Şimdi Ara

Ankara'da BRC nerde taktırsak?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
7.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni bir araç aldım arkadaşlar. Darısı olmayanlara. Aracı alırken lpg'ye uyumlu olmasıda bir etkendi. Opel sorun çıkarmaz dediler. Opellere Ankara'da opelin yetkili bayisi Opis BRC takıyor. Fakat orada fiyat biraz pahalı. Bende o yüzden BRC taktıracam. Yetkili servislerde BRC taktıran arkdaşlar nereden memnunlar. Bu LPG işinde marka kadar usta önemli diyorlar. O yüzden sağlam işi bilen usta nerdedidir. Taktıran memnun olan, tavsiye edecek olan arkadaşlar olursa sevinirim. Bide tabi fiyat verirlerse en azından ona göre konuşuruz. (Sanırım 1500 ile 1800 arası oluyor?)

• İvedik organizede şimşek otogaza bi ugra derim. Hem taksit imkani hemde cok ilgi görürsün. Üstelik taktırıp işin orda işin bittikten sonra bile her gidişinde ilk günkü gibi ilgililer her sorununu dinleyip yardımcı oluyolar
  • quote:

Orijinalden alıntı: iergun

İvedik organizede şimşek otogaza bi ugra derim. Hem taksit imkani hemde cok ilgi görürsün. Üstelik taktırıp işin orda işin bittikten sonra bile her gidişinde ilk günkü gibi ilgililer her sorununu dinleyip yardımcı oluyolar
    brc taktıracaksan Sait Usta var sanayide,

ama opel için sana OMVL tavsiye ederim. Onu da Güven OTOGAZ a taktır. Bizde 97 opel vectra 1.6 16v var . OMVL düz takılı Şimdiye kadar bir kez bile sorun çıkartmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _KUZEY

brc taktıracaksan Sait Usta var sanayide,

ama opel için sana OMVL tavsiye ederim. Onu da Güven OTOGAZ a taktır. Bizde 97 opel vectra 1.6 16v var . OMVL düz takılı Şimdiye kadar bir kez bile sorun çıkartmadı.

Alıntıları Göster
    Arkadaşım bende ŞİMŞEK OTOGAZ derim 1.6 hundai aracıma orada taktırtım kesinlikle işçilik ,ilgi,alaka prof derecesinde.Ayrıca BRC değil EMMEGAZ derim sana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kyzgunes

Arkadaşım bende ŞİMŞEK OTOGAZ derim 1.6 hundai aracıma orada taktırtım kesinlikle işçilik ,ilgi,alaka prof derecesinde.Ayrıca BRC değil EMMEGAZ derim sana.

Alıntıları Göster
    şimşek otogazı duydum. Ama onlar yetkili servis gözükmüyor birde onlar sanırım BRC fast takıyormuş servisler sequent 24. Kimi fast iyi diyor, kimi sequent. O yüzden biraz kararsız kaldım.
    quote:

Orjinalden alıntı: kyzgunes

• quote:

Orijinalden alıntı: tilki01

şimşek otogazı duydum. Ama onlar yetkili servis gözükmüyor birde onlar sanırım BRC fast takıyormuş servisler sequent 24. Kimi fast iyi diyor, kimi sequent. O yüzden biraz kararsız kaldım.
    quote:

Orjinalden alıntı: kyzgunes

Alıntıları Göster
    sayın tilki
    ankarada iki adet yetkili servisi olan
    birtek firmayız
    yetkimiz olmaz olurmu
    şimşek otogazda dolunay otogazda tamamen sanayi bakanlığınca tse ve mmo
    tarafından yetkili firmadır
    ve bu iki firma bize aittir
    ayrıca brc fast model takıyoruz
    araştıranlar iyi bilir ki
    biz diğer yazılarımızda fastin daha üstün olduğunu ispatlı yazdık
    bknz: fast taktırdık iznelimler başlığına

• quote:

Orijinalden alıntı: şimşekotogaz

sayın tilki
    ankarada iki adet yetkili servisi olan
    birtek firmayız
    yetkimiz olmaz olurmu
    şimşek otogazda dolunay otogazda tamamen sanayi bakanlığınca tse ve mmo
    tarafından yetkili firmadır
    ve bu iki firma bize aittir
    ayrıca brc fast model takıyoruz
    araştıranlar iyi bilir ki
    biz diğer yazılarımızda fastin daha üstün olduğunu ispatlı yazdık
    bknz: fast taktırdık iznelimler başlığına

