Şimdi Ara

Analiz : İlk izlenimler Galaxy S4'ün kar beklentilerini artırıyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
1
Favori
1.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: serhdemir

quote:

Orijinalden alıntı: haymatloshanBenchmark sonuçlarında,batarya kullanım sürelerinde piyasaya kendinden önce çıkanların gerisinde kaldığı gsmarena haberlerinde görülüyorken millet sözde 4+4=8 çekirdeğe kanmış durumda,hem tasarruflu çip set olacak hem pil artırılacak ama hala iphone 5 kadar kullanım deneyimi sunamayacak,kamerası nokia lumia 920 ve sony xperia z kadar güzel çekim yapmıyorken bu kadar kâr beklentisi milletin kandırılmışlığıdır.
    gsmarena ya tekrar bakmanızı öneririm :) bunlar s4 one xperia z batarya testleri, http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s4_vs_htc_one-review-913p3.phphttp://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s4_vs_sony_xperia_z-review-915p3.php gsmarena sonuca ne diyor : Winner: Samsung Galaxy S4 Bu da s4 ile xperia z kamera karşılaştırmasıhttp://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s4_vs_sony_xperia_z-review-915p9.php sonuç Winner: Samsung Galaxy s4

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: haymatloshanBenchmark sonuçlarında,batarya kullanım sürelerinde piyasaya kendinden önce çıkanların gerisinde kaldığı gsmarena haberlerinde görülüyorken millet sözde 4+4=8 çekirdeğe kanmış durumda,hem tasarruflu çip set olacak hem pil artırılacak ama hala iphone 5 kadar kullanım deneyimi sunamayacak,kamerası nokia lumia 920 ve sony xperia z kadar güzel çekim yapmıyorken bu kadar kâr beklentisi milletin kandırılmışlığıdır.
    gsmarena ya tekrar bakmanızı öneririm :) bunlar s4 one xperia z batarya testleri, http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s4_vs_htc_one-review-913p3.phphttp://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s4_vs_sony_xperia_z-review-915p3.php gsmarena sonuca ne diyor : Winner: Samsung Galaxy S4 Bu da s4 ile xperia z kamera karşılaştırmasıhttp://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s4_vs_sony_xperia_z-review-915p9.php sonuç Winner: Samsung Galaxy s4

Madem benim yazmadığım konularda kıyaslama yapıyorsun bende bilgilendireyim,içinden seçip seçip zafer kazanmışlığını gölgeleyeyim.

-Sunlight contrast ratio Apple iPhone 5 S4'ü geçmiş,incelersen görürsün.
    -Talktime'deMotorola RAZR MAXX (ICS) S4'ü geçmiş,S4'de iPhone'u sebebini söyleyeyim sırasıyla 2'şer kat neredeyse pilleri büyük sıralama olarak.
    -Web browsing HTC One 9 saat 58 dakika,iPhone 5 ise 9 saat 56 dakika,Samsnung S4 ise 8 saat 42 dakika.

bunun gibi bir sürü detay çıkartırım merak etme,kamera konusunda daha önce Sony xperia z üstün gösteriliyordu o yüzden kamera için sony ve nokia dedim sen ise önceliği ona göstermişsin.

Benim o mesajımda her alanda üst düzey bir fark atamamış telefonun şişirilmiş olduğunu söylemekti.

Daha LG Optimus G Pro var onun değerlerini paylaşmadım bile,seçmece yapılacaksa yaparız.

