Şimdi Ara

Ankarada 'ki en ucuz bilgisayarcı kim ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ankarada 'ki en ucuz bilgisayarcı kim ? en uygun fiyata toplama bilgisayarı peşin veya taksitle alabilecegim bir yer bilen varmı ?

• Öyle bir seçenek yok. Hepsi kazık.

Internetten parça parça alıp kendin birleştir maksimum 15 dakikada toplarsın.
  • Reborned kullanıcısına yanıt
    15dk da kutulari bile acamaz ilk seferinse youtube dan video izleyerek, kullanim kilavuzuna bakarak 4-5 saatte toplarsin sistemi. Istemiyorum dersen incehesap, teknobiyotik, sinerji, inventus, itopya hepsi sistem toplama hizmeti de veriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CCaaNN kullanıcısına yanıt
    Abartmıyorum sana 10dk sürmüyor sistemi kurmak:) Stok soğutucular tilt etiyor sadece..
  • Benim de 15dk bile sürmüyor ama nerdeyse her gün sök tak yapıyorum sistemi o yüzden.
    İlk kez sistem kuracak biri @ccaann ın dediği gibi 15 dk da kutuları bile açamaz :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ben bildiğim halde heycandan minik detaylara dikkat etmedim anakart ram uyumsuzluğu yaşadım montajda da bildiğim halde ekstra dikkat ettim vs. öncelikle heyecan yapma kardeşim paranın hakkını en iyi nasıl alırsın bunu öğrenmek için araştırma yap. burda ki arkadaşlardan da yardım al. hazır sistem almak istersen de en uygun sistemi söylerler burda. yeni konu açıp kafanda ki bilgisayarı yaz akşama sistemin hazır olur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sistemi ortalama 30 dk ile 1 saat de kuruyorum
    En tilt eden fan ve PSU soketleri

• Kendin toplamaya gayret et. Hangi parcalari almanla ilgili buraya konu ac. Uyumlu parcalar olsun. Ben parcalar gelmeden youtube da video izledim sistem kurulumuyla ilgili. 0 bilgimle 1 - 1.5 saate sorunsuz topladim ust duzey sistemi.

• Sistemi kendim toplasam bile parçaları uygun fiyata temin edebileceğim bir yer bulmam şart
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.