Şimdi Ara

Andorra'ya Gidilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kısmetse önümüzdeki salı günü İspanya'ya gezmeye gidiyorum. Aileme telefon almak istiyorum. Sırf bunun için Andorra'ya gidilir mi? Andorrada İspanya'ya göre fiyatlar farklı mıdır? Bir de yurt dışından telefonları aldığım zaman Türkiye'ye nasıl sokacağım bilgisi olan varsa yazabilir mi? Şimdiden teşekkürler...

• Hocam gidersen genel izlenimlerini yaz. Günlük turlar varmış Barselona kalkışlı olarak. Bence gidip görmek lazım.
  • PAN-TURK kullanıcısına yanıt
    Yazarım hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • andorra ile ilgili daha önce okuduklarıma bakılırsa kayak turizmi düşünmüyorsanız gitmeye değmez. vergi olmadığı için ucuza alırsın. bir tek telefon kurtarmaz seyahat parasını. güneş gözlüğü, saat gibi başka pahalı eşyalar da alman gerekecek :).
    ayrıca turları bilmem ama barcelonadan sabah saatlerinde çıkılırsa 2.5-3 saate varıyor. öğlen ise siesta dolayısı ile heryer kapalıdır (pazar full kapalı). akşam ise son otobüs 7-8 gibidir. dolayısı ile iyi gezmek için bir gün konaklamak gerekiyor.
    ben kışın barselonadaydım; okuduklarımdan yazdığım özeti çıkardığım için andorraya gitmedim.
    bunun dışında blablacar sitesi ile barselonaya sürekli arabasıyla giden biriyle gidebilirsiniz. koltuk parası ödersiniz. uygun ve zamanlı olur.
  • İphone ne kadar ki , bende vergilerin düşük olduğunu duymuştum
  • rukaplan R kullanıcısına yanıt
    Anladım. Ben de gitmem heralde ya herkes sizin gibi anlatıyor çünkü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.