• S4 4-5 telefon ile karşılaştırıp şu şunda geçmiş şu da şunda diyenler var ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayal@t

quote:

Orijinalden alıntı: orientem

quote:

Orijinalden alıntı: Nightmare70

quote:

Orijinalden alıntı: Konyahmet

quote:

Orijinalden alıntı: [__Zahid__] İphone 5 bile daha iyiyken kim s4 alir
    s3 iphone 5 ten daha iyi zaten sen neyin kafasındasın :D

S3 iphone 5'den iyi mi :) Kanıtla sana iphone 5'imi hediye etcem.Böyle bir saçmalığa +10 da oy vermişler.Herkes iphone kullanırken ben samsung kullanıyordum şuan piyasada telefondan anlamayan sürüyle samsung fanboyları çıktı iyi oldu iphone'a geçtiğim

Daha büyük(4.8) ekran , amoled ekran , ideal çözünürlük(hd) multiwindow , popup browser , popup play , smart stay , smart scroll , smart pause , flash player , daha büyük batarya , çıkartılabilir batarya , sd kart , radyo , bluetooth , özgürlük

Ayfon 5 ini ver arkadasa

Alıntıları Göster
    ......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nightmare70 -- 6 Nisan 2013; 21:26:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

İphone 5 bile daha iyiyken kim s4 alir

ne kadaaar saçma bir yorum böyle abzürt fanlara sinir oluyorum.yukardaki arkadaşlar doğru söyliyorlar daha bir S3 e bile rakip değil donanım olarak.

yazılımsal olarak androit fanları bile inkar edemez.

bir iphone kullanıcısı olarak [__Zahid__] adlı arkadaşın adına özür

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

S3 iphone 5'den iyi mi :) Kanıtla sana iphone 5'imi hediye etcem.Böyle bir saçmalığa +10 da oy vermişler.Herkes iphone kullanırken ben samsung kullanıyordum şuan piyasada telefondan anlamayan sürüyle samsung fanboyları çıktı iyi oldu iphone'a geçtiğim

Daha büyük(4.8) ekran , amoled ekran , ideal çözünürlük(hd) multiwindow , popup browser , popup play , smart stay , smart scroll , smart pause , flash player , daha büyük batarya , çıkartılabilir batarya , sd kart , radyo , bluetooth , özgürlük

Ayfon 5 ini ver arkadasa

Ben burada üstünlük göremedim, Kamerası daha iyi ekranı parlaklık ve renk konusunda çok daha iyi ips panel ve neredeyse 80 derece ile baksan bile görünüyor.Ses çıkışı daha iyi.Telefon inanılma stabil s3'de her gün alabileceğin kapatıldı durduruldu hatalarını iphone da yılda bir zor alırsın.Dokunmatik hassasiyeti çok çok daha iyi.İnternete çok daha hızlı giriyor.Daha büyük batarya ama açın bakın testlere hangisi internet video vs konularında daha çok kullanım imkanı veriyor görün.Ayrıca 4. inç tek elle kullanılabilen ideal bir ölçüsü var.Oyunlara gelirsek zaten s3'e rahat 2 kat fark atar onu konuşmaya bile gerek yok.

Tek şarjdan sonra ki kullanımımdır bu telefonu sürekli bitirip şarjını öyle koyarım full doluncaya kadar.Bundan sonrada 3-5 saatte şarjı bitiyor iphone 5'in derseniz açık söylüyorum ağır konuşurum size ben gerçekleri söylemeye göstermeye çalışyıyorum yoksa ilk defa iphone kullanıyorum ve apple'da hissem felanda yok yani,HTC ve Samsung kullandım önceleri custom rom vs hepsiyle uğraştım ama iphone 5'e geçince kafam rahat etti.Bir kaç eksiği var kabul ediyorum ama ne s3 nede one x bu telefondan üstün değil boşuna bir yerlerinizi yırtmayın bunu kanıtlamak için komik oluyorsunuz :) İlginç olanıda bunu 2 çekirdekli bir işlemci ile yapıyor gerisini siz düşünün.Ardı ardına 10 tane uygulama açın en ufak takılma kasılma olmuyor andriod'de (özel arayüzlü olanlarda) daha menüde gezerken kasıyor.Ayrıca dokunmatik hassasiyeti çok berbat androidin

Analiz : İlk izlenimler Galaxy S4'ün kar beklentilerini artırıyor

Sallamasyona devam android telefonlarin samsungun , htc nın dokunmatigi kotuymus.
    Bir yerinizi yirtmayin dedin bir yerimle guldum sana
    Google yaz bakalim ayfonun dokunmatik panelini kimden tedarik ediyor ve bu teknolojiyi ureten firma kendi cihazlarina neden kötü dokunmatik koysun.

