Şimdi Ara

Amiral gemisi tavsiyesi(yardım)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar başlıktanda belli olacağı üzere yeni bir telefon alacağım ve telefonda aradığım özellikler sağlamlık , stabilite , kamera ve hızlı olması (uygulama açarken bekletmemesi mesela) aklımda şuan için sony xperia z5 var ama birazda lg v10'a aklım kayıyor(4gb ram'den dolayı) net bir kararım yok yeni amiral gemilerinden kullananların yorumlarını merakla bekliyorum

• Fanboyluk yapmiyorum acik konusacagim.Hep deniliyor android`e yuksek kapasiteli ramler geldikten sonra kasma donma yapmiyor.Stabilite kazaniyor telefonlar.Bu cumleler ya yalan ya da ben telefon kullanmasini bilmiyorum.Cok stabil dediler gittim Samsung Galaxy s5 aldim.5-6 ay sonra kasmalar donmalar cirit atiyor oldu telefonda.Uygulamalardan cikinca telefon aptallasti.Sonra s6 edge `ye stabil dediler onu da alayim dedim.O da aynisini yapti.Artik yeter deyip iphone ` a gectim.Iyi ki gectim.Kasma donma yok.Stabil.O yuzden Iphone 6s alin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lg v10 fiyatını hak eden bir cihaz değil note 5 ile s6 edge+ çok daha iyi cihazlar,z5p de olabilir
  • Mike Tyson kullanıcısına yanıt
    dostum ılkınde senın hatan yok,tamamen anlamayan adamların tavsıyesıne uymussun,fakat 2.kez samsung alman senın hatan

Dıger yandan konu sahıbı arkadasa onerım z5 tır,samsungun donanımı ne olursa olsun yazılım sıkıntı oldukca randıman alamaz 3 ay sonra kasma donma rehberde can cekısme yasarsınız.

note 5 bıle aynı..

41.dakıkadan ıtıbaren

• Z5, 6S yüksek bütçede bakılabilecek cihazlar.
    F/P cihazı alayım, param cebime kalsın derseniz G4

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • uzun ömürlü kasma donma olmayan bir telefon alacaksan iphone 6s i tavsiye ederim. Android istiyorsan xperia z5 premium alın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iphone almayacaksan note 5 tercihim olurdu.
  • miracacar M kullanıcısına yanıt
    note 5alın
  • herkese yorumlarından ötürü teşekkür ederim ama iphone kesinlikle istemiyorm diğer firma olarak samsung beni eskiden aşırı derecede delirtti 2-3aydan sonra cidden samsung dandik bir telefon olmaya başlıyor z5p gelirsek o kadar büyük ekranlı bir telefon istemiyorum iphone neden almassın diye soracak arkadaşlar olursa 16gb 3.000tl 128gb alayım desem 4.000tl'yi aşkın tam bir saçmalık arkadaşlar ayrıca şuan için iphone'a param yetiyor ama sırf o iphone diye ölen bebeler için bile almam iphone'un yeri bende 0'dır şuan için xperia z5 veya lgv10 düşünüyorum cihazları inceleme fırsatım olmadı cihazlardan kullanan arkadaşların yorumlarını merak ediyorum z5 ve v10 için?
  • quote:

Orijinalden alıntı: miracacar

herkese yorumlarından ötürü teşekkür ederim ama iphone kesinlikle istemiyorm diğer firma olarak samsung beni eskiden aşırı derecede delirtti 2-3aydan sonra cidden samsung dandik bir telefon olmaya başlıyor z5p gelirsek o kadar büyük ekranlı bir telefon istemiyorum iphone neden almassın diye soracak arkadaşlar olursa 16gb 3.000tl 128gb alayım desem 4.000tl'yi aşkın tam bir saçmalık arkadaşlar ayrıca şuan için iphone'a param yetiyor ama sırf o iphone diye ölen bebeler için bile almam iphone'un yeri bende 0'dır şuan için xperia z5 veya lgv10 düşünüyorum cihazları inceleme fırsatım olmadı cihazlardan kullanan arkadaşların yorumlarını merak ediyorum z5 ve v10 için?

Z5p,lg v10 dan daha küçük boyut açısından.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: castraelectro

quote:

Orijinalden alıntı: miracacar

herkese yorumlarından ötürü teşekkür ederim ama iphone kesinlikle istemiyorm diğer firma olarak samsung beni eskiden aşırı derecede delirtti 2-3aydan sonra cidden samsung dandik bir telefon olmaya başlıyor z5p gelirsek o kadar büyük ekranlı bir telefon istemiyorum iphone neden almassın diye soracak arkadaşlar olursa 16gb 3.000tl 128gb alayım desem 4.000tl'yi aşkın tam bir saçmalık arkadaşlar ayrıca şuan için iphone'a param yetiyor ama sırf o iphone diye ölen bebeler için bile almam iphone'un yeri bende 0'dır şuan için xperia z5 veya lgv10 düşünüyorum cihazları inceleme fırsatım olmadı cihazlardan kullanan arkadaşların yorumlarını merak ediyorum z5 ve v10 için?

Alıntıları Göster

doğru ama ram seçme sebebim ram demiştim zaten lg'ye pek sıcak bakmıyorum'da yani olurda z5'den çok şikayet sakın alma derlerse lg'ye yöneleceğim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.