Şimdi Ara

anlaşılması en zor anime

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
2
Favori
4.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • başlıktaki gibi konu olarak anlaşılması en zor anime sizin için nedir.
    benim bu konuda favorim Serial Experiments Lain dir 13 bölümdür ama 13 bölümlük konu dünyaya yeter de artar
    tüm bölümlerini bir seferde izlediğinizde aklınızda hala anlayamadığınız birçok şeyin olduğu animedir.13 bölüm tekrarlar yüzünden 20 oluyo

• anlamadığım anime yoktur ama izlemeyi tercih etmediğim anime çok vardır. genelde tercihim ilk 200 arasına giren animeleri izlemektir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elmedin

anlamadığım anime yoktur ama izlemeyi tercih etmediğim anime çok vardır. genelde tercihim ilk 200 arasına giren animeleri izlemektir
    birde lain ni dene tavsiye ederim
    quote:

Orjinalden alıntı: Elmedin

anlamadığım anime yoktur ama izlemeyi tercih etmediğim anime çok vardır. genelde tercihim ilk 200 arasına giren animeleri izlemektir

• quote:

Orijinalden alıntı: jedah

birde lain ni dene tavsiye ederim
    quote:

Orjinalden alıntı: Elmedin

Alıntıları Göster
    hele sıra gelsin ona, şu aralar ichigo %100 izliyorum yok böyle echhi

• quote:

hele sıra gelsin ona, şu aralar ichigo %100 izliyorum yok böyle echhi

Alıntıları Göster
    "Angel's Egg" TEK GEÇERİM ....
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkahan

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: serkahan

evet o çok ilginç bir anime, izlemedim daha ama wiki'de ön araştırmasını yapmıştım ve orda yazılanları pek anlamadım. izlemediğim için anlayıp anlamayacağımı da yorum yapamıyorum

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: serkahan

evet o çok ilginç bir anime, izlemedim daha ama wiki'de ön araştırmasını yapmıştım ve orda yazılanları pek anlamadım. izlemediğim için anlayıp anlamayacağımı da yorum yapamıyorum

Alıntıları Göster
    ayashi no ceres.izlediğim güne lanet olsun.ilk başlarda yi sardı güzel anime dedim.son bölümlerine doğru azıttı.başta önemli karakter dediğin kişiler en sonda eziğin teki çıkıyor.konusunuda hiç anlamadım.2. kez izlemekte ölüm.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sasaki Kojiro

ayashi no ceres.izlediğim güne lanet olsun.ilk başlarda yi sardı güzel anime dedim.son bölümlerine doğru azıttı.başta önemli karakter dediğin kişiler en sonda eziğin teki çıkıyor.konusunuda hiç anlamadım.2. kez izlemekte ölüm.

Alıntıları Göster
    @serkahan angel's egg unutmuştum oda gerçekten baya felsefik konu olarak aşmış bi anime
  • quote:

@serkahan angel's egg unutmuştum oda gerçekten baya felsefik konu olarak aşmış bi anime

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: jedah

bu ikisini onaylamak lazım
    Lain / Angel's Egg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sewenangl -- 26 Temmuz 2007; 20:08:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sewenangl

quote:

Orjinalden alıntı: jedah

bu ikisini onaylamak lazım
    Lain / Angel's Egg

Alıntıları Göster
    öncelikle serial experiment lain için bende aynı görüşteyim. aslında pekçok anime kendi dünyasını yaratıp izleyiciyi içine çektiğinden, dikkatli izlenmediğinde ipin ucu kaçıp "ee, niye böle oldu şimdi bu?" dedirtiyor gibime geliyor. bu konuda serial experiment lain ve paranoia agent, izlediğim dönemdeki durumumdan da kaynaklı, kafamı allak bullak etmiştir. altyazı mı okuyayım, çizimlerin mi keyfini süreyim, olaylarımı anlayayım bilememişimdir.. :s

• quote:

Orijinalden alıntı: muNis

öncelikle serial experiment lain için bende aynı görüşteyim. aslında pekçok anime kendi dünyasını yaratıp izleyiciyi içine çektiğinden, dikkatli izlenmediğinde ipin ucu kaçıp "ee, niye böle oldu şimdi bu?" dedirtiyor gibime geliyor. bu konuda serial experiment lain ve paranoia agent, izlediğim dönemdeki durumumdan da kaynaklı, kafamı allak bullak etmiştir. altyazı mı okuyayım, çizimlerin mi keyfini süreyim, olaylarımı anlayayım bilememişimdir.. :s

Alıntıları Göster
    sprited away.. baya oldu izleyeli ama ailecek anlamadik ve arap olduk.hala dolaniyoruz ortalikta ya habibi diye.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jake Lockley

sprited away.. baya oldu izleyeli ama ailecek anlamadik ve arap olduk.hala dolaniyoruz ortalikta ya habibi diye.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: cyrix120

En hoşuma giden animelerden Spirited Away ama nasıl anlamadın hayret karısık bi konusu yok ama begendiysen sorun yok demektir

• quote:

quote:

En hoşuma giden animelerden Spirited Away ama nasıl anlamadın hayret karısık bi konusu yok ama begendiysen sorun yok demektir

Alıntıları Göster
    quote:

umm bence espriyi anlamamissin ama gulduysen sorun yok demektir.

