Şimdi Ara

Android Telefon Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • -Uzun zamandır telefonumu değiştirmek istiyorum ama bi türlü karar veremiyorum.

-Bütçem 1500-1600 tl civarı.

-Şu an Samsung Galaxy Ace 2 kullanıyorum ve daha önce hiç samsungdan başka marka kullanmadım ama isteklerimi karşılayacak bi model olursa diğer markalara da açığım.

-Benim için telefonun hızı ve kamerasının kalitesi önemli.

-Önerilerinizi bekliyorum, şimdiden sağolun

• lg g2 al 300tl cebinde kalsın.
  • Kamera iyi olsun diyorsan sony al kamerası iyi
    Hız içinse yine sony,samsung daki gibi kastırmıyor arayüzü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: californicationn

-Uzun zamandır telefonumu değiştirmek istiyorum ama bi türlü karar veremiyorum.

-Bütçem 1500-1600 tl civarı.

-Şu an Samsung Galaxy Ace 2 kullanıyorum ve daha önce hiç samsungdan başka marka kullanmadım ama isteklerimi karşılayacak bi model olursa diğer markalara da açığım.

-Benim için telefonun hızı ve kamerasının kalitesi önemli.

-Önerilerinizi bekliyorum, şimdiden sağolun

o kadar para vermemeni öneririm kesinlikle 0 telefon alıp bayılma o paraları yazık oluyor.

ben artık 0 telefon almam inanılmaz kazıklar yiyorsunuz çünkü garanti için mi ? çok temiz 2.elde garantili cihazlar bulunuyor ayrıca garanti olmasa bile takmayın 2 senede 1 kere şarj değiştirmek için extra 600 700 lira ödemeyin değmiyor.

S3 almıştım sıfır 1400 lira ilk zamanları yazık acıdım paraya.

şuan ne mi yaptım ? 2.elden sıfır gibi 800 liraya S4 aldım çok ta mutluyum telefona 1000 tl'den yukarısı haram ne olursa olsun.

• Tamamen aynı durumdaydık gittim G2 aldım
    Not Ace serisi samsungun defolu serisi
  • bu ara telefon almak sıkıntılı, kısa süre sonra 64 bit destekleyen telefonlar gelecek. senin telefonun değeri anında düşecek. 2015i beklemelisin. 64 bit çok hızlı olacağından söylemiyorum ama daha fazla destek göreceği kesin. bütçen de az değil sonuçta
  • Nexus 5

• Arkadaşlar sağolun ama kafamı daha çok karıştırdınız :D Yine de hepinizin önerdiği telefonları inceliycem. Hala önerilere açığım...
  • californicationn C kullanıcısına yanıt
    İphone 5C al veya 5s zorla. Çok memnun kalırsın . (Bende samsung kullanıcısıyım )
  • arkadaşın dediği gibi 2015i bekle. hem 64 bit telefonlar çıkacak hemde xiaomi türkiye piyasasına girecek tel fiyatları baya düşecek.
  • Küçük ekranda Z1C ve,büyük ekranda G2,Z1 ve Nexus 5

• neden 2015'i bekleyecek ? sanki 64bitli telefonlar daha uygun olacakmış gibi konusuyorsunuz...

Şuanda alınabilecek en güzel telefonlardan bitanesi G2 , hatta bunun 2.El temizini bulursan almanı tavsiye ederim.
    Ace serisi Sorunlu bir seridir. bizdede var ve verdigim paraya yazık diyorum ! git kurtar kendini 2015'i beklemene gerek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: McCarty

neden 2015'i bekleyecek ? sanki 64bitli telefonlar daha uygun olacakmış gibi konusuyorsunuz...

Şuanda alınabilecek en güzel telefonlardan bitanesi G2 , hatta bunun 2.El temizini bulursan almanı tavsiye ederim.
    Ace serisi Sorunlu bir seridir. bizdede var ve verdigim paraya yazık diyorum ! git kurtar kendini 2015'i beklemene gerek yok.

Bende öyle düşünüyorum. Gerçekten telefonu duvara atıp parçalamamak için kendimi zor tuttuğum zamanlar oluyo fazla bile katlandım 2015'e kadar sabredebileceğimi sanmıyorum.

Gelen tavsiyeler ve kendi yaptığım incelemeler üzerine aslında lg hiç aklımda yokken g2 ve g3 e sıcak bakmaya başladım. Şu an ki bütçem g3 e yetmez ama 2. eline yetebilir. Yalnız cihazda aşırı ısınma ve ekran çözünürlüğünün yüksekliğinden dolayı performansta az da olsa düşüklük oluyormuş. Bu dezavantajları göz önüne alınca farkı verip g3 almaya değer mi emin olamadım.

• Note 3 e de bakmanı öneririm.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne kadar samsung kullanan ve başka marka önermek istemeyen biri olsam da kapitalizm e kapılma ve bence de ikinci el sıfır ayarında 1000 tl bandında çok güzel lg g2 ler var al birini kullan

• 32lik G2 onceki cihazindan sonra ilac gibi gelecektir,fp acisindanda on numara,bulabilirsen paralelde z2 de bakmalisin ama butcevyetmezse G2 pisman etmez.

• G3 al keyfine bak s4 kullanıyorum yanlı bi tavsiye değil.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.