Şimdi Ara

Ankara alsancak, topçu be bağlıca 2 mahallelerinde oturanlar veya oturmuşlar.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

4+1 ev bakıyorum. Şuan dikmen akpınar mh. kirada oturuyorum. Ev almak istiyorum. Fakat bilmediğim muhitler. Ailemle birlikte kalacağım 3 yaşında bir kızım var.

Ortam, ulaşım, gelişim v.s gibi konular hakkında oturan veya bilen arkadaşlar yardımcı olurlarsa eğer çok sevinirim.

Ortalama fiyat 110.000 ila 160.000 tl arasında fiyatlar. genelde ara kat veya yüksek giriş. Çalıştığım iş yeri cevizlidere de.

Yani bana bu mahalleler hakkında bilgilerinizi paylaşırsanız yardımcı olursanız çok sevinirim.

Teşekkürler.

• Nerde calisiyorsun?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cevizlidere balgat.
  • yukarı acaip derecede tavsiyey ihtiyacım var
  • Birazdaha yukarı mesaj :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yujibey

Merhabalar.

4+1 ev bakıyorum. Şuan dikmen akpınar mh. kirada oturuyorum. Ev almak istiyorum. Fakat bilmediğim muhitler. Ailemle birlikte kalacağım 3 yaşında bir kızım var.

Ortam, ulaşım, gelişim v.s gibi konular hakkında oturan veya bilen arkadaşlar yardımcı olurlarsa eğer çok sevinirim.

Ortalama fiyat 110.000 ila 160.000 tl arasında fiyatlar. genelde ara kat veya yüksek giriş. Çalıştığım iş yeri cevizlidere de.

Yani bana bu mahalleler hakkında bilgilerinizi paylaşırsanız yardımcı olursanız çok sevinirim.

Teşekkürler.

Bende size yakin oturuyorum. Su anda bulunduğunuz konum gayet iyi yer değiştirmenizi tavsiye etmem. Ankara keklik pinari dikmen civarı yerler her zaman daha gozdedir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akpınardan taşınılır mı ya ne sıkıntınız var akpınardan
  • Fakat lakin kiracıyım :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.