Şimdi Ara

ANKARA'YI BİLENLER...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR MERHABA...CTESİ GÜNÜ BAHÇELİEVLER DENEME LİSESİNDE SINAVA GİRECEĞİM...
    AŞTİ'DEN BU LİSEYE NASIL ULAŞABİLİRİM,KAÇ DK SÜRER BİLEN ARKADAŞLAR YARDIMCI OLURSA SEVİNİRİM...

• Yardımcı olan olursa sevinirim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aşti'den ankaray'a binersin kızılaya gidersin, kızılay metrodan çayyolu metrosuna aktarma yapıp bahçelievler metrosuna gidebilirsin ama tam olarak gideceğin yer bahçelievler metrosuna ne kadar uzaklıkta bilemiyorum google haritalar'dan bak.

bahçelievler metrosu yazmışım, milli kütüphane durağı yazacaktım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Suprémacy -- 18 Ocak 2017; 22:52:36 >
  • Astide ankaray metrosuna bin bahçelievler durağında in 2 durak ötede 10dklik yol , okul metroya ne kadar uzakta bilmiyom

Üstteki arkadaş hatları karıştırdı galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YuriBoyaka -- 18 Ocak 2017; 21:44:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Suprémacy

Aşti'den ankaray'a binersin kızılaya gidersin, kızılay metrodan çayyolu metrosuna aktarma yapıp bahçelievler metrosuna gidebilirsin ama tam olarak gideceğin yer bahçelievler metrosuna ne kadar uzaklıkta bilemiyorum google haritalar'dan bak.

Hocam Ankara'da bütün toplu taşıma sistemi önce Kızılay'a gidiyormuş. Doğru mu?

• metroya binmeye gerek bile yok. astiden cik 7. caddeyi sor birisine, 7. caddeye gidince deneme lisesini sor. en fazla 25 dk yurursun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • YuriBoyaka kullanıcısına yanıt
    Hocam teşekkür ettim.manisadan gelicem nasipse...insallah bulurum sorunsuz...

• Aştide iniyosun kardeşim ordan direk aştinin içinden ankaray metrosuna geçiş var aştiden çıkma. sonra ankaray metrosuna biniyosun zaten son durak aşti olduğu için yön farketmez ne geldiyse biniyorsun. ondan sonra bahçelievler durağında iniyorsun. metrodan çıkıyosun kime sorsan tarif eder ordan. çok değil bi 10 dk yürürsün.
  • O lisede zamanında 3 sene okudum,o yüzden çevresini iyi bilirim,hep Bahçelievler denmiş ancak AŞTİ'den binip BEŞEVLER durağında inip bi 6-7 dakika yürüyebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yorkshire.

O lisede zamanında 3 sene okudum,o yüzden çevresini iyi bilirim,hep Bahçelievler denmiş ancak AŞTİ'den binip BEŞEVLER durağında inip bi 6-7 dakika yürüyebilirsiniz.

Hocam ben orada okumadım yalnız Deneme Lisesi tam ortada kaldığı için arada 1 veya 2 dakika oynar durağa göre. Ama tabi ki beşevlerden de gidebilir.
  • Ankaraya bindikten sonra Beşevlerde inip, Anıtkabire doğru giden Fevzi Çakmak Caddesi üzerinden Başkent Üniversitesi Hastanesine kadar yürü. Okul Hasteneye çok yakın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asami Zdrenka

quote:

Orijinalden alıntı: Suprémacy

Aşti'den ankaray'a binersin kızılaya gidersin, kızılay metrodan çayyolu metrosuna aktarma yapıp bahçelievler metrosuna gidebilirsin ama tam olarak gideceğin yer bahçelievler metrosuna ne kadar uzaklıkta bilemiyorum google haritalar'dan bak.

Hocam Ankara'da bütün toplu taşıma sistemi önce Kızılay'a gidiyormuş. Doğru mu?

Hocam hepsi önce Kızılay'a gidiyor değil de hepsi Kızılay'a bağlı diyelim. Gideceğin mevkiye göre Kızılay'dan diğer mevkiye giden metroya aktarma yapman gerekebiliyor.

@YuriBoyaka

Doğrudur milli kütüphane yerine bahçelievler yazmışım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Suprémacy -- 18 Ocak 2017; 22:53:36 >

• Ilgilenen arkadaşlara teşekkür ederim...hayirli geceler...

• Bahsettiğin okulda okudum dostum aştiden taksiye binsen 10 Lira yazar mesafe yakın. Ancak aştinin taksicileri biraz pistir malesef binmeden gideceğin yeri belirt seni yoldan geçen taksiye bindirirler.

• Aşti'den Ankaray'a bin ve 2 durak sonra Bahçelievler'de in. Bahçelievler durağının hemen sağ tarafında taksi durağı var. 10-15 TL'ye seni götürürler. Sınav zamanı yürümek mantıklı değil.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.