Şimdi Ara

Android 4.4.2 usb bağlamadan rot atma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    General Mobile Discovery Kitkat 4.4.2 de rot programları usb bağlamadan çalışmıyor.
    Cihazımın şarj soketi arızalı olduğu için uygulama ile rot yapmak istiyorum.
    Framaroot programı ve benzeri bi kaç program denedim ama kitkat 4.4.2 ile çalışmadı süpersu denedim yine olmadı.
    Cihazıma lanet bir virüs bulaştı yeni room atmadan gitmiyor. Reset hard reset bütün yolları denedim ama virüs gitmedi. Cihaza room atabilmem için cihazı rotlamam lazım.
    Şimdi Framaroot benzeri bir program ile usb bağlamadan cihazı nasıl rot yaparım.

• quote:

Orijinalden alıntı: against_34

Merhaba arkadaşlar..!
    General Mobile Discovery Kitkat 4.4.2 de rot programları usb bağlamadan çalışmıyor.
    Framaroot programı ve benzeri bi kaç program denedim ama kitkat 4.4.2 ile çalışmadı süpersu denedim yine olmadı.
    Cihazıma lanet bir virüs bulaştı yeni room atmadan gitmiyor. Reset hard reset bütün yolları denedim ama virüs gitmedi. Cihaza room atabilmem için cihazı rotlamam lazım.
    Şimdi Framaroot benzeri bir program ile usb bağlamadan cihazı nasıl rot yaparım.

kingoroot ve iroot tun uygulamaları var tek tuşla root diye sitelerinden indirebilirsiniz internet bağlantısı olunca rootluyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: against_34

Merhaba arkadaşlar..!

İnternetten kingoroot indirin. Programı kullanırken internetiniz olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.