Şimdi Ara

Amerika'da Lise hayati! Video (70. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.540
Cevap
327
Favori
56.788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
186 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aslında okuyan birine sormak lazım soralım işte konuyu açana o orada okuyor. Ne kadar ödüyor yıllık acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardman01

Aslında okuyan birine sormak lazım soralım işte konuyu açana o orada okuyor. Ne kadar ödüyor yıllık acaba?

... community college sanırım okuduğu yer. ilk 2 yıl bedava gerisini bilmiyorum karışık biraz
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardman01

Aslında okuyan birine sormak lazım soralım işte konuyu açana o orada okuyor. Ne kadar ödüyor yıllık acaba?

yillik olarak genellemek dogru degil dostum aldigin derse gore degisiyor ornegin yarim donem iki dersin fiyati 1200 dolar. 1 yil boyunca ogrenciler ortalama 8-9 ders aliyor. fiyatlar tabiki ger bolgeye ve okula gore degisiyor ben okudugm yere gore bilgi verdim
  • kanalima abone olun arkadaslar guzel videolar gelecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: kendipizzasiniyapanadam

kanalima abone olun arkadaslar guzel videolar gelecek

Bekliyoruz kanka

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostum iki tane kızla tanıştım Amerika'dan. Skypetan kamera açıp görüştük. İsa Mesih'i anlatıp durdular bana. Ne ayaklar anlamadım. Tuhaf hissettim kendimi. Baktım neredeler diye. Senin olduğun bölgeye yakınlar. Bunlar kilise gibi bir yerde gönüllü çalışıyorlar. İngilizcem .ok gibi olduğundan her dediğinden bir şey anlamadım. Kızların biri çok güzeldi ya Keşke bulabilsende şunları ne ayaksınız lan desen çok makbule geçer valla :D Adresi falan var elimde :D Şaka bir yanada harbiden bir tuhaf hissettim kendimi. Bir ingilizce konuşması var hızlı hızlı benim ingilizcemin .ok gibi olduğunu anlaşıldı. Rezil oldum. Amerika'ya gitsem napacam ben.
  • Her bu konuyu gördüğümde projelerime daha çok sarılıyorum , üzerlerinde daha çok çalışıyorum . İtiraf etmeliyim ki size imreniyorum.

Hayatta başarılar

• Baban hayatinizi kurtarmis. Bir isletmeye sahip olmakta ailenizi kurtaricak.

Babanin elini op.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ordaki yasantiya bide burdakine bak ülkenin yarisi surunuyor haberi yok

• kendipizzasiniyapanadam kullanıcısına yanıt
    hocam tarım ve hayvancılık icin hangi eyaletler uygun?

gepgenis bi arazi, ortasinda bi ev, etrafinda inekler hayallerim depreşti

mumkun mu boyle bi hayat, var mi cevrende hayvancilik yapan vs

ve de yatirim yaparak yerlesme hakkinda bilgin var mı? Tanidigin var mi bu yolla yerlesen. Bilgi verir misin?

• Adam amerikaya gitmis hamur aciyor pizza falan yapiyor,3.sinif isler bunlaar muhtemelen okuldan sonra da bu sektorlerde calismaya devam edecek

Almanyaadaki turkler gibi hepsi almanlara hizmet ediyor

Okul da iyi bisey degil belli sata girecek ingilizce de ortalama da yok herhalde

Kısaca çöp,gel turkiyede oku o kadar okul parasini egitimine harca doktor ya da cok kalifiye bi muhendis olursun cıkardin pizza acmaktan iyidir

• Dostum su adreslerini bana at bakayim ozelden bende bi konusayim sunlarla hem kaydederim video olarak konusmayi eklerim kanala :) nerden buldun ne anlatmaya calistilar bana bi yaz hem ingilizceyi dert etme zamanla halledersin panik yaparsn daha kotu olur zamana akisina birak

• quote:

Orijinalden alıntı: Kerem5466

Her bu konuyu gördüğümde projelerime daha çok sarılıyorum , üzerlerinde daha çok çalışıyorum . İtiraf etmeliyim ki size imreniyorum.

Hayatta başarılar

Gercekten sizlere daha cok calisacak gucu vermek cok guzel inanin ki ben cok mutlu oluyorum bunlari duydukca, sakin hayallerinden vazgecme boyle devam

• Takip

• quote:

Orijinalden alıntı: fabrizo

Adam amerikaya gitmis hamur aciyor pizza falan yapiyor,3.sinif isler bunlaar muhtemelen okuldan sonra da bu sektorlerde calismaya devam edecek

Almanyaadaki turkler gibi hepsi almanlara hizmet ediyor

Okul da iyi bisey degil belli sata girecek ingilizce de ortalama da yok herhalde

Kısaca çöp,gel turkiyede oku o kadar okul parasini egitimine harca doktor ya da cok kalifiye bi muhendis olursun cıkardin pizza acmaktan iyidir

3. Sinif is diyosun dogrudur sana katiliyorum yorucu bi is ve hizmet isi. Ama unutma hersey bir basamaktir ve tek tek cikarsin bu basamaklari. Su an yaptigim is hayatimda bir basamak ve ben bu is sayesinde 2013 te 25 bin dolara sifir araba alip, turkiyeye 2 kere gelip gittim, her zaman en son cikan telefonu aldim, istedigim herseye sahip olma sansini yakaladim. O kadar cahilsin ki bilip bilmeden konusuyosun ingilizce bilmek ile sat cok farkli seylerdir burda sana aciklamak zaman kaybina neden olur ayrica amerikada community college larin degeri sizin tahmin edemiyeceginiz derecededir. Sana tavsiyem beni takip et, bilgilendirici videolarim sayesinde o cok bildigini sandigin yanlislarini duzeltirsin

• Aylık 1600 dolar ile tek başına yaşayabilir misin peki? Ev kirası, yeme içme, elektrik ve ısınma paraları yanı genel harcamaların nasıl oluyor

• Bende okulu bitirip askerliği yapıp 25 yaşları civarında gitmeyi düşünüyorum.izmirliyim.şuan 20 yaşındayım.5 yılda ne yaptım ne yaptım.kasımda ingilizce kursuna yazılmayı ve part time işte çalışmayı düşünüyorum para biriktirmek için.
    Green card filan bitiyormuş diye duydum inşallah doğru değildir.
    Olmadi vize alıp kalabildiğince burada kalmak yada mülteci olmak yasadışı olarak kalmak gerekirse bile kalıcam.

• Allahın izniyle bu yaz Wat ile ABD'ye gitmek istiyorum. En büyük hayallerimden bir tanesi abd görmek. Bakalım kısmetse para denklestirebilirsem gelicem inşallah.

• kendipizzasiniyapanadam kullanıcısına yanıt
    Özelden attım. Dostum işte isa mesih hakkında ne biliyorsun falan diye sordular. Bende dedim O dünyaya gelecek falan. Beni trollediler mi ne yaptılar anlamadım. Görüşürsen bunlarla bendende bahset görüşmüşsün falan bilsinler.
  • 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.