Kusura bakma ama android uzaya çıkıyor yenilkklerle.

Ayfonda uzamaya devam ediyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayal@t -- 6 Nisan 2013; 20:56:10 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ayfon 5 ini ver arkadasa

Ben burada üstünlük göremedim, Kamerası daha iyi ekranı parlaklık ve renk konusunda çok daha iyi ips panel ve neredeyse 80 derece ile baksan bile görünüyor.Ses çıkışı daha iyi.Telefon inanılma stabil s3'de her gün alabileceğin kapatıldı durduruldu hatalarını iphone da yılda bir zor alırsın.Dokunmatik hassasiyeti çok çok daha iyi.İnternete çok daha hızlı giriyor.Daha büyük batarya ama açın bakın testlere hangisi internet video vs konularında daha çok kullanım imkanı veriyor görün.Ayrıca 4. inç tek elle kullanılabilen ideal bir ölçüsü var.Oyunlara gelirsek zaten s3'e rahat 2 kat fark atar onu konuşmaya bile gerek yok.

Tek şarjdan sonra ki kullanımımdır bu telefonu sürekli bitirip şarjını öyle koyarım full doluncaya kadar.Bundan sonrada 3-5 saatte şarjı bitiyor iphone 5'in derseniz açık söylüyorum ağır konuşurum size ben gerçekleri söylemeye göstermeye çalışyıyorum yoksa ilk defa iphone kullanıyorum ve apple'da hissem felanda yok yani,HTC ve Samsung kullandım önceleri custom rom vs hepsiyle uğraştım ama iphone 5'e geçince kafam rahat etti.Bir kaç eksiği var kabul ediyorum ama ne s3 nede one x bu telefondan üstün değil boşuna bir yerlerinizi yırtmayın bunu kanıtlamak için komik oluyorsunuz :) İlginç olanıda bunu 2 çekirdekli bir işlemci ile yapıyor gerisini siz düşünün.Ardı ardına 10 tane uygulama açın en ufak takılma kasılma olmuyor andriod'de (özel arayüzlü olanlarda) daha menüde gezerken kasıyor.Ayrıca dokunmatik hassasiyeti çok berbat androidin

5 yil iphone kullandim o koydugun 7 saatle anca hayatinda eline almamis adami kandirirsin iphone eline almadan 100% le kenara koyunca sabaha yarim saat yaziyor kullanim suresi o ekran suresi degil onu 10 saat yapabilirim sana cunku ios orda ekran kapali muzik calarken ekliyor bosta mail kontrol ederken ekliyor mesajlar gelince ekliyor bluetooth la arabaya bağla tek telefon gelmesin hepsini kullanım sayıyor 2 saat telefonla konuş normal olarak android onu telefon görüşmesi olarak gösterir ios kullanımda gösteriyor bostayken yaptigi en basit islemi orda topluyor 100% le koy sabaha kadar elini surmeden sabaha bak bakalim kac gostercek sonra tartisalim. elmayla armutu karşılaştırıyorsun şuan.

S3 un dokunmatigi iphone la nerdeyse ayni kalitede ve piyasada iphone a en yakin dokunmatige sahip iphone dan sonra tek bir sorun yasamadim.ki oyle boyle degil 5 yil kulllandim ios 1 den beri farki hissedicek varsa benimdir heralde. ayrıca androidin dokunmatiği nedir telefonların dokunmatiğine bakmak lazım one x le s3 ün aynı değil s4 le s3 ünde aynı değil işletim sistemiyle ilgili değil kullanılan donanımla ilgili

Ayrica su cokmeler bir tek benim telefonumda olmuyor heralde yada random tek bende olmuyor coken tek birsey var aldigimdan beri yemeksepeti ve duzelmedi onun disinda ne browzerda cokme ne herhangi bir uygulamada kafasina gore cokme gormedim ama cokebilir sorun degil windows 7 de de cokme oluyor ios tada. Ios ta safari veya facebook un cokmedigini soyletecek varsa muhatap olmasin zaten ama bunlar ios un degil programlarin sorunudur ve dunya uzerinde bir tane cokme olmayan sistem yoktur.

