Şimdi Ara

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU.. (1271. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35.327
Cevap
187
Favori
1.698.740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12691270127112721273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aöf de kayıt yenileme ve ilk defa kayıt olacaklar için tarih ne zaman?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar bu güz donemınden 5 bahar donemınde 7 altdan dersım var tekrar uyarısı aldım bu sne kayıt yenılıcem güz donemınde bu 5 ders ıcın kayıt bıldıgınız uzere gecen sene 205 tl dı ne kadar verıcem bılgııs olna yardım etssıN ( ADALET bolumu okuyorum)
  • quote:

Orijinalden alıntı: _-sniper-_

İnşallah biran önce dağıtmaya başlarlar

bugün gittim aldım diplamayı :)
  • rize çayı R kullanıcısına yanıt
    anadolu üniversitesi nin aöf ü için soruyorsanız.

yeni kayıt (ösys için): 31 Ağustos 2015 Pazartesi - 08 Eylül 2015 Salı
    kayıt yenileme (güz için): 12 Ekim 2015 Pazartesi - 23 Ekim 2015 Cuma

anadolu aöf akademik takvim (Türkiye):
    https://www.anadolu.edu.tr/acikogretim/acikogretim-akademik-takvim/turkiye-programlari-akademik-takvim
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemal_1296

https://www.anadolu.edu.tr/acikogretim/acikogretim-akademik-takvim/turkiye-programlari-akademik-takvim

teşekkürler hocam. cok sağol.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar merak ettiğim bir şey var şimdi 2 yıllık myo okuyup 2 yıl bitince sınavsız geçiş hakkıyla 4 e tamamlarsak askerlik kısa dönem mi olur uzun dönem mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cem650

Arkadaşlar merhaba bir sorum var çıkamadım bu işin içinden

Ben bu sene yönetim bilişim sistemlerden yüksek lisans yapıcaktın

AÖF işletme mezunuyum fakat bu sene aöf yönetim bilişim sistemleri 4 yıllık program açılmış.

Sizce 4 yıllıkmı okumalıyım yoksa yüksek lisans mı yapmalıyım. Siz ne yapardınız .

Aöf'ten okuman ne değiştirir ki? Yüksek lisansa devam et.Şu aöfte bambaşka kapılar açan bir bölüm olsa oku derdim ama bu bölümü bitirsen aöften okuduğun için dezavantajlı olacaksın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgur06

Ben şuan hazırda Anadolu üni adalet Bölümü'ne kayıtlıyım 2012 yılından belli fakat sınavlara girmediğim için sıfırdan tekrar başlamak istiyorım AÖF adalete. Bu sene ygsye girip tercih Yaptım adalete puan yetmedi halkla ilişkiler geldi , adalet okumam için napabilirim.

Kaydını sildirmediysen harcı öde devam et.En iyisi büroya git sor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Indigo

quote:

Orijinalden alıntı: cem650

Arkadaşlar merhaba bir sorum var çıkamadım bu işin içinden

Ben bu sene yönetim bilişim sistemlerden yüksek lisans yapıcaktın

AÖF işletme mezunuyum fakat bu sene aöf yönetim bilişim sistemleri 4 yıllık program açılmış.

Sizce 4 yıllıkmı okumalıyım yoksa yüksek lisans mı yapmalıyım. Siz ne yapardınız .

Aöf'ten okuman ne değiştirir ki? Yüksek lisansa devam et.Şu aöfte bambaşka kapılar açan bir bölüm olsa oku derdim ama bu bölümü bitirsen aöften okuduğun için dezavantajlı olacaksın.

haklısın.. inşallah bakalım yüksek lisans yaparım..

• MERHABA ARKADAŞLAR BU SENE ANADOLU AÖF İŞLETME KAZANDIM AYNI ZAMANDA DEÜ MAKİNE MUHENDİSLİĞİ OĞRENCİSİYİM BU İKİSİNİ AYNI ANDA OKUMAM MUMKUN DEMİ HERHANGİ BİR SIKINTI YAŞAMAM. SİTEDE IKINCI UNI. İÇİN KAYITLARDA 9 EYLÜL 2015 TARIHINDE KAYIT BAŞLANGICI VERİLMİŞ BU DOGRU MU? KAYIT OLURKEN NE GİBİ BELGELER GEREKLİ VE NE KADAR SÜRE ALIYOR KAYIT İŞLEMLERİ ? KAYITTAN SONRA KİTAP VS VERİYORLAR MI?
  • Merhaba arkadaşlar. Birkaç sorum var.
    Harçlar 205 tl diyorlar, acaba bu yıllık mi? (Bölüm; önlisans programı, sağlık kurumları isletmeciligi)
    Gazi eşleri harç ödüyor mu yada indirim var mı? Bununla ilgili bilgi alabileceğim yer var mı?
    Ekstradan kitap icin odeme yapiliyor mu?
    Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr.Gonzo -- 29 Temmuz 2015; 11:38:45 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AVB44

quote:

Orijinalden alıntı: _-sniper-_

İnşallah biran önce dağıtmaya başlarlar

bugün gittim aldım diplamayı :)

Hadi hayırlı uğurlu olsun :) bende yarın falan alırım bugün aöften mesaj geldi diplomalar bürolara gönderildi diye :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Gonzo

Merhaba arkadaşlar. Birkaç sorum var.
    Harçlar 205 tl diyorlar, acaba bu yıllık mi? (Bölüm; önlisans programı, sağlık kurumları isletmeciligi)
    Gazi eşleri harç ödüyor mu yada indirim var mı? Bununla ilgili bilgi alabileceğim yer var mı?
    Ekstradan kitap icin odeme yapiliyor mu?
    Teşekkürler.

2 sefer vericeksiniz güz ve bahar dönemi yani.kitaplar ücretsiz.
  • Arkadaşlar aöf 4 yıllık kayıt yaptıracağım kayıt tarihi 31 ağustos-8 eylül gözüküyor burasını anladım ama ösys sitesinde sonuçların altında ki açıklamada 28 temmuz-5 ağustos arası elektronik kayıt yaptırabilirsiniz gibi bir açıklama var bu aöf için geçerlimidir yoksa bizi kapsamıyor mu?
  • AVB44 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aöf 2 yıllık yönetim bilişim sistemlerine giricem ancak bu konuya o kadar yabancıyım ki neyin nasıl yapılacağını hiç bilmiyorum..
    kayıt nerede yapılıyor ? ilk ve son kayıt tarihleri nelerdir ? kayıt sırasında istenen evraklar varmı ? ikametgah adresinden farklı bir yerde kayıt yaptırırsak sorun olur mu ?
    kayıt ücreti yada harç ücreti hemen mi ödeniyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemal_1296

Hocam bir sorum olacakti ben su an bir universitede ogrenciyim bu sene tekrar ygs ye girip aof tercih ettim. Simdi kayit olurken osys ile mi kayit olmam gerekiyor ikinci uni icin mi kayit olmam gerekiyor bilginiz var mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dün Kahramanmaraş AÖF bürodan diploma, transkript ve diploma supplement'imi aldım, darısı tüm AÖF öğrencilerine
  • Arkadaşlar tercihlerimiz belli oldu ya şimdi son kayıt tarihi ne zaman ? ona göre aöf bürosuna gideceğim
  • 
Sayfa: önceki 12691270127112721273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.