Şimdi Ara

Android 14 güncellemesi alacak ilk Xiaomi telefonlar belli oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
1.455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Android 14 güncellemesi alacak ilk Xiaomi telefonlar belli oldu
    Android ekosisteminin başında yer alan Google, yeni cihaz ve gelişmelerin tanıtıldığı Google I/O 2023 konferansında Android 14 ile gelen yenilikleri paylaştı. Bu bağlamda heyecanlı bekleyiş sürerken, Xiaomi ve Samsung gibi akıllı telefon devleri odağını yeni Android sürümüne çevirmiş durumda. Şimdi bu isimler arasından Xiaomi, belirli cihazlar için Android 14 beta sürümünü yayınlandı.

Xiaomi 13, Xiaomi 12T ve Xiaomi Pad 6 için Android 14 beta yayınlandı

Bldirilenlere göre Xiaomi, Xiaomi 13, Xiaomi Pro, Xiaomi 12T ve Xiaomi Pad 6 için Android 14 beta sürümünü yayınlamaya başladı. Bununla birlikte Android 14 Beta 1 sürümünü temel alan yeni güncelleme, MIUI 14 ile kullanıma sunulacak. Ayrıca Android 14 betanın çok yakında daha fazla model için erişime açılacağını belirtelim.

Android 14, yeni yazı tipleri, renkler, saat boyutu ve tasarım seçenekleriyle kilit ekranı için daha fazla özelleştirme, üretken AI duvar kağıtları ve Google Mesajlar için Magic Compose özelliği dahil olmak üzere önemli yenilikler içeriyor. Kullanıcılar tüm detaylara aşağıdan ulaşabilirler.

Ayrıca Bkz.Android 14 özellikleri tanıtıldı: İşte Android 14 beta alacak telefonlar

Android 14 güncellemesi alacak Xiaomi telefonlar

Henüz resmi bir çıkış tarihi bulunmamakla birlikte, Android 14 güncellemesinin Ağustos ayında kullanıma sunulması bekleniyor. İşte Android 14 güncellemesi alacak Xiaomi telefonlar:

Xiaomi

• Xiaomi 13

• Xiaomi 13 Pro

• Xiaomi 13 Lite

• Xiaomi 12T

• Xiaomi 12T Pro

• Xiaomi 12S

• Xiaomi 12S Pro

• Xiaomi 12S Ultra

• Xiaomi 12 Lite

• Xiaomi 12

• Xiaomi 12 Pro

• Xiaomi Mix Fold 2

• Xiaomi Civi 2

• Xiaomi Civi 1S

Redmi

• Xiaomi Redmi K60E

• Xiaomi Redmi K60 Pro

• Xiaomi Redmi K50

• Xiaomi Redmi K50i

• Xiaomi Redmi K50 Ultra

• Xiaomi Redmi K50 Gaming

• Xiaomi Redmi Pro

• Xiaomi Redmi K40S

• Xiaomi Redmi Note 12

• Xiaomi Redmi Note 12 Pro Speed

• Xiaomi Redmi Note Discovery

• Xiaomi Redmi Note 12 Pro

• Xiaomi Redmi Note 12 Pro+

• Xiaomi Redmi Note 11R

• Xiaomi Redmi Note 11T Pro

• Xiaomi Redmi Note 11T Pro+

Poco

• Poco X5

• Poco X5 Pro

• Poco M5

• Poco M4

• Poco F4

• Poco F4 GT

• Poco X4 5G

• Poco X4 GT

• Poco C55

Kaynak:https://xiaomiui.net/xiaomi-android-14-update-tests-are-started-45559/

• Xiaomi telefonlarını güncelleyen dostları bilmiyorum ama ben artık Xiaomi güncellemelerini kapattım. Yaklaşık 1.5 yıldır aynı sürümü kullanıyorum. (Öncesinde güncellemeleri yapardım ama sürekli yeni sorunlar geldiği için kapattım. )

• Xiaomi Mi11`e guncelleme vermeyerek beni kaybetti. Bundan sonra aileme Samsung ve Apple`den baska telefon sokamam arkadas.

