Şimdi Ara

★ Android 7.1.1 ★ SONY XPERIA™ Z5 KULÜBÜ ★ BL UNLOCK & ROOT & KERNEL & RECOVERY & ROM ★ (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.313
Cevap
122
Favori
513.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün anlık indirim ile sony z5 2373'e falan geliyordu.
    Z5 Premium ne kadardan çıkarki arada 300-400 oynuyorsa onu alayım bari.
  • anilkoc A kullanıcısına yanıt
    aynen ama v10 tahmini 2400+ fiyattan girecek öyle olursa z5 daha avantajlı değil mi sizce de yada 2 gb ram sıkıntı olmazsa z5c
  • Bugun z5 i istanbul istinye avm sony magazasinda inceledim. Benim zevkime gore bazi arkadaslarin kalip fayans benzetmesini yaptigi koselerin sert oldugu tasarim oldukca guzeldi. Ele oturmasi hissi guzel. Ekran guzel,menu gecisleri hızlı. Kamera konusunda sasirdigim konu beyaz floresanli ortamda ekranda isigin pembemsi gorunmesiydi. Yazilimsal bir sikinti olabilir. Ben ekran buyuklugu nedeni ile.premiuim bekliyorum onu sorunca hayal kirikligi oldu. Aralik sonu-Ocak basi dediler. Bu cok uzun bir süre, güya aralarinda 1 hafta olacaktı. Bu arada fiyat 2.499Tl idi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • captor34 kullanıcısına yanıt
    En iyisi olmasın iyi olsun yeter

• the_edge kullanıcısına yanıt
    Premium en geç bu ay sonu çıkacaktır diye düşünüyorum, eğer ki aralık sonu ocak başı ise ben almam Z2 ile yola devam ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: the_edge

Bugun z5 i istanbul istinye avm sony magazasinda inceledim. Benim zevkime gore bazi arkadaslarin kalip fayans benzetmesini yaptigi koselerin sert oldugu tasarim oldukca guzeldi. Ele oturmasi hissi guzel. Ekran guzel,menu gecisleri hızlı. Kamera konusunda sasirdigim konu beyaz floresanli ortamda ekranda isigin pembemsi gorunmesiydi. Yazilimsal bir sikinti olabilir. Ben ekran buyuklugu nedeni ile.premiuim bekliyorum onu sorunca hayal kirikligi oldu. Aralik sonu-Ocak basi dediler. Bu cok uzun bir süre, güya aralarinda 1 hafta olacaktı. Bu arada fiyat 2.499Tl idi.

Bu arada kulaklık nanay arkadaşlar. . Vc kulaklık çıkmıyormuş...

• quote:

Orijinalden alıntı: cmlakgndz

Premium en geç bu ay sonu çıkacaktır diye düşünüyorum, eğer ki aralık sonu ocak başı ise ben almam Z2 ile yola devam ederim.

Zorlu sony ise premium un Kasım sonu Aralık başı geleceğini söyledi daha sonra.. 2 mağazanın soylemi farklı sizleri yanlış yonlendirmis olmayayım.

• quote:

Orijinalden alıntı: cepcep34

Daha önce Samsung ve Sony kullanıp yorum yapabilecek var mı? S6 Edge alma arefesindeyken z5 i bekledim. En az iki yıl kullaniyim daha komple bir cihaz hangisi sizce. Kamera, performans, pil, stabilite açısından soruyorum. S6 nın pil şikayetleri var az gittiği yönünde bu nedenle z5'e sıcak duruyorum. Kararsızlık kötü

Bende s6 edge ve z5 arasında gidip geliyorum bakalım ne olacak yılbaşına kadar belli olur heralde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Contra333

quote:

Orijinalden alıntı: cepcep34

Daha önce Samsung ve Sony kullanıp yorum yapabilecek var mı? S6 Edge alma arefesindeyken z5 i bekledim. En az iki yıl kullaniyim daha komple bir cihaz hangisi sizce. Kamera, performans, pil, stabilite açısından soruyorum. S6 nın pil şikayetleri var az gittiği yönünde bu nedenle z5'e sıcak duruyorum. Kararsızlık kötü