• quote:

quote:

Alıntıları Göster
    Bir arkadaşım Angel's Egg in karışık olduğunu söylemişti de .. izlemedim daha .. ondan alıyım zorlayıp anlarım heralde

• quote:

Orijinalden alıntı: Morfildor

Bir arkadaşım Angel's Egg in karışık olduğunu söylemişti de .. izlemedim daha .. ondan alıyım zorlayıp anlarım heralde

Alıntıları Göster
    serial experiments - lain.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arifkalayci -- 9 Ağustos 2007; 16:26:09 >
  • quote:

quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Güzel espri yapmıssın anlamadan bile gülebiliyoruz

• quote:

quote:

Güzel espri yapmıssın anlamadan bile gülebiliyoruz

Alıntıları Göster
    tv de bir sinema elestirmeninin fena agir fena sanatsal demesi uzerine hadi canim cizgi film alti ustu tartsan kac gram gelir diye hirs yaptim buldum filmi ailecek izledik.hani filmin basinda yeme hastasi aile bedava yemek bulduk diye surekli yiyor domuza donusuyordu ya domuzlarin yeme istahi meshurdur.biz de anlariz nasilsa diye oturduk anlamadik arap'a donustuk.tam olarak anlayamayacagimizi anladigimiz icin de bir daha izlemedik hala arap olarak geziyoruz.simdi ben bu filmi anlamamisken tam olarak bundan daha agir bir animeyi inanin izlemek istemiyorum.espriyi anlamak icin o gece ayni odada olmamiz gerekirdi ama ben dustugumuz komik duruma gulun diye oyle bir sey yazdim.powerballde rekor kirdim diye dolananlara o rekoru nasil kirdiklarinin goruntusune herkes guluyor ya youtube de onun gibi bir sey.aman diyim yani motoru hararet yaptirmayin anlasilmaz animeleri cozecez derken.

• quote:

tv de bir sinema elestirmeninin fena agir fena sanatsal demesi uzerine hadi canim cizgi film alti ustu tartsan kac gram gelir diye hirs yaptim buldum filmi ailecek izledik.hani filmin basinda yeme hastasi aile bedava yemek bulduk diye surekli yiyor domuza donusuyordu ya domuzlarin yeme istahi meshurdur.biz de anlariz nasilsa diye oturduk anlamadik arap'a donustuk.tam olarak anlayamayacagimizi anladigimiz icin de bir daha izlemedik hala arap olarak geziyoruz.simdi ben bu filmi anlamamisken tam olarak bundan daha agir bir animeyi inanin izlemek istemiyorum.espriyi anlamak icin o gece ayni odada olmamiz gerekirdi ama ben dustugumuz komik duruma gulun diye oyle bir sey yazdim.powerballde rekor kirdim diye dolananlara o rekoru nasil kirdiklarinin goruntusune herkes guluyor ya youtube de onun gibi bir sey.aman diyim yani motoru hararet yaptirmayin anlasilmaz animeleri cozecez derken.

Alıntıları Göster
    yaptığın espiride baya bi komplike olmus etkisinden kurtur bence animenin
    quote:

• quote:

yaptığın espiride baya bi komplike olmus etkisinden kurtur bence animenin
    quote:

Alıntıları Göster
    bence en zoru naruto walla anlamak çok zor adamların ne yaptıklarını 5dk bakışıyolar bakışıyolar alamıom ne yaptıklarını :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Mojo Risin

bence en zoru naruto walla anlamak çok zor adamların ne yaptıklarını 5dk bakışıyolar bakışıyolar alamıom ne yaptıklarını :)

Alıntıları Göster
    naruto nun altyazısına adam gibi elatan bir vatandaş çıkmadı ki izleyelim.. 20. bölümde takıldık kaldık..

bu arada konuya dönecek olursak benim cevabım Death Note olacaktır.Muazzam bir anime.. izledikçe iştahım kabarıyor ve çocuğun ne planladığını son darbesinde anlıyoruz anca :)
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.