Şimdi Ara

ANKARA LAPTOP TAVSİYESİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu ay içinde laptop alacağım fiyat olaral 1700 tl ye kadar çıkabilirim.
    oyun olarak ise fazla özellik istemeyen fifa 14,COD black ops ,battelfield felan oynarım
    bu oyunları kasmadan oynatabilecek laptop tavsiyelerinizi bekliyorum
    benim aklımdahttp://www.pcdepo.com/asus-k55vj-sx031d-8gb-notebook-urun8678.html
    var .
    ayrıca ürünü direk mağazadan almak istiyorum ankarada önerebileceğiniz yerler var mı
    nova bilgisayarın sitesinde yok gözüküyordu acaba mağazsaında bulunabiir mi

• up up
  • Alma bunu çok net, eski nesil bir bilgisayar 635Mvar üzerinde , oyun için mininmum Nvidia 740M AMD ise 8750M öneririm, buna dikkat edin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Harpooner

Alma bunu çok net, eski nesil bir bilgisayar 635Mvar üzerinde , oyun için mininmum Nvidia 740M AMD ise 8750M öneririm, buna dikkat edin.

peki 1700 tl ye kadar önerebileceğin laptoplar var mı?
    oyun olarakj dediğim gibi fifa 14, black ops felan oynarım
    ortalama bu oyunları kaldırsa yeter.
    bir de asusun bu modeli kaldırmazmı dediğim oyunları
  • Asus tavsiye ederim. Fiyatı baya uygun ve windows 8 işletim sistemi de yüklü geliyor.

http://www.notebookadresi.com/asus_x550vc-xo095h_laptop?keyword=xo095

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BleachedGlint -- 3 Şubat 2014; 18:23:57 >
  • yalnız ürünü ankaradan direk mağazadan almam lazım.internet üzerinden daha önce hiç alışveriş yapmadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AZPILICUETA -- 3 Şubat 2014; 18:31:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AZPILICUETA

yalnız ürünü ankaradan direk mağazadan almam lazım.internet üzerinden daha önce hiç alışveriş yapmadım.

Mağazalara gidin, 740m i5 veya 8750M ekran kartlı laptopları sorun en kolay yöntem bu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.