Alıntıları Göster
    sayın tilki nereye taktırırsanız taktırın
    ama lütfen tatırcağınız yerde şunları isteyin
    1-orjinal garanti belgesini (faturadan bahsetmiyorum )verebiliyorlarmı
    2-kuruşu kuruşuna fatura kesebiliyorlarmı
    3-yetkili servis olduğuna dair belge sunabiliyorlarmı
    4-sektörde kaç yıldır faliyet gösterdiklerini ve deneyiminlerine dair referans gösterebiliyorlarmı
    5-serviste teknik donanımlı cihazlar imkanı sunabiliyorlarmı
    6-makina mühendisini sadece çalıştırıyor göstermek değil birzat serviste herdaim bulundurabilyorlarmı

biz bu yukarıdaki tüm şartlarını yerine getirebiliyoruz
    karar ve takdir size kalmış
    iyi günler

• quote:

sayın tilki nereye taktırırsanız taktırın
    ama lütfen tatırcağınız yerde şunları isteyin
    1-orjinal garanti belgesini (faturadan bahsetmiyorum )verebiliyorlarmı
    2-kuruşu kuruşuna fatura kesebiliyorlarmı
    3-yetkili servis olduğuna dair belge sunabiliyorlarmı
    4-sektörde kaç yıldır faliyet gösterdiklerini ve deneyiminlerine dair referans gösterebiliyorlarmı
    5-serviste teknik donanımlı cihazlar imkanı sunabiliyorlarmı
    6-makina mühendisini sadece çalıştırıyor göstermek değil birzat serviste herdaim bulundurabilyorlarmı

biz bu yukarıdaki tüm şartlarını yerine getirebiliyoruz
    karar ve takdir size kalmış
    iyi günler

Alıntıları Göster
    Yaklaşık 2 yıl önce Ostimde bankalar caddesinden sola dönüp batıkente giderken sağ tarafra üstün otogaz diye biryer var oraya taktırdım. Maşallah tık yok...........

Araba 2001 Polo Classics

• B R C nin türkiye distirbitörü 2a-lpg.com adresinden ankara yetkili servislerini bulabilirler
    quote:

Orjinalden alıntı: tilki01

Yeni bir araç aldım arkadaşlar. Darısı olmayanlara. Aracı alırken lpg'ye uyumlu olmasıda bir etkendi. Opel sorun çıkarmaz dediler. Opellere Ankara'da opelin yetkili bayisi Opis BRC takıyor. Fakat orada fiyat biraz pahalı. Bende o yüzden BRC taktıracam. Yetkili servislerde BRC taktıran arkdaşlar nereden memnunlar. Bu LPG işinde marka kadar usta önemli diyorlar. O yüzden sağlam işi bilen usta nerdedidir. Taktıran memnun olan, tavsiye edecek olan arkadaşlar olursa sevinirim. Bide tabi fiyat verirlerse en azından ona göre konuşuruz. (Sanırım 1500 ile 1800 arası oluyor?)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uysal otogaz -- 13 Nisan 2007; 19:34:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uysal otogaz

B R C nin türkiye distirbitörü 2a-lpg.com adresinden ankara yetkili servislerini bulabilirler
    quote:

Orjinalden alıntı: tilki01

Yeni bir araç aldım arkadaşlar. Darısı olmayanlara. Aracı alırken lpg'ye uyumlu olmasıda bir etkendi. Opel sorun çıkarmaz dediler. Opellere Ankara'da opelin yetkili bayisi Opis BRC takıyor. Fakat orada fiyat biraz pahalı. Bende o yüzden BRC taktıracam. Yetkili servislerde BRC taktıran arkdaşlar nereden memnunlar. Bu LPG işinde marka kadar usta önemli diyorlar. O yüzden sağlam işi bilen usta nerdedidir. Taktıran memnun olan, tavsiye edecek olan arkadaşlar olursa sevinirim. Bide tabi fiyat verirlerse en azından ona göre konuşuruz. (Sanırım 1500 ile 1800 arası oluyor?)
    Şu yetki meselesine açıklık gelsin lütfen. Şimşek yetkili olduğunu iddia ediyor ancak 2A'nın listesinde yok.

