Şimdi Ara

Ankarada cx300 alabileceğim bir yer?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • medimarkt çok uzak,mümkünse kızılaydan arıyorum,var mıdır bildiğiniz yer?birde son fiyatı ne durumda bilen var mı? gg'de 60 tl'ye var orijinal ama abd'den geliyor 25 gün kargo süresi çekmiş.

Not:Nakit alınacak,kredi kartı yok

• Kocatepe, Eternal Bilgisayar (www.SanalMarketim.com showroom)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tahrikk

Kocatepe, Eternal Bilgisayar (www.SanalMarketim.com showroom)

teşekkürler

Ürünün Fiyatı :120,00 TL + KDV fiyat yüksek geldi ya
  • Döviz kuru biraz yükseldiği için fazla gelebilir Eternal Bilgisayar'da pahalı olmaz. Senin 50 liraya baktığın kesinlikle çakmadır, birde Amerika'dan geliyor, oraya da Çin'den. Sennheiser Alman malıdır, Nefan bile neredeyse Almanya'daki fiyatlarea satıyor, bir de garantili.
  • quote:

Döviz kuru biraz yükseldiği için fazla gelebilir Eternal Bilgisayar'da pahalı olmaz. Senin 50 liraya baktığın kesinlikle çakmadır, birde Amerika'dan geliyor, oraya da Çin'den. Sennheiser Alman malıdır, Nefan bile neredeyse Almanya'daki fiyatlarea satıyor, bir de garantili.

http://www.sanalmarketim.com/urun/38f9b0ec00fa39848c823c7abd66386f/CREATIVE-EP-650-Kulakici-Kulaklik-

ep-650 nasıldır hocam?ep630 kullanmıstım fena değildi,bu 650 bi üst model mi acaba?

• O model EP630 yeirne çıktı. Şu anda piyasada elde kalmışlar hariç EP630 yok. Otobüs gibi gürültülü ortamlarda dinleyeceksen işini görür ama kaliteli bir şey istersen Sennheiser'nın earbud modellerine (MX serisi) bak. Eternal'e gidince incelersin modelleri.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

O model EP630 yeirne çıktı. Şu anda piyasada elde kalmışlar hariç EP630 yok. Otobüs gibi gürültülü ortamlarda dinleyeceksen işini görür ama kaliteli bir şey istersen Sennheiser'nın earbud modellerine (MX serisi) bak. Eternal'e gidince incelersin modelleri.

telefon ettim,hızlı gönderi olmayanlar stokta yokmus,ep650 alıcam bitek o var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XXS -- 8 Ağustos 2011; 14:45:50 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.