Bende s6 edge ve z5 arasında gidip geliyorum bakalım ne olacak yılbaşına kadar belli olur heralde

s6 edge plus öneririm onun bataryası 3000 mh olması gerekiyor ve tasarımı da güzel kamerası da fiyat biraz sıkıntılı işte onunda

• Z5cyi ve z5p yi saymamışsınız
    Edit.bugün satışa çıkan z5cnin en ucuzu bile s6dan pahallı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1BilimAdamı -- 5 Kasım 2015; 18:37:19 >
  • the_edge kullanıcısına yanıt
    bana da tad vermedi kamera, demek ki benim baktığım cihaza özgü değilmiş.

ekran parlaklığını tamamen açmama rağmen z3+ gibi cayır cayır değildi sanki,
    emin olamadım ondan hocam, siz nasıl buldunuz ekranı
  • cihanair kullanıcısına yanıt
    Snapdragon 617-adreno 405 ikilisine 1700 liradan fazlası çok HTC cidden kafayı yemiş fhd ekranda yüksek grafik gerektiren oyunlarda yerlerde sürünür bu cihaz.
  • Alan yokmu ya :)

• 2 yıl sonra alabilirim belki

• quote:

Orijinalden alıntı: gslicocuk

S6 2200 lirayken Z5 in en fazla 1800 lirafan fazla verilmez bu çöpe

Sony kalite işi hocam, kalite sonradan kazanılmıyor sizde anlayamıyorsunuz haliyle

• cihanair kullanıcısına yanıt
    Yarın mall of istanbulda işim vardı gitmişken sony de uğrarım o zaman. Tüm z5 ailesini inceleyebilecek miyiz acaba o konuda bir bilginiz var mı?
  • LastNova L kullanıcısına yanıt
    Z5C ve Z5 inceleyebilirsiniz ama premiumdan ses yok henüz
  • quote:

Orijinalden alıntı: WoLWeX

aynen ama v10 tahmini 2400+ fiyattan girecek öyle olursa z5 daha avantajlı değil mi sizce de yada 2 gb ram sıkıntı olmazsa z5c

ben 3.5 senedir 2 gb ramli xperia z kullanıyorum daha bi sıkıntısını görmedim
    gereksiz uygulamaları devredışı bırakınca gayet güzel gidiyor 2 gb ram. ayrıca Z5c o pil + çözünürlük + ekran boyutu kombinasyonuyla rakipsiz bi kullanım süresi verir.

ben sony'nin benzer ve gittikçe büyüyen kenar boşluklu tasarımlarından sıkıldım artık.
    Z5 ve V10 aynı fiyattan gelirse tercihim kesinlikle V10 olacak kendi adıma. sonuçta bütün gün antutu gücü isteyecek kadar işlem yapmayacağım telefonda. o yüzden 810, 32 gb ve 3 GB ram tercihi yerine 808, 64 gb ve 4 GB ram tercihi daha mantıklı geliyor bana.

dolar bu kadar yükselmeseydi de daha alınabilir bi fiyattan çıksaydı keşke Z5

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anilkoc -- 5 Kasım 2015; 20:15:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: LastNova

Yarın mall of istanbulda işim vardı gitmişken sony de uğrarım o zaman. Tüm z5 ailesini inceleyebilecek miyiz acaba o konuda bir bilginiz var mı?

Yarın telefon bayide gelip bakabilirsiniz dediler

• Uzun zamandır note5 düşünüyordum.Nexus kullanıcısı olarak software'i çok önemsiyorum sony motorola ile birlikte yazılım konusunda en iyi firma gibi duruyor.Aynı zamanda tasarımını note5'ten daha çok seviyorum.Ancak xda forumu çok ölü ve bundan 2-3 yıl sonra hangisine daha çok destek gelcek hangisinin communitysi daha iyi olacak bilemiyorum. Fikriniz nedir? Az kaldı kafayı sıyırcam.
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.