Şimdi Ara

Ankara Yerel Market Fırsatları (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
185
Cevap
27
Favori
12.024
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ArmeDia

aralarında mesafe olarak çok fark yok orayıda gezdim ama bütün ürünler NevGrostan pahalı CityGrosta büyük alışverişler için tavsiye etmem.

Valla hocam abartı fark yok benim gördüğüm, hatta karsilastirmistim aynı marka çay, makarna ve yag city de daha ucuzdu,ama tabi fiyat günlük anlık değişen bir olgu karşılaştırmak lazim.

City 'nin en sevdiğim yani ithal peynirleri çok uygun fiyata satıyorlar, meraklıları sırf onun için bile gidebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fezalii

quote:

Orijinalden alıntı: YoungLawyer

Gölbaşında GÖL GROSS marketleri öneririm bedava satıyorlar.

Bedava ise satıyorlar tabiri yanlış oluyor, bedava dağıtıyorlar desen belki

İşin espirisi orda kardesim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fezalii

quote:

Gölbaşında GÖL GROSS marketleri öneririm bedava satıyorlar.

Bedava ise satıyorlar tabiri yanlış oluyor, bedava dağıtıyorlar desen belki

İşin espirisi orda kardesim

• quote:

Orijinalden alıntı: erkanrap

Nerede hocam bu nevgros. Keciorendeyim aylık 200 tl market akisverisim var yaktigimiz gaza deger mi gitmek?

Hocam Gimatta. Nette çıkıyor adresi. Değer mi derseniz, ona tam birşey diyemem. Nerden alışveriş yaptığınıza göre değişir. Ama bir sefer deneyin. Beğenirseniz devan edersşniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ersin86

Ben ilk kez gecen ay gimata gittim. Buradaki yorumlara gore rize grossu da tercih ettim. Poşete ücret almiyorlar ve otoparkı da var. Fiyatları baya uygun. Özellikle temizlik maddeleri piyasanın çok altında. Büyük ihtimal diğer gross marketlerde uygundur.

aynen rizegross çok daha uygun çok net.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

quote:

Orijinalden alıntı: ersin86

Ben ilk kez gecen ay gimata gittim. Buradaki yorumlara gore rize grossu da tercih ettim. Poşete ücret almiyorlar ve otoparkı da var. Fiyatları baya uygun. Özellikle temizlik maddeleri piyasanın çok altında. Büyük ihtimal diğer gross marketlerde uygundur.

aynen rizegross çok daha uygun çok net.

kalabalıktan trafikten artık gitmiyorum. Park yeri sıkıntı. Tek ucuz gördüğüm bariz soda kasalarla alıyordum ama artık kim uğraşacak o trafikle park yeriyle diyorum kalıyor.
  • dguoguz kullanıcısına yanıt
    eyvallah üstad
  • Bu poşete verilen 10 kuruş parayı sorun edenleri anlayamıyorum, verilen poşet çok kaliteli ve 10 kuruşu hak ediyor.
  • Cagdas ve makro`da ara ara guzel firsat urunleri oluyor.Takip etmek gerek.

• Dikimevi karfur'da 200gram kedi manası 75 kuruş tu.

• Gıdada fark az ama temizlik ve kozmetikte cok fark ediyor gimat. 39 kurusa colgate diş macunu satıyorlardı mesela gimat grossta. 2 liraya jumbo ekstra kalın çop torbası. Karton bardak,strec film vb ucuz

• quote:

Orijinalden alıntı: ali222

Gıdada fark az ama temizlik ve kozmetikte cok fark ediyor gimat. 39 kurusa colgate diş macunu satıyorlardı mesela gimat grossta. 2 liraya jumbo ekstra kalın çop torbası. Karton bardak,strec film vb ucuz

Plastik tabak lazım oldu, Gimatta toptancısına sordum. Sonra Nev Grossa baktım. Toptancının söylediğinin yarı fiyatına aldım Nev Gross dan. Ben şaşırdım. Marketten 10 lu tabak fiyatına 100 tabak aldım...

• Nev Gross ve Rize Gross ilk açıldıklarında çok uygun fiyatlarla satış yapıyorlardı. Sonra yol üstü olmaları ve tutmaları sebebi ile fiyatlarını arttırdılar.

Piyasaya göre bir çok üründe gene uygun fiyatlılar ancak gross lar arasından fiyatları yüksek kalıyor.

Benim tercihim Gimat Gross, Nev ve Rize'den daha uygun fiyatları var. Tavsiye ederim.

En son gittiğimdeki (3 Hafta oldu sanırım) en çarpıcı fiyat Jel Bulaşık Makinesi deterjanlarındaydı.

Çağdaşta ve migrosta 22 TL civarı olan 1.3 Litrelik Finish Jel, , 12 TL
    1.5 Litrelik Pril Jel: 10 TL idi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ikcihan -- 23 Mart 2015; 10:02:03 >
  • selam hocam bu gimat grosda aynı yerde dimi yakınlarmı

@ikcihan
  • arkadaşlar 21.03.2015 nevgrostan yapılan alışveriştir fiyat karşılaştırmanız açısından faturanın resmini ekledim buyrun.

Ankara Yerel Market Fırsatları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redkid06 -- 23 Mart 2015; 10:26:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: redkid06

selam hocam bu gimat grosda aynı yerde dimi yakınlarmı

@ikcihan

Yakın yerde. Gimat Gross Anadolu Bulvarı paralelinde.
     Ankara Yerel Market Fırsatları
  • aerosm1th kullanıcısına yanıt
    grossların fiyatları bazen marketten fazla oluyor ama su alacaksanız tartışmasız en ucuzu buralarda rizegross poşete para almıo
  • Ben aylık alışverişimi Nevgrosstan yapıyorum. Özellikle bebek bezleri (Huggies), unibaby ıslak mendiller çok çok uygun. Teptiğim 30km. yola değiyor açıkcası. zira 1 paket bebek bezinden 10tl kar ettiğimi düşünürsek. Bi ara örnek teşkil etmesi için faturaları da eklerim. Arkadaşların bahsettiği gibi otopark işine de bi çözüm bulsalar tadından yenmez.
  • Güzel konu fakat konu gross marketlerin fiyatlarına dönüşmüş. Arkadaşın bahsettiği yerel market fırsatları için yardımcı olalım lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: firat1337

Ben aylık alışverişimi Nevgrosstan yapıyorum. Özellikle bebek bezleri (Huggies), unibaby ıslak mendiller çok çok uygun. Teptiğim 30km. yola değiyor açıkcası. zira 1 paket bebek bezinden 10tl kar ettiğimi düşünürsek. Bi ara örnek teşkil etmesi için faturaları da eklerim. Arkadaşların bahsettiği gibi otopark işine de bi çözüm bulsalar tadından yenmez.

Huggies için bir arkadaşım da en uygun yerin Nev Gross olduğunu, toplu olarak bez alışverişi yaptığını söylemişti. Hafta içi gidebilen için otopark sorunu olmuyor ama hafta sonu yoğun oluyor.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.