Şimdi Ara

ANİ FPS DÜŞMESİ- 1haftadır uğraşıyorum.lütfen çözelim...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yapılabilecek her şeyi yaptım sanırım. okumadığım yazı gezmediğim forum kalmadı. artık arama motorunda arama yaptığımda burayı daha önce 3-4 kez ziyaret ettiniz yazıyor. daha önce konu açtım parça değişikliği ile düzelcekse eğer değiştirebilirm diye ama kimse tatmin edici cevap vermedi. psu'dan kaynaklanır belki dedim. 400watt lık psu bulup taktım. belki ram gb ddr3 1600mhz ve w7 32 bit kullanıyorum dedim. 64bit'e geçtim ama sonuç değişmedi. belki en son ekran kartı driverinden kaynaklanıyordur dedim. ati radeon hd pro 2600 eski driverları yükledim yine olmadı. bazıları catalyst 'i kaldırarark çözmüş sorunu denedim yine olmadı. başka bi ekran kartı denedim ama biraz eski idi . onu taktım aynı sorunlar onda da oldu.(ama onda %80sıcaklık oluyordu ati de %35-40larda max.) işlemci ve ekran kartı fanını açtım temizledim, termal macunu yeniledim. sıcaklıklar normal değerinde oyundayken en yüksek sıcaklık işlemcide ve max 55 derece. bazıları görev yöneticisinden yüksek performans önceliği yap oyunu demiş. onu yaptım fps normalde 60iken 120-130 oldu ama ani düşmeler yine oluyor. ani de league of legend de fight sırasında 15-20fps lerde. sadece de bu oyunu oynuyorum yani hiç ağır bir oyun değil.

***Artık çözelim şu sorunu.Lütfen yardımcı olun . gözümden uyku akıyor kaç gündür sadece bununla uğraşıyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MyPrayer14 -- 28 Haziran 2015; 0:07:32 >

•  ANİ FPS DÜŞMESİ- 1haftadır uğraşıyorum.lütfen çözelim...

lol oyununa girince bir de700k lık oyunun ramden yediği miktar gözüküyor . Sadece bu halde iken fiziksel bellek nasıl %52lerde anlamıyorum.

dahası hdd'yi hd tune ile kontrol ettim hata çıkmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MyPrayer14 -- 28 Haziran 2015; 0:16:08 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.