Iphone 5 in s3 ten tek iyi yani uygulama optimizasyonu ve gpu sudur birde ekran denebilir.

S3 un wolfson dac ina karsi iphone 5 te cirrus var ses cikisi daha iyi falan diye kendini kandirma zaten.zamaninda wolfsonda cirrus a gecti diye olay olmustu apple cunku cirrus ortalama bir ses chipi wolfson a rakip bile degil. Birde bakis acisi konusunda amoled her zaman cok iyi olmustur iphone 5 ten geri kalmaz.ayrica low memory killer nedir onu ogren androidde ayni o kadar uygulama acinca kasma gormezsin cunku ram yetmeyincd digerini kapatir gecer o kadar acamaz bile buyuk ihtimalle. Iphone da zaten 10 tans acma diye birsey yok acik uygulamalari ssd de pause yapip tutar ayni anda calismaz yani nasil bisey oldugunu gormek istiyorsan internette bir sayfa yuklemeye basla sonra bitmeden alta al bak bakalom yuklemeye devam edicek mi yoksa direk oyle kalicak mi hani bir seyi savunuyorsunuz ortaya bir iddia atiyorsunuz bari farklari tam ogreninde bir mantigi olsun bir bilgiye dayansin soylediklerin

Sen bence iphone kullanman gereken donemde android android kullanman gereken zamanda ios kullandigin icin biraz 2 tarafin arasindaki farklari abartmissin android sende 2.3 te kalmis. Su yorumlari okudukca iyiki androide daha erken gecmemisim diyorum suanki haliyle bakinca da anlatilan sistem benim kullandigimmi diyorum bazen kendi kendime. ama tablet olarak android son bakıcağım platformdur ipad imi hiçbir tablete değişmem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psyshock -- 6 Nisan 2013; 21:24:10 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ayfon 5 ini ver arkadasa

Sallamasyona devam android telefonlarin samsungun , htc nın dokunmatigi kotuymus.
    Bir yerinizi yirtmayin dedin bir yerimle guldum sana
    Google yaz bakalim ayfonun dokunmatik panelini kimden tedarik ediyor ve bu teknolojiyi ureten firma kendi cihazlarina neden kötü dokunmatik koysun.

Kusura bakma ama android uzaya çıkıyor yenilkklerle.

Ayfonda uzamaya devam ediyor

Alıntıları Göster
    .....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nightmare70 -- 6 Nisan 2013; 21:27:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: haymatloshan

quote:

quote:

quote:

quote:

Madem benim yazmadığım konularda kıyaslama yapıyorsun bende bilgilendireyim,içinden seçip seçip zafer kazanmışlığını gölgeleyeyim.

-Sunlight contrast ratio Apple iPhone 5 S4'ü geçmiş,incelersen görürsün.
    -Talktime'deMotorola RAZR MAXX (ICS) S4'ü geçmiş,S4'de iPhone'u sebebini söyleyeyim sırasıyla 2'şer kat neredeyse pilleri büyük sıralama olarak.
    -Web browsing HTC One 9 saat 58 dakika,iPhone 5 ise 9 saat 56 dakika,Samsnung S4 ise 8 saat 42 dakika.

bunun gibi bir sürü detay çıkartırım merak etme,kamera konusunda daha önce Sony xperia z üstün gösteriliyordu o yüzden kamera için sony ve nokia dedim sen ise önceliği ona göstermişsin.

Benim o mesajımda her alanda üst düzey bir fark atamamış telefonun şişirilmiş olduğunu söylemekti.