2A'nın yetkilisi değil, orası kesin. Ancak Başka türlü bir yetkisi olamıyor mu? Varsa nedir?

Bu arada 2A'nın sayfasında Ankara'daki bayiilerden biri bırakmış olduğu halde hâlâ yazmakta ve ayrıca biri de sadece Fiat'lara taktığı halde bu belirtilmemekte. Gerekli düzeltmelerin yapılması...

• ben 2006 martta megane2 ye yaldızlarda taktırdım amasana 2anın bir diğer bayisi mavidenizleri tavsiye ederim internetten telefon ve adreslerini bulabilirsin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pulpa -- 15 Nisan 2007; 20:26:03 >
  • 3 ARACAMIZA DA YALDIZLAR OTOGAZDA TAKTIRDIK.ÇOK MEMNUN KALDIK.MONTAJ İŞÇİLİKLERİ MÜKEMMEL...İSTERSEN WWW.YALDIZLAROTOGAZ.COM A Bİ BAK.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeki67

3 ARACAMIZA DA YALDIZLAR OTOGAZDA TAKTIRDIK.ÇOK MEMNUN KALDIK.MONTAJ İŞÇİLİKLERİ MÜKEMMEL...İSTERSEN WWW.YALDIZLAROTOGAZ.COM A Bİ BAK.
    Yaldızların mükemmellikle ilgisi yok. Mavi denizler iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: civcivic

Yaldızların mükemmellikle ilgisi yok. Mavi denizler iyi.

Alıntıları Göster
    Dediğiniz gibi bu yetkili servis olayı biraz karışık 2a'dakibirini bir arkadaşın dediği gibi biz sadece Fiat marka araçlara takarız diyor. Arkadaşların ilgisine teşekkür ederim. Araştırma sürecine devam ediyorum. 1 Hafta sonra taktırmayı düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tilki01

Dediğiniz gibi bu yetkili servis olayı biraz karışık 2a'dakibirini bir arkadaşın dediği gibi biz sadece Fiat marka araçlara takarız diyor. Arkadaşların ilgisine teşekkür ederim. Araştırma sürecine devam ediyorum. 1 Hafta sonra taktırmayı düşünüyorum.

Alıntıları Göster
    sayın pulpa verdiğiniz yanlış bilgi için özür dilemenizi
    tavsiye ederiz .bizim kişisel garanti verdiğimizi idda etmişsiniz
    biz sanayi bakanlığının onay verdiği brc distribitörü
    olan TURİTAL bayisi olarak
    resimi garanti belgesini veren firmayız
    garanti belgemizi servisimize gelen herkez görecektir
    yalan beyan ve firma karalama
    kişisel ahlaka aykırıdır eğer forum sitesinde bir düzeltmeye
    girip özür içeren yazını yazmasanız firmamız bunu adli olarak
    değerlendirecek bu arada bize bir fax nosu verin size SANAYİ BAKANLIĞINCA
    ONAYLI GARANTİ BELGEMİZİ FAXLAYALIM

AYRICA ANLAŞILAMAYAN BİR HUSUSDA BİZ 2A BAYİSİ DEĞİLİZ
    NEDEN BİZİ KALKIP 2A SİTESİNDE BAYİ SİTESİNDE ARIYONUZ
    BİZ TURİTAL BAYİİSİYİZ.BU ARADA EZBERE KONUŞULMASIN BU
    FORUMDA TÜRKİYEDE BRC TEK DİSTRİBİTÖRÜ 2A GİBİ
    GÖSTERİLİYOR İŞTE BAHANE OLARAK BRC SİTESİNDE Kİ
    SADECE 2A GÖZÜKMESİ DENİLİYOR .BAKIN TURİTAL DE AYNI ŞEKİLDE BRC DİSTRİBİTÖRÜ DÜR EVET ŞU AN İTALYADİKİ SİTELER GÜNCELLENİLİYOR İNŞALLAH YAKIN BİR ZAMANDA YETİŞİR .VE RESMİ OLAN BU FİRMA NIN İTHALATÇI OLARAK BİR GARANTİ BELGESİ VARDIR .BİZİM TÜM MÜŞTERİLERİMİZ KATİ SÜRETLE GARANTİ BELGESİNİ ALIR
    BAKINIZ Kİ DAHA İLK SAYFADA SANAYİ BAKANLIĞI TARAFINDAN ONAY BELGESİ
    VE İKİNCİ SAYFADA HİZMET SONRASI YETERLİLİK BELGESİ VARDIR,
    ŞİMDİ PULPA ARKADAŞIMIZ ALTINDA NE TÜR BİR ART NİYETLE YAZDIYSA BUNLARI DÜZELTMELİ ÇÜNKÜ YASAL OLARAK BİR İFTİRA VE KARALAMA
    KAMPANYASINA GİRMİŞTİR .BİZ BUNU İSPATLAYABİLİYORUZ .ÇÜNKÜ TÜM MÜŞTERİLERİMİZ BİRE BİR ŞAHİTİDİR .

