Şimdi Ara

Android Facebook Uygulaması Her Açılışında Profil Resmi Ve Eğitim Bilgilerini Girmemi İstiyor !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Android Facebook Uygulaması Her Açılışında Profil Resmi Ve Eğitim Bilgilerini Girmemi İstiyor !!!

Arkadaşlar Telefona İki Defa Hard Reset Attım Fakat Gene Aynı Sorunun Kendi Facebook Ayarlarımdan Olduğunu Düşünüyorum Ama Öylede Bir Şey Bulamadım.
     Android  Facebook Uygulaması Her Açılışında Profil Resmi Ve Eğitim Bilgilerini Girmemi İstiyor !!!

Resim Bi Arkadaşında Aynı Sorunu Varmış Oradan Alıntıdır Aynı Sorun Bende De Var...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemal.avan -- 14 Şubat 2014; 23:03:06 >

• Bu sorun bende de mevcut arkadaşlar nasıl çözebiliriz?
  • BambOoO16 kullanıcısına yanıt
    kardeşim bu sorunun ilerleyen zamanlard akendiliğinden düzeldi ben hiç bişey yapmadım
  • Aynı sorun bende de var. Telefon S4. Face son sürüm. Var mı çaresini bulan ? İyi günler dilerim...
  • Arkadaşlar ben sorunu çözdüm. Sorun ayarlardaymış. Facebook uygulaması açıkken, android cihazın "menü tuşuna" basıp "ayarlara" giriyorsunuz. En altta "kişileri senkronize et" var. Ona tıklayın. Yine en altta "senkronize etme" yi işaretleyin. "Bitti" ye basıp çıkıyoruz. Sonra cihazı yeniden başlatın yada orta tuşa basılı tutarak face uygulamasını kapatın. Tekrar girdiğinizde ana sayfa geliyor.

Artık bende açılışta saçma sapan şeyler sormadan direkt ana sayfam geliyor. Hayırlı olsun. İyi günler...
  • Arkadaşlar aynı sorunu bende yaşıyorum. Her açılışta bilgilerimi soruyor. Çözümünü bilen varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: NorthShield

Arkadaşlar aynı sorunu bende yaşıyorum. Her açılışta bilgilerimi soruyor. Çözümünü bilen varmı ?

Senkronize et

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.