Şimdi Ara

Angels Online(Anime) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
2.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • beyler bakın bende biraz anlatiyim beerz wood mu dur nedir oraya ölünce gidiliyo herneyse robotlar var oyunda 500 coins diyim alıyosun yani ucuz o git gide 120m a cogalıyo bu robotların üstüne biniyosunuz galiba ona ilk başta seçilen classlardan biri kullanıyo yada hepsi kullanıyo bilmiyorum ve pet de tam bilmiyorum ama yumurta aliyosunuz 12m o yumurtayı aldıktan sonra kasıyosunuz galiba belli bi exp den sonra kırılıyo yumurta acayip bişi çıkıyo ama galiba fazla bilmiyorum işte her oyundaki gibi petlerin yiyecekleri var alt-m ile harita acılıyo oradan npc lerin ismi yazar he bide öldüğünüzde 2 şık var ilk baştakini seçerseniz beerz wood mudur nedir oraya gidiyosunuz (öbürünü bilmiyorum) oradan spear için,axe için felan skill alıyosunuz ve magelere ayrılan classlar var galiba

edit:oyamıcam artık he yeter ya cıkılmıyo burdan ne kadar saçma bisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MinaTo -- 7 Nisan 2008; 18:10:27 >

• Oyun böyle birşey yapmama izin vermez mi? Set edince hata veriyor.
     Angels Online(Anime)
  • Hahahaha Yaptım
     Angels Online(Anime)
  • ooo priest kasarız beraber 10 lvl yim suanda ve oyun güzelde pet almayı bilsem
  • Sağ taraftaki server daha boştu rahat ederim diye orda kasmaya başladım. level 4 yada 5'im şimdi. Quest yapmaya çalışıyorum. Michael git 15 score yap dedi. Magic Prof'dan 1 score kazandım. şimdi 2 puanlık görevi yapıyorum. Wind Elf mi ne kesiyorum Hangi serverdasın? Gel birlikte takılak

Edit: O ne la, Çok fazla Wind Elf kestim Wind Lord geldi Çok pis hacivat ediyordu zor kaçtım. Priest olmasam gitmiştik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Haplo -- 7 Nisan 2008; 20:08:01 >
  • h le baslıyan

edit:msn ver orda konusak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MinaTo -- 7 Nisan 2008; 20:06:44 >
  • Nasıl Stall kurulacağını bilen var mı? Çok denedim ama yapamadım. Unable falan filan birşeyler dedi. Birsürü item oldu satıp pet alcam. Biri yardım etsin.
  • arkadaşlar caps lar çok güzel. bu tür oyunlar hep hoşuma gitmiştir.
    fakat yabancı dil sorunu var. bu oyunlar ı oynamak için ingilizce çok lazımmı...:D
  • Arkadaşlar oyunu orijinal sitesinden indirdim fakat; yüklerken hemen hemen her dosyada "An error occured while trying to read the source file: The source file is corrupted" deyip, "Durdur Yeniden Dene Yoksay" seçeneklerini sunuyor, ve "Yoksay" demediğim takdirde oyunu kurma sürecinde ilerleme kaydetmiyor. Her dosyaya yoksay dediğim takdirdede oyunu kurduktan sonra çalışacağını zannetmiyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.