Şimdi Ara

Buralardayım - Amerika'da Lise hayati! Video (65. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.546
Cevap
328
Favori
57.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
187 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kendipizzasiniyapanadam

quote:

Orijinalden alıntı: jasonn123

Ben hala north dakota plate devam canım suzukim benim 87 oktan benzin yakmaktan hayattan soğudu.

İş konusunda şunu diyim ben los angellısta 6.5 ay bi yerde çalıştım.agzımdan burnundan geldi usa ama hala türk kafası ile işletmeye çalışıyolar.bahşişleri vermiyolar.sürekli saatleri kesiyolar.neler neler tabi herkes oyle değil.ama 9 dolar çok derdi bize. Vs vs kolay değil.yardım ederler ama nasıl o çok önemli

Şimdi arizonadayım başka bi işte bura yinr fena değil 11 saat tek çalışıyosun zor bi iş değil ama tuvaletr gidiyosun tak nerdesin diye mesaj geliyo 7/24 izliyolar kameradan hoş değil.küçük suda mı dökmüyek.robot değilizki insanın 11 saatte tonla ihtiyacı oluyo

dostum senin isin zor ben cok sukur rahatim o konuda okul zamani 40 saat calisiyodum haftada simdi de yazin 63 saat calisicm iste saatlik 13.5 dolardan hesapla sen gerisini ve yani oglen oturup yemek yiyorum aksam brake aliyorum is olmayinca oturuyorum oyun falan oynuyorum telefonda bizde hic sorun yok yani cok sukur allah kolaylik versin sana

Buralar felaket demen yanlis bvana gore buralar harika sonucta olusturdugun sartlar ve bulundugun durum onemli kole gibi de calisip hicbisey yapamayanlarda var azcik destek alip kendini kurtaranlarda ver hersey o kisinin durumuna ve standartlarina bakar dostum genel olarak felaket demen cok yanlis

Valla eyv saolasın iyi dileklerin için bize burda 8 dolar veriyolar. Bi taa 25 mil öteyr gidiyorum.bari 2-3 dolar benzin parası verin.ama yüzdüm yüzdüm kuyruguna geldim los anglesta çektiklerimden sonra bu çok koymuyo. İşten ayrı çok şeyler geldi başıma. Arabalamda çok yattım o yüzden aramızda sıkı bir bağ var evvsiz barkaız ksldım.federallere yakalandım ama şükür şimdi iyim biraz daha.şimdi para biriktirip evraklarıma başvurmam laxım bakalım gece gündüz çalışıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: hardman01

Ne zamandır güncelenmiyo konu.

dostum guncelledim ayrica gercekten basima bisey gelip gelmedigini de merak ettigin icin tesekkur ederim demekki gercekten deger veren insanlar var sagolasin dusuncen icin
  • quote:

quote:

Ben hala north dakota plate devam canım suzukim benim 87 oktan benzin yakmaktan hayattan soğudu.

İş konusunda şunu diyim ben los angellısta 6.5 ay bi yerde çalıştım.agzımdan burnundan geldi usa ama hala türk kafası ile işletmeye çalışıyolar.bahşişleri vermiyolar.sürekli saatleri kesiyolar.neler neler tabi herkes oyle değil.ama 9 dolar çok derdi bize. Vs vs kolay değil.yardım ederler ama nasıl o çok önemli

Şimdi arizonadayım başka bi işte bura yinr fena değil 11 saat tek çalışıyosun zor bi iş değil ama tuvaletr gidiyosun tak nerdesin diye mesaj geliyo 7/24 izliyolar kameradan hoş değil.küçük suda mı dökmüyek.robot değilizki insanın 11 saatte tonla ihtiyacı oluyo

dostum senin isin zor ben cok sukur rahatim o konuda okul zamani 40 saat calisiyodum haftada simdi de yazin 63 saat calisicm iste saatlik 13.5 dolardan hesapla sen gerisini ve yani oglen oturup yemek yiyorum aksam brake aliyorum is olmayinca oturuyorum oyun falan oynuyorum telefonda bizde hic sorun yok yani cok sukur allah kolaylik versin sana

Buralar felaket demen yanlis bvana gore buralar harika sonucta olusturdugun sartlar ve bulundugun durum onemli kole gibi de calisip hicbisey yapamayanlarda var azcik destek alip kendini kurtaranlarda ver hersey o kisinin durumuna ve standartlarina bakar dostum genel olarak felaket demen cok yanlis

Felaket derken yaşanmış bir sürü hikaye gördüm kendi gözümle buraya kalmaya gelip zorluk çekenleri gördüm.benim çevrem üni de arkadaşlar mezun oldu.herkes bu tarafa gelince burda çok rahat herşeyi başarabileceğini sanıyo.ben bu ön yargıda yaşadıklarımla gördüklerimle onlara yardımcı olmaya çalışıyorum. Tr de canı sıkılan buraya gelse rahat edicek ssanıyo.ben bu yanılgıya biraz yarım etmeye çalışıyorum.LA de bi kaç yer var türk .kağınız küreğiniz olmadıgından sizi alacak yerler oralar.ama onlarda kısıtlı.

