Şimdi Ara

Android 4.0.4 Sorunları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Üzerinde android 4.0.4 kurulu 4.3'' bir telefonum var.Forumu biraz inceledim.Genellikle telefon markaları ile başlıklar açılmış.Daha önce symbian işletim sistemli bir telefon kullanıyordum.Android beni biraz yordu.Sürekli google ile birşeyler bulmaya çalıştım bazılarını hallettim.Ama hazır bir başlık olsa ,
    A4.0.4'de kullanıcılar için öncelikli programlar nelerdir?
    3G ayarları manuel nasıl girilir?
    Yeni Apn tanımlama nasıl yapılır?
    Operatör ayarlarında destek.
    Sdcard2 ye direk fotoğraf ve video nasıl kaydedilir?
    Daha önce,Samsung g810 telefonumu pc ye bağlayıp,sd karttaki video ve fotoğrafları direk pc ye kopyalayabiliyordum.Bu telefonda yapamıyorum.Snappea isimli bir program kullanıyorum.Ama 16 gb lık sd kartı (telefonun driverini pc ye tanıttığım halde) bilgisayar 4gb lık telefon belleğini görüyor benim sdcard2 ortalarda yok.Telefondan bakınca görünüyor tabi içinde fotoğraflar var.
    Yani A-Z ye bir telefonu hangi programlar ile daha işlevsel hale getirebiliriz.
    Bu konuda bilgili arkadaşların yardımlarını bekliyoruz.Saygılar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi merakli06 -- 15 Mart 2013; 16:26:37 >

• Bnde zaten guncelleme taraftari degilim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonu aldığımda üzerinde 4.0.4 vardı.
  • Ayarlar > Diğer > Mobil Ağlar bölümünden operatör ayarlarını yapabilirsiniz.

Diğer sorunlar o telefona özgü sorunlar. Sanırım çin yapımı telefon aldınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zopo zp200+ aldım.Mükemmel bir telefon.Çok beğendim.Gözlüksüz 3d sharp ekran,8mp sony kamera.Çözünürlük çok yüksek değil ama gayet iyi.Yukarıda bahsettiğim sorunu usb ile bağlandıktan sonra ;Usb bilgisayar bağlantısı/Ortam aygıtı (MTP) seçilirse sdcard içindeki resim ve videoları pc ye aktarbiliyorsunuz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.