Şimdi Ara

Ankara'lılar Gelebilir mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler haftaya Ankara'ya geliyorum. Esenboğa Havalimanı'ndan Sincan'a nasıl gidebilirim ? Bilen varsa detaylı bir şekilde açıklayabilir mi ?

• havaş ?

veya egolar vardı heralde. nerelere gider nerde durur bilmiyorum metroya gidebilirsen metroyla batıkente git batıkentten sincana giden bi otobüse binersin 4 kere kart basarsın en azından.
  • 442 var. egonun hattıydı şimdi belkoair diye belediye yeni bi firmaya vermiş. bildiğin şehirler arası otobüsle(travego) şehir içi taşıma yapıyorlar. ücreti 5.25 onu kullanır kızılay ulus tarzı bi yere gelirsin. ondan sonrasında da dolmuş otobüs hangisi işine gelirse artık.
    havaş 9-10 tl civarı birşey olması lazım
  • Belko'ya bin 5.25 tl ulus yada kızılay metrosunda in metroya bin batıkentte in birine sor sincan otobüsünü illa ki biri gösterir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DirtyDingy

Beyler haftaya Ankara'ya geliyorum. Esenboğa Havalimanı'ndan Sincan'a nasıl gidebilirim ? Bilen varsa detaylı bir şekilde açıklayabilir mi ?

ego otobüsleri var havaalanından kızılaya bırakıyor ona bin kızılayda in güvenparkın yanındaki otobüs duraklarından da sincan otobüslerine bin o kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: sayokhan

quote:

Orijinalden alıntı: DirtyDingy

Beyler haftaya Ankara'ya geliyorum. Esenboğa Havalimanı'ndan Sincan'a nasıl gidebilirim ? Bilen varsa detaylı bir şekilde açıklayabilir mi ?

ego otobüsleri var havaalanından kızılaya bırakıyor ona bin kızılayda in güvenparkın yanındaki otobüs duraklarından da sincan otobüslerine bin o kadar

Sağolasın teşekkür ediyorum
  • kimse söylememiş ama taksiyede binebilirsin kardeşim :) 100 lira falan tutar kızılay :)))

en iyisi belkoair senin için 5.25.....
  • Havaalanının önüne çık. Orada otobüs bekler ona bin. AŞTİ nin önünde in. Oradan Sincan dolmuşuna bin. Sincan da in. En basit ve ucuz yolu budur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.