• O yüzden artık Xiaomi alınmamalı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 11T Pro kullanıyorum 1 ay önce ben 14'e yükselttim :)

• SC0RPI0N kullanıcısına yanıt
    Aferin iyi is yaptin. 2 gun giden sarjin 1 gunu zor cikarmaya basladiginda ayni mutlulugu hissedecek misin bakalim 🤭

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • wolf silver W kullanıcısına yanıt
    En mantiklisini yapmissin. Bende mi 10t 5g var 13 kullaniyorken 2 hatta 2.5 gun sarjim giderdi simdi aksamina anca yeter oldu. Bilerek guncellemiyordum kendi kendine guncellemis 😔

• Hemen kızmamak biraz beklemek lazım, Liste ilk android 14 alacak olan modeller, bu güncellemelerin ne kadar sorunlu olacağı yada ne kadar sorunsuz olacağı şüpheli.

Telefonda çok sayıda program var kararlı çalışması daha önemli.

Bilakis yıl sonuna kadar duyurulacak olan 2. ve 3. parti güncelleme alacak telefonlar listesini merak ediyorum. bir Poco F3 kullanıcısı olarak zaten eski telefon deyip gider ayak zaten son olacak desteği kesmezlerse iyi ederler.

• xiaomi'a yine ne hızlılarından

• Xiaomi telefonlarda garanti süresi bittiğinde daha uzun süre kullanmak istiyorsanız.

Bootloader kilidi açıp custom rom yükleyin.

Güncellemeler ile bilinçli eskitme yaparak telefonun stabil çalışmasını bozup daha çok batarya tüketmesini sağlıyorlar.

• memoli156 kullanıcısına yanıt
    Ne alaka, bunlar ilk alacak cihazlar sadece. Xiaomi 11 android 14 alacak.

• Android 14 güncellemesi alacak ilk Xiaomi telefonlar belli oldu 

• EmirhanXDW kullanıcısına yanıt

Esim Mi11U kullaniyor, donanim olarak gunumuz cihazlarindan pek geri degil. Zaten ara yuz guncellemelerinde Xiaomi stabiliteyi kaybedeli cok oluyor. Bu sorunlari toparlayamadigi gibi bir de 2 senelik cihazlarla birlikte guncelleme vermiyor. Xiaomi, 3 yasina yeni girmis amiral gemisine ilk etapta guncelleme saglamamasi yanlis degil mi sizcede?

• Yanliş ancak Xiaomiden ziyade androidde bunu görmek çok zor zaten. iOS güncelleme çıkıyor çok kısa sürede tüm cihazlara geliyor ne güzel. Android tarafında ise güncelleme çıkıyor bazı modellere aylar sonra geliyor bu çok yanlış bence de. Özellikle Xiaomi bu konuda kötü. Haftada bir telefon çıkarıyor maalesef.

• Güzel haber ama inşallah cihazlar yavaşlamaz.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 9 a 13 veriyorsun, 10 a 14 vermiyorsun, 11 in de çoğuna vermiyorsun, Samsung'a mı devam edelim

• Redmi note 11 pro telefon yeni çıktı ona nasıl güncelleme gelmez??

• Değerli arkadaşlar
    Oğlum LGS sınavına girecek sınav için söz verdim bir telefon alacağım. Fakat bütçem 12K dan fazla olmayacak gibi. Tavsiyeniz ne olur. Yurtdışı uygun fiyat mı yoksa kayıtlı garantili mi Xiaomi mi Redmi mi İphone mu
    Tavsiyelerinizi bekliyorum
    Teşekkürler

• Dayı Note 11 kullanıyorum daha benim telefona MIUI 14 + Android 13 gelmedi ne ara Android 14 konusulmaya başlandı

• Xiaomi 11 T ye gelme ihtimali varmı ??

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.