Şimdi Ara

American Truck Simulator (2016) [ANA KONU] (63. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.785
Cevap
79
Favori
116.632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: murat425

Bu dedikleriniz Fern bus simulator ile hayal olmaktan çıkacak inşallah. Oyun fena gelişiyor ve en gelişmiş oyun motoru kullanılıyor. 2016 nin ilk çeyreğinde çıkacak inşallah.

Umarım o da hayal kırıklığı olmaz üstadım.
  • ResulMert kullanıcısına yanıt
    O kadar troll varken trafik zaten olamaz, trafik olsa yollardan gidilmez yolları kapatır herkes.
  • isbara alp İ kullanıcısına yanıt
    Evet egzoz freni sesi çok güzel birde tır geri viteste ilerlerken gazı salınca cuff gbi bir ses geliyor nerden geldigini bilmiyorum şanzımandan diye tahmin ediyorum(frenlerin hava sesi degil) ama çok güzel bir ses ets2'de yoktu mesela böyle bir ses duymuyordum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6047038AC -- 5 Şubat 2016; 22:41:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 550 begirlik motoru aldım düz yolda enfazla 156km yapabildim.3-4 defa ceza yedim
  • Oyundaki polislere acayip gıcık oluyorum, birden yandan fırlayıveriyorlar. Bunlar yüzünden çok ceza yedim.
  • o zaman byby multiplayere singleyede byby daha doğrusu american trucka byby
  • multi 1 ay a kalmaz cikcak gibi sanirim test ediyorlarmis multiyi
  • 60.000km oldu benim tır, 170i gördüm nihayet yüklü halde, yüksüz hiç gezmediğim için top speed denemedim, ama 550lik motor benden geçer not aldı
  • Beyler Şöyle araba simlasyonu var mı bildiğiniz Ets 2 hariç.Tır oyunları,similasyon oyunları sardı bu aralar.Atsde gitmesiğim 5 şehir kaldı.23ünü gezdim 5 saatte yeni eyaleti bekliyorum inşallah büyük olur.1metre 1 km sayılıyor oyunda.ETS 2 ayarında olsa tadından yenmez

• City Car Driving var,tdu serileri olabilir sim degil ama.

• magicans kullanıcısına yanıt
    Bana özelden bir pm at kanka senin pm kapalı ulaşamıyorum arkadaşlarından affına sığınıyorum bu konuya böyle bir mesaj yazdığım için ulaşmam gerekiyor.
  • Pek çok baba yarış simülasyonu var ama city car drivingden başka hiç gezinti yapma oyunu gelmiyor aklıma
  • Satın almayı düşünüyorsan The crew'de tavsiyemdir, ben şahsen aldım ama güncellemeden sonra bir arkadaşıma verdim çünkü pc kaldırmadı, amerika'da olduğunu hissettiriyor simulasyon değil ama kokpit kamerasıyla simulasyon tadı veriyor yine ets2 ve ats giibi uzun yollar var, muhteşem grafikleri var
    Sonunda 2. seviye motora geçtim bari hızlanma az bişey iyileşti 1. seviye motorla zor hızlanıyordum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6047038AC -- 5 Şubat 2016; 23:40:18 >
  • http://www.teknosa.com/urunler/125032676/acer-e1-570-33214g50mnkk-notebook
    Arkadaşlar bu Laptop bu oyunu orta grafikte oynatır mı yardımcı olurmusunuz. Oyunu boşuna almayım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ewarrr

Ölçeklendirmeyi 300 yaptım ama Fxaa kapalı.nvidia dan açtım fxaa x8 yaptım 4k da şimdi müthiş oldu oyun sabit 60fps

Hocam pardon FXAA derken? Oyun ayarlarında ben bulamadım. MLAA var sadece (o da ne tür bir AA oluyor pek bilgim yok). GTX970 kullanıcısıyım fakat bende kartın fanları belli bir deviri geçince çok ses yapıyor ve rahatsız olduğum için kartı zorlattırmayacak şekilde oynmaya çalışıyorum. Siz V-Sync açıyor musunuz? Ben de V-Sync kapalı olursa fps değişikliğinde anlık takılma oluyor gibi. Mesela fps 80'den 65'e düştüyse o an hissediliyor takılma. Neyse...

Ben de biraz şenlendireyim. Bu yolu tesadüfen buldum. Ben her zaman yükümü taşırken kendi güzergahımı çiziyorum haritadan, hep ince yolları seçmeye çalışıyorum, böylesi daha zevkli herkese tavsiye ederim. Yolun nerede olduğunu da gösteren mapi koyuyorum:

American Truck Simulator (2016) [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: uçan_adam

http://www.teknosa.com/urunler/125032676/acer-e1-570-33214g50mnkk-notebook
    Arkadaşlar bu Laptop bu oyunu orta grafikte oynatır mı yardımcı olurmusunuz. Oyunu boşuna almayım.

6 gb RAM istiyordu sanırım oyun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İndirmeye ve para verdiğinize değmez şu an için. Güncelleme falan gelsin daha iyi olur

• SaplıBardak S kullanıcısına yanıt
    FXAA nvidia denetim masasından açılıyor, oyunun içindeki mlaa eski külüstür bir teknoloji yıllardır hiçbir oyunda görmedim zaten, bir işe yaradığı falan da yok, açsan da kapasan da oyunda hiçbir şey fark etmiyor kırıklar hala kırık. Aksi gibi sistemin performansını da düşürüyor, sizde sorun olmaz ama daha düşük kart kullananlar hiç açmasın mlaa
  • Oyuna mod atmayı düşünenler burayı takip edebilir

http://atsmods.lt/
  • Senelerce, ömrümün bir kısmını GTA San Andreas'e vermiş biri olarak buralardan geçmek bana müthiş nostalji yaşatıyor:

• 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.