Şimdi Ara

Androidden IOS a geçiş?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bote 3 kullanıyorum ve iphone 6 plus geçmeyi düşünüyorum. Ne dersiniz? Diğer yandan note 4 veya 5 te ekran kalitesi daha iyi iphone 6 plus tan ama android den ios a geçmeyi de düşünüyorum.

Sizce ne yapayım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• androidde donanım satın alırsın.ios da stabil işletim sistemi.seçim senin hangisi önemliyse tercih ona göre yap

• her zaman fp acıısndan kotu olan ve bence ederınden cok pahalıya satılan kısıtlı kısıtlamalı ıos sıstemıne gecılmez,ama zevk ve karar sızın tabıkı.
  • Burqm buram kalite kokan iOS a gönül rahatlığıyla geçebilirsin.

• AlliedSL A kullanıcısına yanıt
    Kalitesine hiç bir şey demiyorum ama ekran ve donanım olarak zayıf değil mi? Mesela note 4 ve 5 2k ekrana sahip ama iphone 6 plus halen full hd.

• Sorman kabahat, Android'den IOS'a geçince Android düşmanı olacaksın. Kullanımı kolay, arayüzü iyi, her güncellemede daha iyi hale gelen IOS'dan bahsediyoruz. Hiç durma derim.
  • Soyle dusun 2k ekran ve s810 dengi islemci mi, yoksa full hd ve a8 islemci mi, daha uzun goturur? Birde yazilim destegi iyi apple da. Apple daha iyi bir secim olur kanisindayim.

• İos nerde güncellemelerle daha iyi hale geliyor ? 5s kullanıcı kulübüne girip okuyun herkes güncellemelerle şarj süresinin kısaldığını yazmış. Kullandığım ipad mini her güncellemeye daha da yavaşladı. Bence androidden vazgeçme

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.