Daha LG Optimus G Pro var onun değerlerini paylaşmadım bile,seçmece yapılacaksa yaparız.

Marka fanatikliğim yoktur, s4 u eleştirdiğiniz kamera ve batarya konusunda yine kaynak olarak gösterdiğiniz gsmarena incelemesinin kamera ve batarya testlerinin özet sonucunu aynen kopyaladım, ben bir yorum yapmadım, saygılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: psyshock

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ayfon 5 ini ver arkadasa

5 yil iphone kullandim o koydugun 7 saatle anca hayatinda eline almamis adami kandirirsin iphone eline almadan 100% le kenara koyunca sabaha yarim saat yaziyor kullanim suresi o ekran suresi degil onu 10 saat yapabilirim sana cunku ios orda ekran kapali muzik calarken ekliyor bosta mail kontrol ederken ekliyor mesajlar gelince ekliyor bostayken yaptigi en basit islemi orda topluyor 100% le koy sabaha kadar elini surmeden sabaha bak bakalim kac gostercek sonra tartisalim.

S3 un dokunmatigi iphone la nerdeyse ayni kalitede ve piyasada iphone a en yakin dokunmatige sahip iphone dan sonra tek bir sorun yasamadim.ki oyle boyle degil 5 yil kulllandim ios 1 den beri farki hissedicek varsa benimdir heralde.

Ayrica su cokmeler bir tek benim telefonumda olmuyor heralde yada random tek bende olmuyor coken tek birsey var aldigimdan beri yemeksepeti ve duzelmedi onun disinda ne browzerda cokme ne herhangi bir uygulamada kafasina gore cokme gormedim ama cokebilir sorun degil windows 7 de de cokme oluyor ios tada. Ios ta safari veya facebook un cokmedigini soyletecek varsa muhatap olmasin zaten ama bunlar ios un degil programlarin sorunudur ve dunya uzerinde bir tane cokme olmayan sistem yoktur.

Iphone 5 in s3 ten tek iyi yani uygulama optimizasyonu ve gpu sudur birde ekran denebilir.
    S3 un wolfson dac ina karsi iphone 5 te cirrus var ses cikisi daha iyi falan diye kendini kandirma zaten.zamaninda wolfsonda cirrus a gecti diye olay olmustu apple cunku cirrus ortalama bir ses chipi wolfson a rakip bile degil. Birde bakis acisi konusunda amoled her zaman cok iyi olmustur iphone 5 ten geri kalmaz.ayrica low memory killer nedir onu ogren androidde ayni o kadar uygulama acinca kasma gormezsin cunku ram yetmeyincd digerini kapatir gecer o kadar acamaz bile buyuk ihtimalle. Iphone da zaten 10 tans acma diye birsey yok acik uygulamalari ssd de pause yapip tutar ayni anda calismaz yani nasil bisey oldugunu gormek istiyorsan internette bir sayfa yuklemeye basla sonra bitmeden alta al bak bakalom yuklemeye devam edicek mi yoksa direk oyle kalicak mi hani bir seyi savunuyorsunuz ortaya bir iddia atiyorsunuz bari farklari tam ogreninde bir mantigi olsun bir bilgiye dayansin soylediklerin
    Sen bence iphone kullanman donemde android android kullanman gereken zamanda ios kullandigin icin biraz 2 tarafin arasindaki farklari abartmissin android sende 2.3 te kalmis. Su yorumlari okudukca iyiki androide daha erken gecmemisim diyorum suanki haliyle bakinca da anlatilan sistem benim kullandigimmi diyorum bazen kendi kendime

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nightmare70 -- 6 Nisan 2013; 21:24:01 >

• Gidin istediğinizi alın diyorum.Yoksa kör zihniyetlere bir şey anlatılmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nightmare70 -- 6 Nisan 2013; 21:28:24 >
  • quote:

....

