Şimdi Ara

Android Öğrenmek İsteyenler için..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
3
Favori
851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Android ile ilgilenmeye başladığımda yerli kaynakların, yazarlarıyla sınırlı olduğunu görünce bende developer.android.com adresinde yer alan android dökümanlarının türkçe çevirisini yaparak hem kendime hem de ilgili arkadaşlara kaynağından bilgi sağlamak amacıyla böyle bir blog hazırladım. Elimden geldiği kadar içerik sağlamaya ve orijinal dökümanların anlamlarından uzaklaşmadan çeviri yapmaya çalışıyorum. Meraklılarına duyurulur..:)

http://javaveandroidhakkinda.blogspot.com/

• Kesin saçma bir sitedir diye girdiydim konuya, ama Android'in esas kaynağından tercüme yapıyormuşsunuz. Gerçekten faydalı bir blog olacağa benziyor. Emeğinize sağlık. Piyasada adam akıllı kaynak yok maalesef, o siteyi çevirmek harika bir fikir, ama çok fazla uğraş istiyor ve hedef kitlesi küçük. Ama çok faydalı olabilir.
  • aynı şekilde saçma siteye benziyor diyerek girip bundann sonra takibe aldığım sitedir. yapanlarn ellerine sağlık
  • Güzel bir amaca hizmet eden blog.Klavyenize sağlık
  • Saçma tabirini görüp aklımın çıkmasına müteakip okuduğum diğer satırlar beni çok mutlu etti. Aslında ingilizce bilgisi isteyen bir konuda çeviri ne kadar işe yarar diye çok düşündüm ama aklımıza takılan ufak bir soruyu bile cevaplarsa bir çok kişi için fayda sağlar en azından... olumlu görüşleriniz için teşekkür ederim keza bunlar itici güç olacaktır selamete

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuyu okuyan arkadaşlarımdan bir ricam var. Blog u inceledikten sonra olumlu olumsuz görüşlerini benimle paylaşırlarsa çok sevinirim.
  • İçerik olarak çok güzel hocam teşekkürler.Ancak sol taraftaki menüye geniş yer ayırmışsınız bence hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi steganography -- 8 Mart 2015; 20:46:28 >
  • Düşünce bayağı iyi tutar hatta ama arayüz kötü . Ne nerde karışık olmuş . Sade ve anlaşılır şekilde katagorize edersen iyi olur
  • Kıymetli görüşleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar kendime nir içerik hazırlayıp kendi web sayfama geçmeyi düşünüyorum dediğinzi gibi içerik miktarı arttıkça menü ve içerik yönetimi daha önemli hale gelecek... hayırlı geceler

• Vay be! Güzel çalışma olmuş devamını bekleriz. Bir de adsenseten reklam alınca burdan yazın da iki üç kuruş katkımız olsun
  • Teşekkür ederim yeni bir uygulama tamamladım henüz, bu nedenle biraz ara vermiştim. Ama daha düzgün bir tasarımla yeni çeviriler ekleyeceğim. Uygulama için yorumlarınızı bırakırsanız sevinirim :)

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.educateenglish.www.learnenglishforkids

• Teşekkürler... devamını bekleriz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.