Şimdi Ara

### Android Oyun & Uygulama Paylaşımı & Tavsiyeleri & Yardım - Destek [13/08/11] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
223
Cevap
12
Favori
22.101
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tşk.Oldukça stabil ve telefonu çok yavaşlaymıyor. Ivır zıvır ne varsa Go Launcher ile alakalı indirip kurdum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi euzun72 -- 29 Haziran 2011; 13:47:25 >
  • Konu harika ancak uygulama bulup paylaşmak zor (: Android kullanımı artıyor ancak forumdaki arkadaşların konudan haberi mi yok acaba? (:
  • arkaadşlar x10 da sorunsuz bi şekilde pes 2011 oynayan war mı ya benim telefon ekranı tam olarak kaplamıyo oyunu sağdan ve soldan boşluk oluyo ve bazen de aynı anda iki tuşa basamıyorum
    sorunsuz oynayan varsa apk sini atabilir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fawkes01

arkaadşlar x10 da sorunsuz bi şekilde pes 2011 oynayan war mı ya benim telefon ekranı tam olarak kaplamıyo oyunu sağdan ve soldan boşluk oluyo ve bazen de aynı anda iki tuşa basamıyorum
    sorunsuz oynayan varsa apk sini atabilir mi ?

Bunu bilmiyom ama bende bi ara yüklüydü sorunu yoktu. Blackmart alpha da varsa oradan indir ben Applanet'ten indrmiştim
  • ordan indirdim ztn dün telefonda 2 tane oldu ikiside aynı ekran küçük ve a b tuşları bazen basmıyo yün tuşlarına basarken anlamadım :S
  • quote:

ordan indirdim ztn dün telefonda 2 tane oldu ikiside aynı ekran küçük ve a b tuşları bazen basmıyo yün tuşlarına basarken anlamadım :S

Ben sana zamanında 2.2 ye geç dedim, oyun 2.1'i tam desteklemiyor olabilir
  • olabilir en son kafam atcam yapıcam ztn ama şimdi 2.3 az kaldı gelmesine ondan uğraşmak istemiyom belki tel ekranı büyük gelio olabilir bi ihtimal :S
  • quote:

olabilir en son kafam atcam yapıcam ztn ama şimdi 2.3 az kaldı gelmesine ondan uğraşmak istemiyom belki tel ekranı büyük gelio olabilir bi ihtimal :S

40 gün var daha.

saçmalama olur mu öyle şey
  • :D yarın tekrar yüklücem internetten apk bulum bakalım nolacak ztn artık oyun doldu astrodan oyun yükleyemiyom ama 7 küsüt gb daha boş war telefon hafızasına atyıo herhalde oyunları
  • Beyler sahane paylasimlar benim sorunum internette video izleyrmemek onunla ilgili eklento varmi
  • güzel paylaşımlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: GOL11

Beyler sahane paylasimlar benim sorunum internette video izleyrmemek onunla ilgili eklento varmi

Skyfire İnternet Tarayıcısı'nı yükleyip internetteki flash videolar dahil birçok videoyu izleyebilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunuss.10

quote:

olabilir en son kafam atcam yapıcam ztn ama şimdi 2.3 az kaldı gelmesine ondan uğraşmak istemiyom belki tel ekranı büyük gelio olabilir bi ihtimal :S

40 gün var daha.

saçmalama olur mu öyle şey

İnşallah zamanında çıkar...
  • İphone teması varmı acaba?
  • benden başka karşılasan var mı bilmiyorum ama ''nova'' yı yüklediğimde ekran siyah kalıyordu daha sonra google android sitesindeki gibi yükledim ve çalıştı ama oyundan çıktıktan sonra girdiğimde yine indirilmesi gereken veri var diyor ve indirdikten sonra ekran tekrar siyah olarak kaldı yardımcı olabilecek varsa sevinirim çünkü oyun gerçekten güzele benziyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: krusk

benden başka karşılasan var mı bilmiyorum ama ''nova'' yı yüklediğimde ekran siyah kalıyordu daha sonra google android sitesindeki gibi yükledim ve çalıştı ama oyundan çıktıktan sonra girdiğimde yine indirilmesi gereken veri var diyor ve indirdikten sonra ekran tekrar siyah olarak kaldı yardımcı olabilecek varsa sevinirim çünkü oyun gerçekten güzele benziyordu.

Oyun crackli mi nerden indirdiniz acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunuss.10

quote:

Orijinalden alıntı: krusk

benden başka karşılasan var mı bilmiyorum ama ''nova'' yı yüklediğimde ekran siyah kalıyordu daha sonra google android sitesindeki gibi yükledim ve çalıştı ama oyundan çıktıktan sonra girdiğimde yine indirilmesi gereken veri var diyor ve indirdikten sonra ekran tekrar siyah olarak kaldı yardımcı olabilecek varsa sevinirim çünkü oyun gerçekten güzele benziyordu.

Oyun crackli mi nerden indirdiniz acaba ?

google.android.gen den orada bu hatadan bahsediliyor ve yöntemini de belirtmişler ama o yöntem bende sadece ilk oynayışta işe yaradı sonrası yine ayın

• paylaşım için sağol güzel paylaşım gerçekten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jesusevam -- 14 Temmuz 2011; 16:48:55 >
  • Anasını satayım bu mesaja nasıl resim yüklenir

Arkadaşlar şu altta linkte verdiğim klavyenin değişik tiplileri mevcutmu? Tipini pek sevmedimde :) Türkçe karakterler kesinlikle olmalı yalnız. Yani "ı, ğ, ü, ş, ö, ç, I, Ğ, Ü, Ş, İ, Ö, Ç" bu karakterlerin görünür olduğu bi klavye?

https://market.android.com/details?id=com.taypo.android.trskb&feature=search_result

• @Yunuss.10

Bu oyunlar Galaxy S2'ye de uyar mı? İlk defa Android'li bir telefon aldım o yüzden bilmiyorum

Ayrıca her bölüme senin gibi birisi lazım.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.