Şimdi Ara

Ankara Bahçelievler hizmet kalitesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi günler. Bir arkadaşım Ankara Bahçelievler'de oturuyor ve ttnetten uydunete geçmek istiyor acaba orda oturanlar hizmet kalitesi nasıldır söyleyebilir misiniz? Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Selam. Ben Ankara Bahçelievler'de kalıyorum. 11 yıllık TTNET aboneliğimi sürekli kopmalar, yavaş internet nedeni ile kapatıp Uydunete geçtim 1.5 yıldır. Zaman zaman kopmalar oluyor. Yavaşlamalar oluyor. Online oyun oynuyorsanız özellikle ping sıkıntıları çektiğim de oluyor ama genele baktığım zaman TTNET'e 100 üstünden 1 veriyorsam Uydunete 50 veririm..

50mb 250gb kotalı kullanıyorum. Tavsiye ediyorum desem yanlıştır ama Uydunet TTNET'den kat ve kat iyi bir hizmet sunuyor burada.
  • Selam Bahçelievler'de oturuyorum..Bazen inanılmaz güzel ve düzgün bağlantı saglıyorlar..25mbit kullanmaktayım lakin suan hız testiyle birlikte 8-9mbit olarak alıyorum..

Bazen delirtiyor, sinirlendiriyor lakin TTnet'e göre cok üstün..10.Ay'da taahhütüm bitiyor ve Superonline Fiber'e geçmeyi düşünüyorum.

Velhasıl, ttnet'e 10 basar yukarıdaki arkadaşın puanlaması doğru
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teken

Selam Bahçelievler'de oturuyorum..Bazen inanılmaz güzel ve düzgün bağlantı saglıyorlar..25mbit kullanmaktayım lakin suan hız testiyle birlikte 8-9mbit olarak alıyorum..

Bazen delirtiyor, sinirlendiriyor lakin TTnet'e göre cok üstün..10.Ay'da taahhütüm bitiyor ve Superonline Fiber'e geçmeyi düşünüyorum.

Velhasıl, ttnet'e 10 basar yukarıdaki arkadaşın puanlaması doğru

superonlineye geçme kardeş akn kotasını upload içinde uyguluyor zaten süperonline ttnet alt yapısı kullanıyor.

he ttnet ha süperonline ikiside aynı alt yapı.
  • Cevaplarınız için teşekkürler

• eric_cantona E kullanıcısına yanıt
    Ayni altyapi değil

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.