Şimdi Ara

Android'in en iyi tarayıcısı hangisi ? Özel İnceleme Videosu (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
5
Favori
4.365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Karanlık Ülke

Ekran ışığı koruyucu falan kullanıyor musunuz? O programı bi durdurun öyle yükleyin.

Hayır yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aaa şimdi aklıma geldi, Google Play Store harici uygulamaları yüklemeye izin ver ayarını yaptın mı? Ayarlar > Güvenlik bölümüne bak.

• quote:

Aaa şimdi aklıma geldi, Google Play Store harici uygulamaları yüklemeye izin ver ayarını yaptın mı? Ayarlar > Güvenlik bölümüne bak.

Verdim tabi, ayarlardan devre dışı bıraktığım halde yüklenmiyor sanırım sonyle ilgili bi durum sisteme iyi gömmüşler

• Bi türlü çözemedim . Yabancı forumlara da baktım.

• quote:

Bi türlü çözemedim . Yabancı forumlara da baktım.

Eyvallah hocam birsürü tarayıcı baktım ama beğenmedim Chrome yeni sürümü en iyisi ama sanki şarjı çok götürüyor

• Chrome 36 o kadar iyi ki... Ondan sonraki sürümlerde arayüz değiştiriliyor ve ısınma, kasma doruklarda..

• One browser bazı telefonlarda çalışıyor,bazılarında çalışmıyor,ama müthiş hızlı bir tarayıcı.Ah bir çalıştırabilsem gm 4g'mde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yandex harici ne kullandıysam memnun kaldım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Karakterler bozuk çıkıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yokbeolumbe -- 2 Aralık 2015; 10:58:13 >
  • Özellikle eski ve çok yavaş bir telefon olan xperia arc S kullanıcısı olarak kesinlikle UC Browser her açıdan bu listedekilere fark atar bunların çoğu benim telefonumda açılmıyor bile UC ise çok stabil çalışıyor hızıda gayet iyi Türkçe desteği yok denmiş incelemede var ve çokda iyi çalışıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozfidelio

Özellikle eski ve çok yavaş bir telefon olan xperia arc S kullanıcısı olarak kesinlikle UC Browser her açıdan bu listedekilere fark atar bunların çoğu benim telefonumda açılmıyor bile UC ise çok stabil çalışıyor hızıda gayet iyi Türkçe desteği yok denmiş incelemede var ve çokda iyi çalışıyor.

Merhaba

UC Browser sayfa yukleme testlerımde pek basarılı sonuclar almadı. Yurt dısında yapılan testlerdede aynı sonuclar mevcut. Ayrıca Turkce destegı ıle kast ettıgım yerel destek uygulamada mevcut degıl.
  • Şarj konusunda en iyi hangisi sizce?

• Sanırım opera

• Firefoxun puanı cok yuksek olmamıs mı dıgerlerıne gore?

• dolphin kullanıp memnun kalan bir benmi varım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: NEVERDIES

quote:

Orijinalden alıntı: Buraxlive

Baidu browser inceleme de yok bilmeyen arkadaşlar için kesinlikle öneririm. 5 aydır bundan başka tarayıcı kullanmıyorum.

Günlerdir düzgün bir tarayıcı arayışındaydım indirmediğim uygulama kalmadı. Senin tavsiyenle baiduyu denedim ve memnunum şuan 5-6 saattir kullanıyorum gayet stabil ve hızlı. Hemide çok önemli bir özellik olan okuma moduda var teşekkürler.

Halâ baidu mu kullanıyorsunuz hocam?,
  • Son durum nedir acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yokbeolumbe -- 11 Mayıs 2016; 16:47:30 >
  • Mozilla Firefox

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.