Şimdi Ara

Anahtar yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar arabamın anahtarının plastik kısmı çok yıpranmıştı ve ben sürekli japonla yapıştırıp idare ediyordum ama sonunda o kısım koptu. başparmağımın tırnağı kadar kaldı ve çipide meydana çıktı. çipin zaarar göreceğinden endişeleniyorum. Acaba anahtarcılar çiple beraber yeni bir anahtar oluşturabilirmi yoksa servisten isteyip fabrikadanmı getirteceğiz?

• kasko varsa sanırım anahtarı karşılıyodu.
  • sende benim gibi akaryakıt fiyatları yüzünden arabayı eskitemeden, cepte gezdirmekten anahtarı eskitenlerden misin?

edit: virgül

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yenerz -- 12 Ağustos 2009; 11:02:11 >
  • dikkat et çip kırılmasın yoksa mümkün değil çalışmaz araba...

biz arabayı aldığımızda geçen sene 50tl'ye anahatarın bir kopyasını yaptırmıştık...

asıl parayı tutan o bahsettiğin çip, eğer onu kırmadan anahtarcıya götürürsen tam fiyat veremem ama 10-15 liraya bi anahtar yapar üstünede orjinal çipini takarak kullanabilirsin, böylece daha ucuza daha sağlıklı olur diye düşünüyorum...

kolay gelsin dediğim gibi sakın çipi kırma asıl para tutan o...
  • quote:

Orijinalden alıntı: apia

dikkat et çip kırılmasın yoksa mümkün değil çalışmaz araba...

biz arabayı aldığımızda geçen sene 50tl'ye anahatarın bir kopyasını yaptırmıştık...

asıl parayı tutan o bahsettiğin çip, eğer onu kırmadan anahtarcıya götürürsen tam fiyat veremem ama 10-15 liraya bi anahtar yapar üstünede orjinal çipini takarak kullanabilirsin, böylece daha ucuza daha sağlıklı olur diye düşünüyorum...

kolay gelsin dediğim gibi sakın çipi kırma asıl para tutan o...

çok saol demek ki anahtarın tamiratı oluyomuş. en kısa zamanda yaptıracam yoksa çip elimde kalacak..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.