Şimdi Ara

Ankara Yıldırım Beyazıt Üni. ve Bursa Teknik Üni. Makine müh.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bildiğimiz üzere Ankara Yıldırım Beyazıt Üni. ve Bursa Teknik Üni. bu sene açılacaktır. İkisinde de ortak olan makine mühendisliği şüphesiz ki birçok makine müh. isteyen adayların tercihleri arasında olacaktır. Biliyorum bu sene ilk alım olacağı için bunu sormak sizlere mantıksız gelebilir fakat yine de bir tahmin amaçlı ; sizce bu üniversiteler makine müh. bölümü için ortalama kaç binle kapatır ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Yunuscann

Arkadaşlar bildiğimiz üzere Ankara Yıldırım Beyazıt Üni. ve Bursa Teknik Üni. bu sene açılacaktır. İkisinde de ortak olan makine mühendisliği şüphesiz ki birçok makine müh. isteyen adayların tercihleri arasında olacaktır. Biliyorum bu sene ilk alım olacağı için bunu sormak sizlere mantıksız gelebilir fakat yine de bir tahmin amaçlı ; sizce bu üniversiteler makine müh. bölümü için ortalama kaç binle kapatır ?

arkadaşım bende düşünüyorum bu tür üniversiteleri ama yeni açılan üniversiteler olduğu için çokta güvenemiyorum ayrıca pek üniversite değilde lise havasındaki okullardır gibi düşünüyorum

• Ben de güvenemiyorum özellikle Bursa'daki üniversiteye hiç güvenmiyorum çünkü sadece iki bölüm açılmış. Sanırım bir bina bir öğretmenler odası iki tane de sınıf yaparlar içine
    Ama Yıldırım Beyazıt üniversitesinde daha çok bölüm var ve şehire biraz uzak Hacettepe,ODTÜ,Bilkent.. gibi. Ve bu tip kampüsü bir yerde olan üniversiteler kesinlikle lise havasında gibi olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arwén -- 14 Temmuz 2011; 19:10:34 >
  • quote:

Ben de güvenemiyorum özellikle Bursa'daki üniversiteye hiç güvenmiyorum çünkü sadece iki bölüm açılmış. Sanırım bir bina bir öğretmenler odası iki tane de sınıf yaparlar içine
    Ama Yıldırım Beyazıt üniversitesinde daha çok bölüm var ve şehire biraz uzak Hacettepe,ODTÜ,Bilkent.. gibi. Ve bu tip kampüsü bir yerde olan üniversiteler kesinlikle lise havasında gibi olmuyor.

kendine ait binası bile yok;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jeopol

quote:

Ben de güvenemiyorum özellikle Bursa'daki üniversiteye hiç güvenmiyorum çünkü sadece iki bölüm açılmış. Sanırım bir bina bir öğretmenler odası iki tane de sınıf yaparlar içine

kendine ait binası bile yok;)

Yıldırım Beyazıt benim için önplanda şu an Bursa'yı pek düşünmüyorum Fakat kaçla kapatır işte soru işareti bu

• bursa teknik kazanan var mı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.