BİZ BU SİTEYE GİRMEMİZDEKİ MAKSATLARDAN BİRİ
    BİRİLERİ SÜREKLİ OLARAK BU SİTEDE YALAN
    BEYANLAR VERİYOR BU KISIMDA BİZ BELGEYLE KONUŞURUZ ARKADAŞ
    ZATEN FİRMA SAHİPLERİ İLE MÜŞTERİ ARASINDA Kİ FARK BELLİ .BİRİLERİ BİLMEDEN YAZAR BİRİLERİ BİLİP KASITLI YAZAR
    SİZDE BU GÖZLE BAKARSANIZ
    SORUNLAR ZATEN KENDİLİĞİNDEN ÇÖZÜLÜYOR
    BİZ FAST YENİ MODELDİR DEDİK VE İSPATLADIK
    BAZILARI İYİ RAHATSIZ DİKKAT EDİN VERDİĞİMİZ TAKTİKLE
    TAKİP EDİN ANLIYACAKSINIZ

• quote:

sayın pulpa verdiğiniz yanlış bilgi için özür dilemenizi
    tavsiye ederiz .bizim kişisel garanti verdiğimizi idda etmişsiniz
    biz sanayi bakanlığının onay verdiği brc distribitörü
    olan TURİTAL bayisi olarak
    resimi garanti belgesini veren firmayız
    garanti belgemizi servisimize gelen herkez görecektir
    yalan beyan ve firma karalama
    kişisel ahlaka aykırıdır eğer forum sitesinde bir düzeltmeye
    girip özür içeren yazını yazmasanız firmamız bunu adli olarak
    değerlendirecek bu arada bize bir fax nosu verin size SANAYİ BAKANLIĞINCA
    ONAYLI GARANTİ BELGEMİZİ FAXLAYALIM

AYRICA ANLAŞILAMAYAN BİR HUSUSDA BİZ 2A BAYİSİ DEĞİLİZ
    NEDEN BİZİ KALKIP 2A SİTESİNDE BAYİ SİTESİNDE ARIYONUZ
    BİZ TURİTAL BAYİİSİYİZ.BU ARADA EZBERE KONUŞULMASIN BU
    FORUMDA TÜRKİYEDE BRC TEK DİSTRİBİTÖRÜ 2A GİBİ
    GÖSTERİLİYOR İŞTE BAHANE OLARAK BRC SİTESİNDE Kİ
    SADECE 2A GÖZÜKMESİ DENİLİYOR .BAKIN TURİTAL DE AYNI ŞEKİLDE BRC DİSTRİBİTÖRÜ DÜR EVET ŞU AN İTALYADİKİ SİTELER GÜNCELLENİLİYOR İNŞALLAH YAKIN BİR ZAMANDA YETİŞİR .VE RESMİ OLAN BU FİRMA NIN İTHALATÇI OLARAK BİR GARANTİ BELGESİ VARDIR .BİZİM TÜM MÜŞTERİLERİMİZ KATİ SÜRETLE GARANTİ BELGESİNİ ALIR
    BAKINIZ Kİ DAHA İLK SAYFADA SANAYİ BAKANLIĞI TARAFINDAN ONAY BELGESİ
    VE İKİNCİ SAYFADA HİZMET SONRASI YETERLİLİK BELGESİ VARDIR,
    ŞİMDİ PULPA ARKADAŞIMIZ ALTINDA NE TÜR BİR ART NİYETLE YAZDIYSA BUNLARI DÜZELTMELİ ÇÜNKÜ YASAL OLARAK BİR İFTİRA VE KARALAMA
    KAMPANYASINA GİRMİŞTİR .BİZ BUNU İSPATLAYABİLİYORUZ .ÇÜNKÜ TÜM MÜŞTERİLERİMİZ BİRE BİR ŞAHİTİDİR .

