Şimdi Ara

# ANKARA da Üniversite Okumak ? #

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi günler herkese üniversiteyi Ankara`da okuyacağım.

Şehir nasıl bir şehir, Benim okulum Çankaya`da ama baktığım kadarıyla pek merkezi bir yerde değil galiba.

Ankara hakkında bilgilendirme yapacaklara teşekkürler şimdiden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ItsAlovelyDay -- 24 Temmuz 2014; 13:35:09 >

• Güzel mesajlar gelir umarım takip

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayırlı olsun öncelikle çankayanın merkezi bir yer olmadığını biri sana söylediyse ondan ankara ya dair haber alma başka çankaya ankaranın kalbidir ki içinde ankaranın merkezi olan kızılayı barındırır çankaya ankaranın en pahalı semtidir.ama insan kalitesi de çok yüksektir bütün elçilikler çankaya da bulunur cumhurbaşkanlığı konutu da çankayadadır hangi üni ve bölüm olduğunu söylersen daha iyi bilgi verebilirim
  • Ankara düzenlidir.Her işinizi Kızılay'da görebilirsiniz.Ulaşımı genel olarak iyi İstanbul'a göre.
  • GuardsmanBob kullanıcısına yanıt
    Kardeşim evet doğru diyorsun ama eğer üniversite(yüksek ihtimal de öyle) Çankaya üniversitesiyse gerçekten ebesinin nikahı bir yerde yani ben Ankara'da oturuyorum ha burdan Kırıkkale'ye gitmişim ha o üniversiteye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kralnap -- 24 Temmuz 2014; 13:42:27 >
  • Kralnap kullanıcısına yanıt
    o yüzden sordum zaten üniversitesini bi de başkent var ebesinin nikahının nikahında ama genelikle servisleri var o ünilerin mesela başkent üninin servisi trtnin ordan kalkıyor başka da vardır zaten
    İpek Üniversitenin yeri biraz öyle değil galiba orada bir hata yapmışım.

Netten baktığım fotoğraflarda arkasında gece kondular felan var.

Detaylı bilgiye sahip değilim.
  • ipek üniversitesi bizim evin orası yeni bina yapılıyor yapıldı neredeyse çankaya değil aslında or-an da ipek üniversitesi mekan olarak çok iyi efsane bir yere geliyorsun ama burada ev kiraları bin lira dan başlıyor neredeyse ipekin yurdu var mı ama bilmiyorum da pahalı burası haberin olsun

gecekondu dediğin yer dikmen mahallesi olarak geçer oradaki gecekondular trilyonluk şimdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GuardsmanBob -- 24 Temmuz 2014; 14:18:29 >
    Tam Burslu değil % 75 burslu geliyorum.

Yurt da umarım pahalı değildir. Bütçeyi çok zorlarsa "mecbur" gidemeyeceğiz.

Diken üstündeyiz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.