Şimdi Ara

Anakart önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar maks 500 tl ye 1151 pin anakart almak istiyorum. Anakart Asus olursa iyi olur. Şimdiden teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam sağolun ama MSI düşünmüyorum. Asus olursa iyi olur

• Asus z170-p z170-k gibi modellere yeter o bütçe. Efsane kart z170 prp gaming alabilseniz keşke.

• Caner Çevik kullanıcısına yanıt
    Çıkabiliyorsan biraz K serisi

işlemcinin yanına bu F/p giderhttp://www.sinerji.gen.tr/asus-z170-a-ddr4-3400mhz-svgl16x-1151p-pmu2921

500 ün altı fazla model yok zaten bu olurhttp://www.sinerji.gen.tr/asus-z170-p-ddr4-3466mhz-svgl16x-1151p-pmu2922

K serisi almıyorsan zaten düzgün modeli yok marka fetişi yapma boşu boşuna diğer firmaların kartları daha dolu ve uygun fiyatlı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nerd Miner -- 19 Ocak 2016; 22:52:33 >

ASUS Z170-K alabilirsiniz

• Bu Z170 A ile Z170 Pro gaming arasındaki fark ney? Bu arada ben eski sistemi satıp anakart alıyorum şuan anakart +ram+ ekran kartını 510 tlye sattım biraz daha parça satarsan Z170 A yada Pro gaming düşünüyorum

ses çipi farkı var teknik altyapısı aynı

konuda detaylar mevcut forum.donanimhaber.com/m_113060369/tm.htm
  • Açıkcası ben sonradan bir ses kartı takmayı düşünüyorum ayrı olarak bunu göz önünde bulundurarak Z170 A yımı önerirsiniz

Aradaki farkı verecek kadar özellik farkı yok arada ses çipleri farklı ama kaç kişi o farkı anlar orasıda muamma zaten z170A alabilirsiniz.
  • Genelde asus z170 A öneriliyo

• Teşekkür ederim. Son birşey daha sorayım. Ben şimdi dediğim gibi eski sistemi satıyorum, parça parça En geç yaz sonuna kadar iyi bir sistem toplamak istiyorum, öncelikle hangi donanımdan satın almaya başlamalıyım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Caner Çevik -- 19 Ocak 2016; 23:17:55 >
    İşlemci anakart rami beraber yenilersin ekran kartını para gelene kadar elde tutar sonra onu yenilersin diğer parçalar kalır belki ekran kartı seçimine göre psu da değişebilir.
  • Yanlız ekran kartını sattım, kullanmak için ayrı bir Laptopum var yani sistemin hemen faaliyete geçmesine gerek yok.Eski sisteminden kalırsa SSD kalır sadece. Geç olsun ama en iyi olsun istiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Caner Çevik -- 19 Ocak 2016; 23:25:38 >
    bana kalırsa iyi bir kasa ve güç kaynağın var Hardisk de ölene kadar dursun satışından bir şey gelmiyor

Anakart işlemci ve rami alırsan sistem zaten faaliyete geçer Dahili gpu ile de bir çok işi yaparsın Madem acelesi yok bekleyebilirsin yeni ekran kartları serileri gelecek belki yaza doğru skylake refresh olan kabylake işlemciler gelmiş olur (aynı soket olacak)
  • O zaman anakart ve ramleri alıp, yeni işlemci ve ekran kartlarını bekleyeceğim

Yeni anakartlar da gelebilir ek özellikler taşıyan istersen onu bile beklemeye alabilirsin Ama beklerken dolarıda göz önünde bulundur

Skylakeyi kabylake çok farkettirmez ama Asıl gelişim ekran kartlarında olacak gibi görünüyor.
  • Bende dolar ı göz önünde bulundurarak parça parça almak istiyorum
    Her geçen gün artıyor fiyatlar, ve dediğiniz gibi ekran kartlarında yazın yeni seriler çıkacakmış belki Ozaman ekran kartı almak için güzel bir fırsat bulurum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.