Şimdi Ara

android 4.3 te bildirim paneli sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
2
Favori
5.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar 4.3 güncellemesi çıkınca telefon ayarlarında güncelleme kontrolden indirip yükledim fakat bildirim paneli yani yukarıdan parmağımızla aşağıya doğru çekip açtığımız yer bir türlü çalışmıyor telefonu kapatıp açıyorum geçiyor ama bir süre sonra tekrar çalışmamaya başlıyor. Benim gibi problemi olan var mı acaba varsa bir çözüm bulduysa banada söyleye bilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• aynı sorun bende de mevcut.4.3 güncellemesi yükleyince oldu.bazı telefonlarda oluyor sanırım yükleyen arkadaşlarım arasında tek bende bu sıkıntı oldu. samsung'a mail attım bu konuyla ilgili bi çözüm bulursam yazacam arkadaş

videosu bile var bu sorunun youtube da

https://www.youtube.com/watch?v=4tv8pFLgDIk
  • Kardes fabrika ayarlarina dondun mu peki??

• s3 telefonumda da vardı aynı sorun,
  • samsung tarafından gelen cevap bu oldu.ben uyguladım şuan için sorun çözülmüş gözüküyor.

quote:

GT-I9500 model cihazınızda yaşamış olduğunuz durum ile ilgili sıfırlama işlemi yapmanızı rica ederiz. Sıfırlama işlemini gerçekleştirmeden önce sim kartınızı ve hafıza kartınızı çıkarmanızı rica ederiz. Sıfırlama işlemini aşağıdaki adımları izleyerek gerçekleştirebilirsiniz. Menü (Uygulamalar) > Ayarlar > Hesaplar > Yedekle ve Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Sıfırla işlemi ile sıfırlama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Sıfırlama işlemi cihazınızın içerisinde bulunan tüm verileri silmektedir (Telefon hafızasında bulunan rehber kayıtları, resimler, videolar, uygulamalar vs.). Yaşamış olduğunuz durumun devam etmesi halinde cihazınızın detaylı bir şekilde kontrol edilebilmesi için yetkili teknik servislerimiz ile iletişime geçmenizi rica ederiz.

• Tesekurler kardesim paylasim icin.bende deniyecem hemen

• nolacak bu güncellemelerin hali böyle...

çıksın diye merakla bekliyoruz, sonra kendimizi tutamayıp sanki gerçekten bişeyler değişecekmiş, gelişecekmiş gibi yüklüyoruz. uğraş dur...

olmasın güncelleme falan, yeter...

• aynı sorun bendede var genelde telefon gorusmesı yaptıktan sonra bildirım panelı kilitleniyor tekrar bi arama yaptıktan sonra düzeliyor.
    telefona o kadar format attım care olmadı artık bi düzeltme guncellemesı beklıcez
  • videonun sahibi benim sorun ile ilgili 5. servis girişi oldu Balıkesir de ki servis işi salladı ama Bursa da ki Samsung servisene bıraktım telefonu anakart değişikliği durumu çözer dediler sonucu bekliyorum.
  • crum C kullanıcısına yanıt
    Telefon güç tasarruf modunda mı?
  • Ana kart değişti serviste hala var aynı durum büyük ihtimalle genel kullandığımız bir ugulamalardan kaynaklanıyor.
  • anakart serviste değiştikten sonra cihaz yine aynı sorunu yaşattı sim kartım eski olduğu için ve yeni cihazlara olması için kesmişlerdi onun yerine yeniden sim kart çıkarttım ve sorun düzeldi şuan hiç bir sıkıntı yok sanırım sorunun çözümü bu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.