Şimdi Ara

anafranil kullanan varmı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
16.969
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bende ağır derecede OKB hastalığı var bir yere dokandıktan sonra elimi yıkamadan duramıyorum dışarda saçım bir yere deysin saçımı yıkamadan duramıyorum 2 yıl lustral kullandım ama hiçbir faydası olmadı şimdi 1 aydır anafranil kullanıyorum fakat gene faydasını göremedim kullanan ve tecrübeli arkadaşların görüşü nedir?

• Okb için en iyi ilacı kullanıyorsun. En uzman proflara bile gitsen anafranil yazarlardı. Emin ol en iyi ilaç o. 1 aydır kullandığına göre sanırım düşük dozdur. Doktorun dozu artıracaktır. İlk bir kaç ay düşük doz kullanılır, sonra yavaş yavaş doz yükseltilir. 6 ay sonra müthiş şekilde faydasını göreceksin, biraz sabır et, etkisi geç çıkan bir ilaç. Ve sakın bırakma.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MarquisDeSade

Okb için en iyi ilacı kullanıyorsun. En uzman proflara bile gitsen anafranil yazarlardı. Emin ol en iyi ilaç o. 1 aydır kullandığına göre sanırım düşük dozdur. Doktorun dozu artıracaktır. İlk bir kaç ay düşük doz kullanılır, sonra yavaş yavaş doz yükseltilir. 6 ay sonra müthiş şekilde faydasını göreceksin, biraz sabır et, etkisi geç çıkan bir ilaç. Ve sakın bırakma.

hocam sen bilgilisin heralde .panik bozukluk anksiyete hastalık hastalığı var çarpıntı baş ağrısı vs eksik olmuyor ilk gittiğim doktor paxeraw10 verdi yan etki nedeni ile bıraktım .yanlış ilaç Mı verdi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • @saboterlik
    Çoğu antidepresan ilk 10 15 gün yan etki yapar. Yan etkiyi azaltmak için omega3 b12 ve c vitamini kombinasyonu kullan, yan etkiyi oldukça azaltırlar.

• quote:

@saboterlik
    Çoğu antidepresan ilk 10 15 gün yan etki yapar. Yan etkiyi azaltmak için omega3 b12 ve c vitamini kombinasyonu kullan, yan etkiyi oldukça azaltırlar.

hocam .Bugün prozac yazdilar 30 sn lik dinleme ile almicam bu ilacı da benim sorunum depresyon değil anksiyete adam prizac yazıyor

• @saboterlik
    Aman devlet hastanesi dr larından uzak dur. Hele dr genç ise tamamen koşarak uzaklaş. İlk muayenede kan tahlili {hormonlar} isteyen ve tahlil sonucunu bekleyene kadar ilaç yazmayan {antidepresan} doktora sıkı sıkıya yapış, onlar anlar derdini.

• quote:

@saboterlik
    Aman devlet hastanesi dr larından uzak dur. Hele dr genç ise tamamen koşarak uzaklaş. İlk muayenede kan tahlili {hormonlar} isteyen ve tahlil sonucunu bekleyene kadar ilaç yazmayan {antidepresan} doktora sıkı sıkıya yapış, onlar anlar derdini.

hocam nereden bulalım ki oylesini nerde yaşıyorsun tavsiye versen .
    birde alıntı yaparsan sevinirim

• Özel psikiyatriste gidicen dostum. İnternette araştır bulursun. Ayrıca prozac anksiyetede etkilidir sadece depresyon değil. Paxera iyidir ama öyle 15-30 gün kullanmayla kurtulamazsın. En az 6 ay düzenli kullanıcan.

• quote:

Orijinalden alıntı: Regretol

Özel psikiyatriste gidicen dostum. İnternette araştır bulursun. Ayrıca prozac anksiyetede etkilidir sadece depresyon değil. Paxera iyidir ama öyle 15-30 gün kullanmayla kurtulamazsın. En az 6 ay düzenli kullanıcan.

hocam ilk gittiğim doktor paxera verdi 1 ay kullandım yan etki nedeni ile bıraktım doktor beni 30 saniye dinledi yeni ilaç olarak selectra dedi .Ben de ben denek değilim dedim almadım ilacı ama sorunlar devam ediyor asıl sorunum panik bozukluk sonra anksiyete bozukluğu .Bu sefer devlet hastanesi nddki başka bir doktora gittim oda 1 dk! dinledi prozac yazdı .ne yapacağım konusunda çok kararsızim

• Dostum ne yapacağını yazdım zaten sana , özele gidicen.

• MarquisDeSade kullanıcısına yanıt
    konuyu açtığımı unutmuşum.. 75 mg kullanıyorum OKB için 1 yıl lustral efexor faverin kullanmadığım ilaç kalmadı hiçbir faydaları olmamıştı ve lustral tamamen bir zehir ilaçtı uyku nedir unutmuştum resmen anafranilin yan etkileri lustral gibi değil zaten ben hemen etki yapmasını beklemiyorum bakalım bende birde depresyon vardı intihar felan etmek istiyodum beynimde sürekli negatif düşünceler hiç olumlu şeyler yok bunlar azalmaya başladı biraz anafranilin etkisi olabilirmi? birde doktor serex verdi uykum için bunun hakkında bilginiz varmı? teşekkürler şimdiden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: APBConanx

konuyu açtığımı unutmuşum.. 75 mg kullanıyorum OKB için 1 yıl lustral efexor faverin kullanmadığım ilaç kalmadı hiçbir faydaları olmamıştı ve lustral tamamen bir zehir ilaçtı uyku nedir unutmuştum resmen anafranilin yan etkileri lustral gibi değil zaten ben hemen etki yapmasını beklemiyorum bakalım bende birde depresyon vardı intihar felan etmek istiyodum beynimde sürekli negatif düşünceler hiç olumlu şeyler yok bunlar azalmaya başladı biraz anafranilin etkisi olabilirmi? birde doktor serex verdi uykum için bunun hakkında bilginiz varmı? teşekkürler şimdiden.

Düşük doz serex uykuna yardımcı olur, lakin serexin dozunu yükseltme, Robot olursun. Anafranilde 75mg ile düzelmeye başladıysan böyle devam et, çok aşırı durumlarda doz dr kontrolünde yavaş yavaş artırılabiliyor. Ben hastanede yatarken 400 mg veriyorlardı. Norodol ekt falan.

• Paxera ve Rileptid kullanıyorum bende şu an OKB sinir öfke krizlerim için,etkisini olumlu yönde gören oldumu u ilaçların ❓🤔
    Şu an benim düşünce şeklimi değiştirdi gibi sanki,birde kaç ay daha kullanırım sizce tam iyileşme için ve siz ne kadar kullanıp iyileştiniz iyileşen varsa aramızda ‼️❓🤔

• MarquisDeSade kullanıcısına yanıt

Hocam üstünden çok geçmiş buradaysan,6 ay geçtimi tam etki dediğin gibi tüm sarı ilaçlarında görülürmü kesimi sence ❓🤔

2 aydır paxera kullanıyorum...ek olarak rileptid kullanıyorum ama o 5. Günde etki yaptı ama beni ilgilendiren Paxera ‼️❓🤔

• Regretol R kullanıcısına yanıt

Hocam ben OKB ye bağlı sinir öfke huzursuzluk için Paxera kullanıyorum,dediğin gibi 6 aymı tam etki için,çünkü habire ilaç değiştirmek istemiyorum artık‼️❓🤔

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.