Şimdi Ara

Anakart sorunu...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu sabah bios update programı ile biosu update ettim.Update sonrası,makina reset istedi,attim sonra dahada ekran gelmedi.Bios pilini cıkardım yine gelmedi(1 den fazla denedim,bekledim saatlerce).Power tusuna basıyorum kasadaki bütün fanlar calısıyor,fakat ekrana görüntü gelmiyor.Power tusuna bastıktan sonra o meshur 'piiib' sesi de calmıyor.

Anakart modeli : Gigabyte ep43-s3L

Sorum su olacak: Anakart kullanılmaz hale gelmişmidir?Tamiri mümkünmüdür?eğer gelmemişse geri nasıl kurtarabilirim?

Yardımlarınızı bekliyorum.Teşekkürler.

• buyuk ihtimal yanlıs bir versiyonu flashladiniz...ya da flashlama isleminde bir sorun olusmus olabilir..anakart kullanilmaz hale gelmedi merak etmeyin..sadece biosunu tekrar flashlamak lazim zira bunu evde yapamassiniz..anakart tamiri yapan bir yere ya da yetkili servisine gonderebilirsiniz...dısardan yaptırmanizi oneririm kucuk bir ucretle hallolur..garantisi varsa garantiye gonderin oldugu gibi...bios flashlama konusunda da bir sey belirtmeyin garantiye dahil olur buyuk ihtimal..
  • Çok teşekkürler,yarın bir baktırayım ozaman.garantisi bitti ne yazıkki.
  • gerci gigabyte board larin cogunda dual bios oluyor..bakmadim ama sizin modelde yokmus galiba =)..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.