Şimdi Ara

Ankara'da En iyi iphone tamircisi?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar ankarada 5sin ekranını değiştirebilcek ve touch idyi tamir edebilecek bir yer var mı ?

• Servis bilgisayara ben mbp tamire vermiştim yetkili tamir ve servis.Kızılaydan kolej e inerken.
    Saygılar
  • Kesinlikle lydia degil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lydia kesinlikle değil. Parça çalıyorlar. Pupa belki...

• Lydiaya verdim yapabilcek birşey sadece şebeke sorunu var dedim para istemelrine karşı ama aldığım kağıtta garantili yazıyor

Ankara'da En iyi iphone tamircisi?
  • sierratr1 kullanıcısına yanıt
    iki saat kadar önce oradaydım, garantisi bitmiş telefonlara bakıyorlar ve içinden parça çalınması vs. söz konusu değil. Bilgisayarda zaten tek geçerim.
  • bütün reseller'lar malesef değişim ve onarım işlemlerini ağır aksat yürütüyor. Apple store'lar maksimum ertesi gün cihazınızı teslim ediyor veya değiştiriyor.

ben de pupa'dan değişim ipad mini 2 retina bekliyorum bakalım ne zaman gelecek
  • Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    şuanda Lydia'dan aldığım kağıtta garantili yazıyor cihaz gelince zorluda ki apple store kargo ile yollarsam diğer sorunları da çözdürebilirmiyim peki?
  • xxfkcanxx kullanıcısına yanıt
    Apple Store'lar kargo kabul etmiyor malesef bizzat gidip kendin başvurman gerek randevu alıp, veya bir tanıdığına göndereceksin telefonu o randevu alıp kendi götürecek
  • Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    Lydia cihazı kabul etmedi cihaz daha önce açılmış yarın gelip cihazınızı alın dedi ankarada nereye götürsem tamir ederler bu sorunu
  • Hocam Touch ID bildiğim kadarıyla tamir edilemiyor
  • SiNaPSiS kullanıcısına yanıt
    Touch id değil şebeke sürekli aranıyor diyor bazen buluyor bu sorunu yaptırmak istiyorum ömür iletişim ve sarsan iletişim arasında kaldım daha iyisi var mı orijinal parça kullanıyorlar mı?
  • şebeke sorununu gidermek istiyorum sürekli aranıyor yazıyor bazen buluyor sonra tekrar aranıyor moda geçiyor
  • Touch id yapılamaz geçmiş olsun. Şebeke sorunuda yakında tamamen gider ve tamir edemezler. Anakarttan dolayı sıkıntı yapar çoğu. Eğer öyleyse geçmiş olsun.

• apple orjinal parça üretmediği için de takacakları parça ya yan sanayi olur ya da çıkma (diğer iphohe'lardan kalma) takarlar.

en sağlıklısı diğer reseller'larla konuşmak veya bir şekilde zorlu veya akasya'daki apple store'lardan birine cihazı bir tanıdığın vasıtası ile ulaştırman.
  • Touch id yapamazlar hiçbir şekilde. Ama şebeke sorunu anakarttan değilse yapılır. Anakarttansa o da yapılamaz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.