BİZ BU SİTEYE GİRMEMİZDEKİ MAKSATLARDAN BİRİ
    BİRİLERİ SÜREKLİ OLARAK BU SİTEDE YALAN
    BEYANLAR VERİYOR BU KISIMDA BİZ BELGEYLE KONUŞURUZ ARKADAŞ
    ZATEN FİRMA SAHİPLERİ İLE MÜŞTERİ ARASINDA Kİ FARK BELLİ .BİRİLERİ BİLMEDEN YAZAR BİRİLERİ BİLİP KASITLI YAZAR
    SİZDE BU GÖZLE BAKARSANIZ
    SORUNLAR ZATEN KENDİLİĞİNDEN ÇÖZÜLÜYOR
    BİZ FAST YENİ MODELDİR DEDİK VE İSPATLADIK
    BAZILARI İYİ RAHATSIZ DİKKAT EDİN VERDİĞİMİZ TAKTİKLE
    TAKİP EDİN ANLIYACAKSINIZ

Alıntıları Göster
    1-ARKADAŞLAR AŞAĞIDAKİ SİTE MAKİNA MÜHENDİSLERİ ODASI İTHALATÇI LİSTESİ BAKIN BAKALIM BRC Yİ TÜRKİYE GETİRENLERE BUNLARDAN BİRİ TURİTAL FİRMASI DEĞİLMİ

http://www.mmo.org.tr/modules.php?op=modload&name=Sections&file=index&req=viewarticle&artid=64&page=1

2-BUYRUN BUDA TURİTALI SİTESİ
    BAYİLİK LİSTESİNE BAKA BİLİRSİNİZ AYRICA GARANTİ BELGESİ VEŞARTLARIDA VAR

http://www.turital.com/

• arkadaşalar benim yazdığım yazıda şimşek otogaz gibi bir cümle geçmiş burada firma ismi vermem hatalı olmuş şimsek otogazın yetkili garanti belgesi varmış ben bu belgeyi taşımayan diğer otogaz firmaları için konuşmuştum şimsek otogazdan bu yanlış bilgi için özür dilerim uyardıkları için teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: pulpa

arkadaşalar benim yazdığım yazıda şimşek otogaz gibi bir cümle geçmiş burada firma ismi vermem hatalı olmuş şimsek otogazın yetkili garanti belgesi varmış ben bu belgeyi taşımayan diğer otogaz firmaları için konuşmuştum şimsek otogazdan bu yanlış bilgi için özür dilerim uyardıkları için teşekkür ederim
    Dükkan garantilerine, biz burdayız abi muhabbetlerine kanmayalım. Yaygın servis ağı olan, gerçek garanti veren servisleri tercih edelim.
    Garanti ve servis arıza çıkınca beli oluyor. Ankara' da montaj yaptırınca, İstanbul' da, İzmir' de, Konya' da, Antalya' da nasıl servis hizmeti alacağınızı düşünün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: avnisanal

Dükkan garantilerine, biz burdayız abi muhabbetlerine kanmayalım. Yaygın servis ağı olan, gerçek garanti veren servisleri tercih edelim.
    Garanti ve servis arıza çıkınca beli oluyor. Ankara' da montaj yaptırınca, İstanbul' da, İzmir' de, Konya' da, Antalya' da nasıl servis hizmeti alacağınızı düşünün.

Alıntıları Göster
    Sanal Abi sen ne yaptın öyle ya bu Arçelik buzdolabı değilki lpg sistemi nerde bulacağız öyle garantiyi.
    quote:

Orjinalden alıntı: avnisanal

• quote:

Orijinalden alıntı: avnisanal

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: avnisanal

Valla ben şimşek'te taktırdım LPG'yi bana verdikleri garanti belgesinin arkasında böyle bir liste var hemen hemen her ilde servisleri var. Turital bayisi zaten Şimşek Otogaz...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.