Gelip buralara harap olsunlar istemiyorum.yoksa babane canım gelsinler de diyebilirim.ama zor onu demek istiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: creativeself

Biraz daha verip mustang,challenger almak varken niye hyundai aldın?Bide araba fiyatları nasıl?

Kredin güzel olursa ger arabayı alırsın amerikada yeterli ki bi işin olsun kiranı faturalarını düzgün öde veriyolar araba.ama şunu belirtiyim kredi demek bizdeki anlamı ile kullanılmıyo.işte o dediğim faturalar falan düzgün yatınca işine göre yani kazancına göre arabanı alırsın. Aylık ödersin.faturaları ödemezsen bad credit in olur onda da çogu yer sana bi şey vermz.ev bile tutamazsın amerikaya oyle bi yer

• Selam. İngilizceyi nasıl hallettiniz. Sıfır ingilizce bilen birine ne önerirsiniz?

• Her firsatta amerikaya gidip kurtulmak lazim diyen ergenler iyi okusunlar mesajlari,hayatinda gidip bir is yerinse calismamis zorluklari gormemisler ama lafa geldi mi amerikada yasasaydim soyle boyle yapardim,he he yapardin sanki havadan para geliyo orada

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Hocam aylık 3400 dolar. asgari ücretin 3 katından daha fazla. Tabi 63 saat çalışmakta boru değil ama mükemmel bir rakam duruyor türkiyeden bakınca

• Konuyu baştan beri takip ediyorum. YouTube kanalını biraz daha aktif kullansan daha iyi olacak aslında.

• abim de almanyada yasiyor frankfurtta. bana fotograf atiyor adamlar ferrariye biniyor falan. eylül gibi gitti 1 hafta önce 2005 bmw 320d m paket bir araba aldi 8500€ gibi komik bir rakama ve araba gercekten cok temiz. buradaki arabalar yipranmisken oradakiler cok diri duruyor. her neyse sonuc olarak almanya, abd bitmia is yok gitmeyin diyen tiplere selam olsun inanmayin.

• Sanırım son vlogda ki sırf düşüncenizden dolayı gelen tepkiden sonra vlog çekmekten soğudunuz. Dönmenize sevindim hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-197DACAA4 -- 28 Mayıs 2015; 15:35:29 >
  • Plakan çok güzel hayırlı olsun hayatın kurtuldu hocam oraya giderek adına çok sevindim.

• İlk izlediğim youtuber sensin sadece senin youtubede bu işi yaptığını sanırdım ozaman ama binlerce kişi varmış hem türk hem yabancı .

Ama seni artık takip etmiyorum çok amatörce yapıyorsun bu işi

• quote:

Orijinalden alıntı: JackAvrupa

İlk izlediğim youtuber sensin sadece senin youtubede bu işi yaptığını sanırdım ozaman ama binlerce kişi varmış hem türk hem yabancı .

işi para kazanmak için yapmıyor ki tamamen hobi olarak amerikayı merak edenlere yaşadığı ortamı göstermek için Vlog çekiyor biz izlerken gayet eğleniyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SahiNN1

quote:

Orijinalden alıntı: JackAvrupa

İlk izlediğim youtuber sensin sadece senin youtubede bu işi yaptığını sanırdım ozaman ama binlerce kişi varmış hem türk hem yabancı .

işi para kazanmak için yapmıyor ki tamamen hobi olarak amerikayı merak edenlere yaşadığı ortamı göstermek için Vlog çekiyor biz izlerken gayet eğleniyoruz.

Şuan mobilim ama reklam koyuyordu heralde eski kanalında heralde şuanda var

• Araban çok değişik ilginç bi havası var. Arabalar ucuz ama yürütmesi yani bakımı vs çok pahalı derler birde sağlık durumu pahalı diyolar nasıl oluyo sigorta ücret olayi filan. Bi acili şikayet etmişsin o da çok basit bişey görmezden gelinebilir bence daha büyük sıkıntıların yokmu hiç?

• Takipteyim.
  • kendipizzasiniyapanadam kullanıcısına yanıt
    Kardeşim senin hikayene kendim gibi sevindim hayatının daha iyi geçmesi dileğiyle ve bence Türkiyeye dönmeyi düşünme orada hayatın daha da iyiye gidiceğine inanıyorum. bu arada takipteyim.
  • kendipizzasiniyapanadam kullanıcısına yanıt
    Bir aylık geçim maliyetiniz ne kadar yani ailecek ne kadar harcanıyor bir ayda rahat bi geçim için ve maaşlarınız yetiyor mu veya maaştan artan para kalıyor mu?
  • Dostum kanalına video koymayı düşünüyor musun yoksa vlog çekmeyi bıraktın mı ?
  • yeni bişeyler yok mu : takipteyiz
  • 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.