Şimdi Ara

ANALIZ TM3

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
894
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • FORUMDA ÇOK FAZLA ANALIZ YAPILMIŞ.BAZILARI GERCEKCI BAZILARI DEĞIL.TECRUBELERIME DAYANARAK SIZE SUNU SOYLEYIM.
    MAT = KESINLIKLE AMA KESINLIKLE 2016 DAN DAHA ZOR.ANCAK 2015 GIBI DE KESINLIKLE DEĞIL ONU DA KABUL EDIN.TAM 2014 KIVAMINDA OLMUŞ.MAT 2 KISMI BASIT MAT 1 KISMI ZORLAMIŞ.
    GEO=2016 SEVIYESINDE OLMUŞ.HIC ZORLUĞU YOKTU.
    EDEBIYAT =GEÇEN SENEDEN DAHA ZOR OLMUŞ.ANCAK BASIT SORULARDA HAYLI FAZLA.BELIRLEYICI SORULARI KESINLIKLE VARDI.2015 AYARINDA OLMUŞ.2014 DEĞIL.
    COĞRAFYA =ÇOK BASIT SORMUŞLAR.GECEN SENEYI BAZ ALIN.
    KISACASI TEK BELIRLEYICILIGI MAT OLMUŞ.O YÜZDEN ÇOK ABSURT SIRALAMALAR BEKLEMEYIN.KISACASI 2016 2014 ARASINDA 2014 E ÇOK AZ DAHA YAKIN SIRALAMALARI BEKLEYIN.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• haklı tm3 için buna yakın sıralamalar gelebilir 2 2014 +1 2016 gibi falan tam ortalamasıda gelmez gibi geliyor daha iyisi olur
  • Kesinlikle 2014 2016 arası gelecek ama 2014 e yakın olur

• ben hala 2014 ten kötü gelmeyeceğini düşünüyorum ama evet sanki 2014-2016 arası 2014 e daha yakın tahmini en gerçekçi olan gibi. bakalım göreceğiz hayırlısı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne yani şimdi 2014+2016/2 mi formulümüz ??
  • Geometri nasıl 2016 seviyesindeydi ya
  • Tm sıralamaları 2016 gibi gelmesinin imkanı yok nedeni şöyle. Ygs sıralamalarını söylemeye bile gerek yok 2016 nın. Ee sonra 2010 dan sonra en kolay lys mat ve lys tarihinin en kolay edebiyatını yaptılar ve 2016da tmler için özellikle tm1 de çok yığılma oldu sebebi sayısallar. Kolay oldugu icin edebiyatın yapılma oranı arttı mat da kolaydı zaten sayısalcıların matı tmlerden daha iyi yaptıgı da gercek. Ee 2016 gibi bir sıralama ortaya çıktı. Şimdi ygs 14 gibi geldi lys mat çok zordu ve 14 e eşit olduguna katılmıyorum geosu falan da basit değildi analitiklere bakmadın sanırım. 2014-2016/2 ya da 16 ya yakın gelmesi imkansız. En kötü 14ten 1k falan kötü gelecek emin olun buna. Analiz demişsin de sen analiz mi yapmış oldun

• Lord.Hazretleri kullanıcısına yanıt
    Formül falan yok.ikisi arasında bekleyebilirsin sıranı.

• Casper1907 C kullanıcısına yanıt
    Kardeş güldürme beni.sen analitik gormemissin.sonuclar aciklandiigin da her sey belli olur.tek belirleyici mat.onu da abartmayın ama.cok zor falan da değildi

• Ragnarok. R kullanıcısına yanıt
    Kardeş bana içinden kaç tane belirleyici soru söylersin

• quote:

Orijinalden alıntı: mezuntmci1905

Kardeş güldürme beni.sen analitik gormemissin.sonuclar aciklandiigin da her sey belli olur.tek belirleyici mat.onu da abartmayın ama.cok zor falan da değildi

Yav he he tamam. Yazı yazmayı bile bilmiyorsun. Analitiğe zor değildi diyor. Geçen senenin analitiğine bir bak bir de bu senenin. Şöyle insanlar bir halt biliyormuş gibi insanlara yön vermeye çalışıyor ya çok gülüyorum.

Senin mat seviyen düşükse ben napayım.ona da ZOR diyosan

• quote:

Orijinalden alıntı: mezuntmci1905

Senin mat seviyen düşükse ben napayım.ona da ZOR diyosan

65 -70 mat yapan adamlar bile analitik zordu derken bu çocuk kolaydı diyor. Seni ciddiye alanın ben ... Kör oldum zaten yazını okurken daha da cevap vermeyecegim.

Bana da troll dedin ya 😃😃

• Yan konuda sınavla 17 ye karamsar diyen adam şimdi 14-16 arası diyor. E troll sınavla 17 zaten 14-16 arası ya bir iş yapıyorsunuz bari açık vermeyin

Dostum 17 geometrisinin 16 dan farkı yoktu diyen adamla niye tartışmaya giriyorsun ki bırak takılsın kendi çapında

aynen haklısın da boşver bırak tatmin etsin kendini

• Kardeş sen sakat mısın?

Kardeş seninle burda zeka muhabbetine hiç girmeyelim istersen.çocuk gibisin amk

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.