Şimdi Ara

Analiz : iPad mini en kırılabilir mobil cihaz (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • sağlamlık istersem Otterbox alırım.128GB 4G iPad mini kullanıyorum (retina)
  • Gereksiz bir analiz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5c şaşırttı
  • Lumia 620 cihazım Gorilla Glass camı olmamasına rağmen defalarca ekran üzerine düşme yaşadı ve kırılmadı. Ekranın sol üst köşesinde 2 sağ alt ve üst köşelerinde de ezikler mevcut. Bence ekranın kırılmasındaki ana etken yekpare gövdeden oluşan telefonların darbeyi emecek bir yanının bulunmaması. Telefon yere düştüğünde camının üzerine düşmese bile bütün güç düzlem şeklinde olan ön cam ve arka kapağa uygulanıyor. Burada kapaklı telefonların avantajı var, yere düştüklerinde kapak darbeyi emerek telefondan ayrılıyor ve ana cihaz sadece 1 cm'lik bir yerden yere düşmüş oluyor.

• apple'ın cihazları öyle. Samsungda plastik. Sony sağlam ama destek yavaş ayrıca z'ye çöp muamelesi yapılıyor..
    Nokia desek sağlam ama wp'a bi önyargımız var hala..
    Napsak ki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • samsung şaşırmadım desem

• ekrem71 E kullanıcısına yanıt
    Bu analize maalesef katılıyorum, on günlük 32 gb 4gli GSM mini retinam kısamesafeden düşme sonucu ekran görüntüsünde sorun oluştu. Ekranda çizik bile yok ama görüntü gıdıyor, ikinci ele konu actım, bimeksten aldığım gsmli 32 gb mini retinayı 850 liraya veriyorum, bu mesajı ipadden gonderıyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 çok sağlam sıkıntı yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ipad im kırıldı tamir edilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: SilverBallers

E zaten narin cihazlar tabi öyle olur.Şahsen internetteki drop testleri anlamıyorum ben yüksek meblağ ödediğim bir cihazı neden böyle test edeyim ki?

Yüksek meblağ ödediğin cihazın neden elinden düştüğünde sağlam yeri kalmasın ki?
    Drop test telefonu ne kadar çok yere atabilirim diye yapılmıyor, yere düştüğünde nasıl bir hasar alır diye yapılıyor.
    Örneğin g2nin ön yüzünü geçtim dik bile düşürsek ekranın yarısı darma dağan oluyor. Arkadaşın Z 2 defa kılıfsız düştü çizik yok.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.