk telefonu ve çok mutlu zannedersin dünyanın en iyi telefonu onun :) satayım daha iyisini alayım diyorum yok ben memnunum diyor.
  • goqhian kullanıcısına yanıt
    E4G
    alın
  • Bulursanız Lenovo A7000 alın 2 sene hiç sıkıntısız doya doya kullanır.
    E4G ram ve kamerası itibarı ile geleceğe yönelik değil.
  • Bugün teknosaya gittim. E4G ile Grand Neo'yu kıyaslama şansım oldu. E4G çok iyi geldi. Almak için görevliyi çağırdım ama sadece teşhir ürünü kalmış. Satış elemanı E4G'nin çok eski telefon olduğunu. O yüzden başka hiçbir şubelerinde olmadığını söyledi. Ama Grand Neo'yu başka bir şubeden getirebileceğini söyledi. Almadan çıktım.

Bu E4G çok eski bir telefon değil bildiğim kadarıyla. Ne düşünüyorsunuz bu konuda?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Satıcı samsungdan prim alıyor heralde söylemesi gereken cümle E4G çok fazla sattı elimizde kalmadı başka mağzalara bakabilirsiniz demesi gerekirdi dürüst bir insan olsaydı

• Grand neo plus alan 4 tane tanıdığım var çooook ama çok pişmanlar hepside

• E4g cok performanslıdır eskı degıldır ben de babama almayı düşünüyorum.Samsunga bulaÅŸmayın helekı j falan gıbı serılere hıc bulasma ha s4 alıp cm atacam dıyorsan o ayrı

• Samsung alacaksan Note serisi alacaksın gerisine bulaşmayacaksın bile heleki orta-alt sınıf telefonlarından tüm insanlığı ALLAH. korusun

• sımdı bu prım alınca ınce ınce oraya yonlendıren cakalları gec,benım kendı akrabam turkcellde calısıo ısmını vermeyeyım bır marka model cıhaz bası 40 lıra prım verıo,bole bu ısler.

xperıa e4 o paranın ederıdır,xperıa e4g ıse o paradan fazlasınıntelefonudur,modeldekı 4g takısı 4 g destegı sanılıyor sadece ama ole degıl duz e4 ıle e4g arasında 11 fark var kucuk buyuk,ayrıca note5 dekı gpunun tek cekırdeklı versıyonu var e4g de,neresı eskıymıs,sorsan detay veremz,samsung onermesınden bellı zaten gırıs sevıyesı en berbat cıhazlar samsungtadır,neyse..

hem saglam kasa ve ıyı bataryası ıle hemde nıspeten daha sade kolay anlasılır arayuzu ıle e4g gayet ıyı secımdır,ınanın bana.

mıllet 100 daha fazlasına abıdık gubudık vesteller,casperlar,g.mobıle ıle kan kusarken gırıs sevıyesı butcede adam akıllı bır cıhaz almıs olursunuz,yoksa gerısı herkes kendı dumenıne su akıtın ıstıyor.teknosada samsugu over,vatanda lg yı over,bımekste sonyı over,goldta htc yı oveerler mısal,helede ıstedıgın model ellerınde yoksa sana magazada mutlaka hazırdakı yada satabıleceklerı cıhazı overler,neyse sınrılendım yıne,kendımıze esımıze dostumuza kardesımıze alsak genc ısı tamamdır zaten 2 yıla sıkılırız derımde,anne babaya cıhaz alıancak butceye cakallık yapıldıgı zaman tepem atıo,sen E4G yı al kardesım,valıde hanım teyzemız,kullansın,baskalrında bı hafta sıkıntı cekecekse sonyde 3 gun ceker ogrenır alısır.

http://www.sonymobile.com/tr/products/phones/xperia-e4g/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crauls -- 21 Aralık 2015; 22:03:38 >

• illa teknosa olmasın, başka yerlerden e4g bak bence
  • O telefon tatmin eder.

• O telefon tatmin eder.

• Aynı seviyede ablama Galaxy J2 aldık. Çok ince ve kullanışlı. Grand Neo çok kaba ve ekran olarak çok geniş duruyor. Sony Xperia 4G de aynı şekilde. Yani tamamen genişliğe vermişler. J2 ise elde tutulur kibar bir yapısı var. N11'de 600 TL. Üste %11 indirim var bugün. 550 civarı almış olursun.
    http://www.n11.com/arama?q=galaxy+j2&srt=PRICE_LOW&minp=500.00
    Listedeki gsm-dünyası mağazasından almıştım orada 609 TL ama daha önce de telefon aldığım için güvendim. Diğerleri de satışı fazla mağazalar.
    Nerden alırsan al ama Grand Neo değil J2 'yi al bence. 4G desteği de var.
    İncelemesi
    https://www.youtube.com/watch?v=wthqg7H1pHI

Sony'ye karşı Samsung'u kesinlikle önermem normalde ama E4G 'yi çok kaba buldum. Başka da güncel bir giriş seviye cihazı yok Sony'nin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kırmızı pelerin -- 23 Aralık 2015; 4:30:47 >

• J2 alma hele kı o cerceveler tem otoyolu gibi

• E4G

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kırmızı pelerin

Aynı seviyede ablama Galaxy J2 aldık. Çok ince ve kullanışlı. Grand Neo çok kaba ve ekran olarak çok geniş duruyor. Sony Xperia 4G de aynı şekilde. Yani tamamen genişliğe vermişler. J2 ise elde tutulur kibar bir yapısı var. N11'de 600 TL. Üste %11 indirim var bugün. 550 civarı almış olursun.
    http://www.n11.com/arama?q=galaxy+j2&srt=PRICE_LOW&minp=500.00
    Listedeki gsm-dünyası mağazasından almıştım orada 609 TL ama daha önce de telefon aldığım için güvendim. Diğerleri de satışı fazla mağazalar.
    Nerden alırsan al ama Grand Neo değil J2 'yi al bence. 4G desteği de var.
    İncelemesi
    https://www.youtube.com/watch?v=wthqg7H1pHI

Sony'ye karşı Samsung'u kesinlikle önermem normalde ama E4G 'yi çok kaba buldum. Başka da güncel bir giriş seviye cihazı yok Sony'nin.

600 TL'ye Samsung Galaxy J2 aldım.

• goqhian kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun, güle güle kullansın. Bence ideal bir seçim diyebilirim. Tabi annen yüksek bir multimedya kullanıcısı değil ise. Gri çerçeveye pek güvenmedim ben silikon bir kılıf taktırmayı unutma. Ekran koruyucu da tabi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.