Şimdi Ara

Amerikan kültür seviye a1 mi a2 mi? Lütfen yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar bgun amerikan kültüre gittim. Banasadece sözlü test yaptılar
    Test sonunda hoca dediki; senin konuşma seviyen b1. B1 ideal senin için filan dedi. Ama eğer gramer olarak kesini eksik hissediyorsan a2 den başla dedi.
    Şimdi ben 2 kur aldm. A2,B1 mi alayım. Yoksa B1,B2 kurlarınımı alayım ?
    Kurban bayramında . 10 günlük süreçte a2 nin gramerini kolaklıkla evde kendim halledebilirmiyim? Yani boş yere para ve zama kaybı yapmalımıyum?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Seviye Tablosu,

http://www.englishtown.com/online/certified-diploma.aspx

bu tabloda daha detaylı bilgi bulabilirsin.

1-2-3 A1
    4-5-6 A2
    7-8-9 B1
    10-11 12 B2

temel bilgilerin yeterli değilse b1 zor gelebilir, bence B1 den başla ama zor gelirse A2 ye geçme şansım varmı diye sor. Dil öğrenirken acele etmek yerine sağlam ve yavaş gitmek bence daha iyi.
  • Tmmdır. Hem 2 ay ve hem yüzlerce liranın boşa gitmemesi için b1 den başlayacagım. Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sözlü test nasıl oluyor ? En basit sorulardan başlarak konuşma halinde mi geçiyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Sözlü test nasıl oluyor ? En basit sorulardan başlarak konuşma halinde mi geçiyor ?

bir tane öğretmen geliyor. how are you dan başlayıp seviyenin yettiği yere kadar gidiyor. o konuşma 3-5 dk anca sürüyor. sonra kitabı açıp kolaydan zora doğru kelimeler söylüyor onların türkçesini istiyor.bende bu kadar olmuştu. gayet güzelde. yazılı sınavdan çok daha verimli
  • teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.