Şimdi Ara

Anakart 8Pin Power 4 Pin Çıkışı Var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Arkadaşlar Powerımda Şuan Baktığım 2 Adet 6 Lı Pin Ve 1 Adet 4Lü Pin Var Boşta Kalan Acaba Ben bu Ana kartta 8 Pin Olan Yere Nasıl Takarım 4 Pin Olsa Sıkınıtı Cıkartırmı Parçaları Aşşağıda Vereceğim...

Power

İşlemci

Anakart

Ram

Ekran Kartı Gforce 9500 GT 512Mb 128 Bit

Parçalar Hakkında Düşünceleriniz ve Çözüm Önerilerinizi Bekliyorum Şimdiden Teşşekürler :)

• Merhaba anakartınızdaki 8pin yuvasına güç kaynağınızın 4pin kablosunu takıp kullanabilirsiniz,herhangi bir problem çıkmaz.Ayrıca güç kaynağınızda
     Anakart 8Pin Power 4 Pin Çıkışı Var

4pin cpu 1+1 yazıyor yanı 2 adet 4pin çıkışı var yanya anakartın 8pin yuvasına takabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iquana -- 27 Mayıs 2014; 19:23:26 >
  • Ve Bende Bu Resme Güvenerek Aldım Ve Sonuç 0 4+4 yok 1 Adet Var o kadar :(
  • HellForce007 kullanıcısına yanıt
    Çok garip bir durum,aldığınız yer ile iletişime geçip ürünü değiştirebilirsiniz veya 4pin takarak kullanabilirsiniz.İşlemciye yüksek miktarda overclock yapmayacaksanız 4pin ile kullanmanızın zararı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HellForce007

Merhaba Arkadaşlar Powerımda Şuan Baktığım 2 Adet 6 Lı Pin Ve 1 Adet 4Lü Pin Var Boşta Kalan Acaba Ben bu Ana kartta 8 Pin Olan Yere Nasıl Takarım 4 Pin Olsa Sıkınıtı Cıkartırmı Parçaları Aşşağıda Vereceğim...

Power

İşlemci

Anakart

Ram

Ekran Kartı Gforce 9500 GT 512Mb 128 Bit

Parçalar Hakkında Düşünceleriniz ve Çözüm Önerilerinizi Bekliyorum Şimdiden Teşşekürler :)

8pin den 4pin çıkış veren bir kablo kullanın.

http://www.madnicomputers.com/detail.php?id=452

http://www.dhgate.com/product/cpu-power-cable-p4-to-p8-4pin-to-8pin-cable/158297988.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi choiboungee -- 28 Mayıs 2014; 0:26:14 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.