Şimdi Ara

Anakart, işlemci ve ekran kartı fiyatları artacak (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
2.696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • AMD olayı abartmamakla çok iyi etti bence. NVidia'nın başı biraz sıkışır ve ağrıyacak da. ASUS ve Gigabyte (ki Gigabyte ikisinin arasında bir yerlerde), bence NVidia'dan biraz daha şanslı çünkü asıl ve tek işleri bu değil. NVidia kripto ile uğraşacağı gibi 2xxx serisi kartları ile de uğraşmak zorunda kalacak.

• Bunlar boş ve insanları malzeme almaya teşvik eden haberlerdir, amaç "amman fiyat artmadan ekran kartı ve anakart alayım" korkusu yaratarak eldeki malları satmak, yani fiyat yükselecek algısı ile milleti alışverişe teşvik etmek.

• ÇOK ucuzdu azcık palansın :S

• Arkadaşlar hiç aklınıza yatıyor mu bu haber? :)) Tamamen yazarın kişisel fikri bu ve aslında sadece spekülasyon yapmaya çalışmış. Vurucu bir haber/içerik... Fakat tamamen hatalı düşünüyor çünkü böyle bir durumda fiyat artmaz, tam tersine düşer. ;)

• Neden ureticilerin hatalarınin bedelini biz tuketiciler ödüyoruz? Ne kadar saçma bir sistem...

• Ya milletin aklıyla dalga mı geçiyorsunuz elde mal kalınca fiyat arttığı nerede görülmüş şaka gibi bir haber

• Zamanında dedim bu fiyat artışının madencilerle alakası yok diye. Üreticiler yüksek kara alışmış. Almayın baba, gidin madencilerden garantili 3-5 aylık kartları ucuza alın bunların eline düşmeyin ama

• Bu haberi yapan arkadaşta bi mantık hatası var

• Başlığı yanlış atmış olabilir mi ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Seve seve düşürecekler fiyatları. 9. Nesil kullanan ya da RTX gpu alan kaç kişi var forumda ? Doğru düzgün bir inceleme bile göremedim keza yurtdışında da aynı şekilde. Onlar zaten bilinçli de bizim insanımız da yoklukla beraber elindekinin değerini anlamaya başladı. Hala 2000 liradan GTX1060 satmaya çalışıyor firmalar bırakın denesinler ya o fiyatlar düşecek ya da stok maliyetine katlanacaklar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ismailgvn77 kullanıcısına yanıt
    RTX alan pek yok ama 9. nesil çatır çatır satıyor. Stok yok hiç bir yerde.

• jedi39 kullanıcısına yanıt
    Olmadığı için yok hocam sattığı için değil. Düşüncem bu yönde.
  • Bu haber klasiktir donanim dunyasinda her sene ya bir fabrikayi sel basar, yangin cikar ya da uretim surecinde planlanamayan isler olur. Inanan var mi bu safsatalara hala?

• ismailgvn77 kullanıcısına yanıt
    Anakartlarda stok olsaydı katılırdım fakat z390 anakartta yok piyasada.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.