Şimdi Ara

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU.. (1763. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35.327
Cevap
186
Favori
1.698.950
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17611762176317641765
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

https://www.anadolu.edu.tr/uploads/anadolu/files/aof_kilavuz/64e3039859540.pdf

Bu linkte bütün bölümlerin 2023-2024 harç ücretleri var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Denamint -- 21 Ağustos 2023; 22:7:26 >
  • 25 yaş üstüne İstanbul aylık abonman kalkacak diyorlardı? Son durum nedir arkadaşlar?

• Tıbbi sekreterlik mi bilgisayar programcılıgı mı?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Hocam 25 deyil 27 yaş üstü kaldırıldı şanslısın ablam 28 olduğu için yararlanamadı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MertYıldırım34 M kullanıcısına yanıt

İstanbul için dimi?

• 2. üniversite son kayıt ne zaman?

• AlleinMann A kullanıcısına yanıt

İstanbul hocam. Hangi bölümleri tavsiye edersiniz. Yks tercihlerimde bir bölüme yerleştirimedim tyt ea 250 puan aldım

• Arkadaşlar önlisans için 4 yılın sonu tek ders kalırsa ek sınav vs var mı? Yaz okulunda iki derse girdim birini verdim büyük ihtimal ama diğerinden süphe liyim. Olurda kalırsak bitti mi yani bizim iş tamamen ? Bilgisi olan var mıdır

• Yaz okulu sınav sonuçları açıklanmadı hala

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Auzef Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği mezunuyum DGS ile Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim, Havacılık Yönetimine veya Yönetim Bilişim Sistemlerine geçiş yapmak istiyorum.

İlk sorum DGS ile geçiş yaptığımdan dolayı kaçıncı sınıftan başlarım ya da sadece çakışan dersleri mi vermiş sayılırım?

İkinci sorum ise Havacılık Yönetimini tercihlerimde eklerken "Mesleği ve/veya meslekte verilen görevi icra etmesine engel oluşturacak herhangi bir sağlık sorunu bulunmadığına dair tam teşekküllü bir hastaneden son 6 ay içinde almış olmak şartıyla heyet raporu almak (işitme kaybı/ eksikliği, görme kaybı/eksikliği vb)." şeklinde uyarı veriyor bu kayıt olurken teslim edilmesi gereken bir rapor mu yoksa havalimanında çalışırken bizden istenecek bir rapor mudur?

Teşekkürler.

• DGS sağlık lisans tamamlama ücretleri farklı mı oluyor bilgisi olan var mı?(Sağlık yönetimi)

• Yaz okulu sonuçları açıklandı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C_K -- 31 Ağustos 2023; 16:22:33 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5/5 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU.. 

• bilgisayar programcılığı hakkında bir grup vs var mı ?

• Ders kayıtları yanılmıyorsam 2 ekimde.

• Denamint kullanıcısına yanıt

Öyle bir şey yapmak gerekiyor mu ?

• Pedri Pasta kullanıcısına yanıt

Evet dersleri seçip onaylayıp almanız gerekiyor. Bunun sanırım bir de kılavuzu var, aşağıda linkini verdim.

https://www.anadolu.edu.tr/uploads/anadolu/files/aof_kilavuz/64ddc3e2b7b47.pdf

• Denamint kullanıcısına yanıt
    ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU..

Uyarıda dendiğine göre yeni kayıt olanlar yapmıyor hocam.Yine de teşekkürler bir dahaki dönemde aklımızda bulunsun.

• Pedri Pasta kullanıcısına yanıt

Her ihtimale karşı bürodan yüz yüze bilgi alın hocam. Eğer ilk dönemin derslerini standart veriyorlar, ders kaydı yapılmayacak deniyorsa o zaman problem yoktur. Ama siz yine de bilgi alın hocam.

• Aöf Diploma vermiyormu. Dijital diplomamı veriyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 17611762176317641765
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.