Şimdi Ara

Anlık(0.5-1 saniyelik takılmalar)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

gigbyte vision 3060ti(daha bugün taktım kartı)

ryzen 3600 sıvı soğutma

16 gb 3200 mhz ram

b450 tomahawk

sorun:

apex,lol gibi oyunlarda anlık saniyelik bazen 1.5 saniyeleri bulan takılmalar yaşıyorum. kafasına göre değişiyor ama dakikada 4-5 kez ortalama olarak yaşıyorum. başka oyunlarda test edemedim kusura bakmayın. Şöyle bir dip not vereyim kartı takmadan önce rx570 8gb takılıydı onunla da bu takılmaları yaşıyordum ama 3060ti ile bir tık daha artmış gibi hissediyorum. yardımcı olabilirseniz sevinirim.

• arkadaşlar bios update artı tertemiz bir format attım şu an sıkıntı çözülmüş gibi gözüküyor uzun süre test edemedim. eğer sıkıntı devam ederse buraya yazarım. Bios update ile formatı arka arkaya attığım için hangisinin sıkıntıyı çözdüğünü bilmiyorum, benim gibi aynı sorunu yaşayanlar deneyebilir. eğer sıkıntı çözülmemişse yazarım zaten.

• Merhaba;

Bios update ile olacağını sanmıyorum yüksek bir ihtimal windows hatasıydı format yapılınca düzeldi.

• Çok büyük ihtimal formatla düzeldi bence de ama ben her detayı yazayım istedim. yabancı bir forumda görmüştüm sorunun böyle düzeldiğini yazmıştı. Sıkıntısı olanlar her detayı bilsin istedim. onun dışında konuya güncelleme yapayım format sonrası süreçte hiçbir sıkıntı yaşamadım arkadaşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.