Şimdi Ara

Ankara'da Uygun LPG Dönüşüm Yeri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
4.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2004 model Astra easytronic 1.6 105 HP 16V benzinli aracımız var ve LPG taktırmak istiyoruz. Simit tank istiyoruz. En uygun ve güvenilir dönüşüm yapılacak yer ve marka ne önerirsiniz. Landi Renzo, BRC öneriliyor. Sizler ne dersiniz?

Fiyatları hakkında bilgi verirseniz sevinirim.

• Sayın Don Juan,

Ankara'da size profesyonel ekip ve ekipmanlarla hizmet verebilecek servis noktalarımızın adres ve telefonlarını yazıyorum. En azından arayıp aklınızdaki sorulara yanıt almanızı tavsiye ederim.

Saygılarımla,

H.Emre DELER / Kahvecioğlu A.Ş.
    Romano ve KME Türkiye Tek Distribütörü

DAĞ-CEY OTOGAZ
    BAŞKENT SAN. SİT. 51. SK. NO:14
    Telefon : 0312 278 15 36

VİZYON OTO
    Şaşmaz oto saneyii sitesi 2. cadde 32. sokak no:27 ETİMESGUT
    Telefon : 03122784751

V.A.S MOTORLU ARAÇLAR
    İSTANBUL YOLU 8.KM ERCİYES İŞYERLERİ 7.CAD NO:34 YENİMAHALLE
    Telefon : 0312 397 81 82
  • quote:

Orjinalden alıntı: Don Juan

Herkese merhaba.

2004 model Astra easytronic 1.6 105 HP 16V benzinli aracımız var ve LPG taktırmak istiyoruz. Simit tank istiyoruz. En uygun ve güvenilir dönüşüm yapılacak yer ve marka ne önerirsiniz. Landi Renzo, BRC öneriliyor. Sizler ne dersiniz?

Ankarada Landi Renzo distribitoru Olgun lpg yi oneririm. Tanju bey ilgilenmişti benimle sagolsun hiç bir sıkıntı ysamadım. Lpg li 40 000 km yi gectim saaat gibi hala Ankara olgun 0 312 444 1 lpg 0 312 444 1 574
  • quote:

Orjinalden alıntı: syam

quote:

Orjinalden alıntı: Don Juan

Herkese merhaba.

Ankarada Landi Renzo distribitoru Olgun lpg yi oneririm. Tanju bey ilgilenmişti benimle sagolsun hiç bir sıkıntı ysamadım. Lpg li 40 000 km yi gectim saaat gibi hala Ankara olgun 0 312 444 1 lpg 0 312 444 1 574

Saat gibi enjektörleriniz ses yapıyor mu sayın syam?

güle güle kullanın.

• sana bi tavsiye başkent sanayi sitesi üst tarafta kalan kısımda arılı lpg dönüşüm var adamlar artık bu işin piri olmuş servis hizmet gayet acık ve net yinede sen bilirsin adresini hatırlıyamıyorum ama üat kısımdaki başkente git kime sorsan gösterirler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.