küfür etmeden önce okusaydın keşke yazdıklarımı neyse tamam cevap vermeye değmezmişsin ayrıca ios un pil kullanımını tekrar araştır beklemede yazdığı tek şey gerçekten bekleme ekran kapalı müzik dinlemeyi yada bluetooth bağlantısıyla kulaklık kullanmayı falan tamamen kullanımda sayıyor ekran süresi değil o adam zaten ekran süresi dememiş KULLANIM demiş...
  • quote:

malzeme kalitesini düzeltene kadar bir daha samsung almıycam .S3 kullanıyorum kasada boya kalkmaları başladı home tuşu da çıtır çıtır ses yapmaya başladı daha 4 ay oldu kullanalı s2 de de bu sorunu yaşadım S4 alsam yine aynı sorun çıkacak bumudur yani yazılım iyi donanım iyi malzeme kalitesi çöp gibi yazık samsunga hızlı üreticem çok satıcam diye BOL PLASTİK kullan.

iPhone kullananlar çok mu iyi zannediyorsun. Genelde iPhone'cular cihazlarına ölümüne bağlılar. Ama forumda adil arkadaşlar da var ve ne ise yazıyorlar.
    Adam geçen gün yazdı. Home tuşunda hep eskiden beri problem var ve şu an kullandığında da varmış. Üstelik Samsung'da diğer yerler ne kadarda soyulur kullanıma bağlı olarak değişir ama arka kapak 5 lira. Kasa çok eskirse de teknik servisinden değiştirtebilirsin. Zira diğerlerinden ucuz olacaktır. Zira plastik. iPhone 5'in kenarları hemen yıpranmaya başlıyor. Sen yine Samsung'u beğenme. Üstelik S4'ün kalitesi, malzemesi S3 ten falan daha iyiymiş. Bu yüzden görmeden, bakmadan değerlendirmek yanlış olur bence...

• quote:

S3 iphone 5den iyi mi :) Kanıtla sana iphone 5imi hediye etcem.Böyle bir saçmalığa +10 da oy vermişler.Herkes iphone kullanırken ben samsung kullanıyordum şuan piyasada telefondan anlamayan sürüyle samsung fanboyları çıktı iyi oldu iphonea geçtiğim

Hayhay, hemen kanıtlayalım:

iPhone 5 ini verecektin. Ben o salak cihazı kullanmam. Sen onun yerine bana bir tane Note 2 yollasan yeter.
    Zaten tartışmamıza gerek te kalmadı. Zira bu videodan sonra kanıtlamış oluyorum direk...

• quote:

Orijinalden alıntı: OverClocK1ng

quote:

malzeme kalitesini düzeltene kadar bir daha samsung almıycam .S3 kullanıyorum kasada boya kalkmaları başladı home tuşu da çıtır çıtır ses yapmaya başladı daha 4 ay oldu kullanalı s2 de de bu sorunu yaşadım S4 alsam yine aynı sorun çıkacak bumudur yani yazılım iyi donanım iyi malzeme kalitesi çöp gibi yazık samsunga hızlı üreticem çok satıcam diye BOL PLASTİK kullan.

iPhone kullananlar çok mu iyi zannediyorsun. Genelde iPhone'cular cihazlarına ölümüne bağlılar. Ama forumda adil arkadaşlar da var ve ne ise yazıyorlar.
    Adam geçen gün yazdı. Home tuşunda hep eskiden beri problem var ve şu an kullandığında da varmış. Üstelik Samsung'da diğer yerler ne kadarda soyulur kullanıma bağlı olarak değişir ama arka kapak 5 lira. Kasa çok eskirse de teknik servisinden değiştirtebilirsin. Zira diğerlerinden ucuz olacaktır. Zira plastik. iPhone 5'in kenarları hemen yıpranmaya başlıyor. Sen yine Samsung'u beğenme. Üstelik S4'ün kalitesi, malzemesi S3 ten falan daha iyiymiş. Bu yüzden görmeden, bakmadan değerlendirmek yanlış olur bence...

