Şimdi Ara

American Truck Simulator (2016) [ANA KONU] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.785
Cevap
79
Favori
116.597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 29 Ocak yalan çıktı, Mart'ta çıkması planlanıyormuş fakat o da kesin değil. Bana kalırsa biraz beklememiz gerekecek, en geç Ağustos ayında çıkar. SCS Euro Truck Sim 2(1.9 güncellemesiyle) ve çıkacak olan American Truck Sim için fizik ve grafik motorunu biraz daha yenilenmiş ve optimize etmişler, eski görüntülerle karşılaştırıldığında gayet başarılı olmuş. Umarım biraz daha farklı şeylerde eklerler, sadece tır sürerek nereye kadar, biraz inip dolaşabilelim artık şu tırdan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cparty69

29 Ocak yalan çıktı, Mart'ta çıkması planlanıyormuş fakat o da kesin değil. Bana kalırsa biraz beklememiz gerekecek, en geç Ağustos ayında çıkar. SCS Euro Truck Sim 2(1.9 güncellemesiyle) ve çıkacak olan American Truck Sim için fizik ve grafik motorunu biraz daha yenilenmiş ve optimize etmişler, eski görüntülerle karşılaştırıldığında gayet başarılı olmuş. Umarım biraz daha farklı şeylerde eklerler, sadece tır sürerek nereye kadar, biraz inip dolaşabilelim artık şu tırdan.

Şahsi fikrim;

Scs daha önce hiçbir oyununda inip dolaşmalı birşey yapmadı. İlk oyun olursa bence oyuncuları baya hüsrana uğratır. Eğer farming sim deki gibi bir yürüyüş olcaksa varsın olmasın. Zaten şu anda scs simulasyon yaptığını sanıyor. Simulasyon da grafik olmaz, gerçekçilik hissi verir tıpkı omsi deki gibi. Aerosoft sim işini gerçekten başarıyor. Ah keşke aerosoft la scs birleşse paraya para demezler. Biri grafiği yapar diğeri simule eder. Tabi bu dediklerim bu saaten sonra olcak şeyler değil. Scs önce euro coach simulator u duyurdu sonra amerivan truck simulator ü. Fakat ne hikmetse ecs ye 3-5 foto yayımlandı. Halbuki yapacakları tek şey otobüs modellemek veya isterlerse haritayı biraz doğuya çekmek olurdu. Şu anda scs nin stratejisini tahmin edemiyorum. Ama ben 26 Martta çıkacağına inanıyorum. Zaten tek bir modellenen yer var oda california. Diğer yerleri DLC olarak verecekler yada update olarak. Scs yayımladığı tüm fotoğraflarda çok iyi bir iş başarmış olarak gözüküyor. Ki bu da oyunun hazır olduğuna dair bir kanıt olabilir. Bunlar benim kendi şahsi görüşümdür. Bence ATS Bir aksilik olmaz ise en geç 3. dönemin ortalarına çıkacaktır. Ecs ise 2015 başlarında olabilir. Ama dediğim gibi, scs nin taktiğini hala anlamış değilim.

• Discovery Ch. de izlemiştim bu Peterbilt tek kelimeyle mükemmel bir araç.
  • Gece gece

American Truck Simulator (2016) [ANA KONU]

Bu mod olabilir ama ağaçlar falan değişik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi betadragon -- 5 Şubat 2014; 3:55:38 >

• Şu amerikan tırlarını bi sevemedim one arkadaşım öyle öküz gibi...

Grafiklerler güzel olursa bakabiliriz
  • American Truck Simulator (2016) [ANA KONU]

• 2 yeni fotoğraf ;)
    American Truck Simulator (2016) [ANA KONU]American Truck Simulator (2016) [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: metal_my666

2 yeni fotoğraf ;)
    American Truck Simulator (2016) [ANA KONU]American Truck Simulator (2016) [ANA KONU]

Muhteşem. Oyundaki texture kaplamalarını çok beğendim. Ama tabiki fotolarla oynamıyorlarsa

• quote:

-Airbus-

Renderlidir buyuk ihtimal. :) oyunda bu grafikleri yakalamak zor is

• valla resimlere bakılırsa gta 5 gibi duruyor aynı ekran ve harita :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: metal_my666

2 yeni fotoğraf ;)

soldaki resim gerçek dimi beyler

• Renderdir hocam oyunda bunlari görmek zor :)

• American Truck Simulator (2016) [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: betadragon

Yol grafiklerini çok beğendim. Gayet dinamik bir oyun olacağa benziyor.

• Gayet başarılı...
  • ben artık scs'nin oyunlarını beklerken heyecanlanmıyorum hep aynı olduğu için farklı bişi aramayın bence beyler arabadan inme vs. gibi adamlar daha arabayı kirletemiyorlar arabadan inme işini yapamazlar umuyorum hayallediğimiz gibi olur ..=)
  • gounuse bakılırsa ets icin hazırlanan patch yerine oncelik bu oyun uzerinde çalısıyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeLorean DMC-12

gounuse bakılırsa ets icin hazırlanan patch yerine oncelik bu oyun uzerinde çalısıyorlar

Daha iyi bence. SCS verdiği ekran görüntülerine bakarsak ETS2 Üzerina baya baya yol kat etmiş gibi durmakta. Bunun neresi iyi derseniz ; Scs kendini geliştirmekte. Yani şu aon ats ss lerinde ecs olacak.
  • Oyunun çıkış tarihi amazonda 23 mayıs olarak açıklanmış fakat o da kesin değil. Galiba biraz bekliyecez bu oyunu. En büyük isteğim ETS2'den daha büyük bir harita, farklı mekanlar(ETS2'deki gibi bütün ülkeler birbirine benzemesin) ve amerikan tırları hariç yine avrupa tırlarında olması ve eski model tırlar(80 model daf tırlar örneğin).
  • quote:

Orijinalden alıntı: cparty69

Oyunun çıkış tarihi amazonda 23 mayıs olarak açıklanmış fakat o da kesin değil. Galiba biraz bekliyecez bu oyunu. En büyük isteğim ETS2'den daha büyük bir harita, farklı mekanlar(ETS2'deki gibi bütün ülkeler birbirine benzemesin) ve amerikan tırları hariç yine avrupa tırlarında olması ve eski model tırlar(80 model daf tırlar örneğin).

Beklemekten zarar gelmez. Benc3 oyundan cok veklemeyi sever olduk.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.