Şimdi Ara

Amerika ve Youtube

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beni taniyan arkadaslar az cok vardir forumda buyuk bi amerika konusu acmistim yaklasik 50 bin tiklama ve 360 dan fazla favoriye eklenmisti belki de en buyuk konulardan biridir

Simdi siz arkadaslardan fikir alisverisi yapmak istiyorum biliyorsunuz ki youtube kanalim vardi fakat tek basima zor oluyordu ve uzun zamandirda video yukleyemedim ( kanalin adi: amerikali turk)

Kardesimle beraber yeni bi proje uzerinde konusuyoruz ve siz arkadaslar buna ne kadar ilgi gosterirsiniz onu merak ediyorum. Youtube da Turkce gunluk haberler uzerine video cekecegimiz bir kanal dusunuyoruz yani amerikanin kendi basininin dunyadaki olaylara bakisi ve buna bizim yorumlarimizi ekleyecegimiz bir kanal.

Tabiki Amerika da oldugumuz icin buranin sistemini okul hayatini anlatabilecegimz gunluk videolarda olabilir ve cesitlilik bakimindan guzel bir kanal olur diye dusunuyorum.

Acaba sizlerin tepkisi ne olur? Farkli fikirleriniz var ise lutfen paylasin tesekkurler

• gunluk haberler yerine günük olarak karı kız veya araba videoları atarsanız tutacağından eminim.
  • rez
  • tutmaz. konu çöp.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.