Dostum telefonun kasasinin dediğin kadar öyle ucuz olsa 5 lira 10 lira kapak fiyatina sorun degil ama 300 den asagi degildir.
    Bugün optimus g ve experia z yi inceledim en iyi malzeme kalitesini LG de gördüm ve dedigim gibi ben s2 de ve s3 tede ayni sorunu yasadim ve home ve kasa soyulmasi ve tertemiz kullandim telefonlari buna rahmen.s4 ü bekledim yazilim olarak begendim ama dış kasa ve malzeme kalitesinde cok büyük değişim yok.
    AYni hatayi 3 kez yapmam artik gidip lg alirim.
    Samsungu begeniyorum ama malzeme kötü.
    Iphone da iyi demiyorum zaten ozellikle i5 siyah renginde cok basit kasa soyulmalari yaşanıyor.

• quote:

Arkadaşım iyi de 4 inç ekranı olan iPhone5 e 5 inç ekran koy bakalım ne kadar süre Web Browsing yapacak...

5 inç ekranlı bir cihazın, 4 inç ekranlı bir cihaz ile aynı gitmesini bekleyemezsin ki.
    Tamam pil mAh boyutu farkı var ama bence S4 çok iyi bile gitmiş.

5 inç ekranın, 4 inç ekrandan %50 daha büyük olduğunu hesaba katarsak...
  • quote:

quote:

Arkadaşım iyi de 4 inç ekranı olan iPhone5 e 5 inç ekran koy bakalım ne kadar süre Web Browsing yapacak...

5 inç ekranlı bir cihazın, 4 inç ekranlı bir cihaz ile aynı gitmesini bekleyemezsin ki.

%50 daha büyük ekran? %25'dir o.Neredeyse 2 katı bataryası var ama oran yaparsanız yine önde olması gerekir ama bu onun verimsiz olduğunu gösterir.

• quote:

quote:

şampiyon ufak atta civcivler yesin.
    1inç 1cm den biraz daha fazladır.
    Yüzdeye vurursan 25 ila 30 arası bişey olur.
    Cahilseniz bile cahil olduğunuzu belli etmeyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: gently weeps

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: haymatloshan -Web browsing HTC One 9 saat 58 dakika,iPhone 5 ise 9 saat 56 dakika,Samsnung S4 ise 8 saat 42 dakika.
    Arkadaşım iyi de 4 inç ekranı olan iPhone5 e 5 inç ekran koy bakalım ne kadar süre Web Browsing yapacak... 5 inç ekranlı bir cihazın, 4 inç ekranlı bir cihaz ile aynı gitmesini bekleyemezsin ki. Tamam pil mAh boyutu farkı var ama bence S4 çok iyi bile gitmiş. 5 inç ekranın, 4 inç ekrandan %50 daha büyük olduğunu hesaba katarsak...
    şampiyon ufak atta civcivler yesin. 1inç 1cm den biraz daha fazladır. Yüzdeye vurursan 25 ila 30 arası bişey olur. Cahilseniz bile cahil olduğunuzu belli etmeyin.

1 inç = 2.54 cm dir bilginize :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ByEVOL -- 14 Nisan 2013; 17:31:15 >

• Kar beklentisi nedir ya.
    Ahmet, mehmete '' karını benimle paylaşır mısın'' dedi.
    â kullanimdan kalkmadi kalkamaz.

• quote:

malzeme kalitesini düzeltene kadar bir daha samsung almıycam .
    S3 kullanıyorum kasada boya kalkmaları başladı home tuşu da çıtır çıtır ses yapmaya başladı daha 4 ay oldu kullanalı s2 de de bu sorunu yaşadım S4 alsam yine aynı sorun çıkacak bumudur yani yazılım iyi donanım iyi malzeme kalitesi çöp gibi yazık samsunga hızlı üreticem çok satıcam diye BOL PLASTİK kullan.

2 senedir s2 kullaniuorum ne home tusu ne bi baska sorun milletin aklini celme kardeş)

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.