Şimdi Ara

American Truck Simulator (2016) [ANA KONU] (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.785
Cevap
79
Favori
116.597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

American Truck Simulator (2016) [ANA KONU]
  • Takipteyiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DUKES kullanıcısına yanıt
    Evet haklısınız, bunların olması çok iyi olurdu. Bu oyunların biraz AKSİYONA ihtiyacı var.
  • SCS Software uzun bir süre sonra tekrar bilgi ve görüntü paylaşımı yaptı.

SCS ekibi şu an Euro Truck Simulator 2’nin 1.15 güncelleme betasıyla uğraşıyor. Tatil içerikleri çok yakında yayınlanacak. Son blog yazılarında sürekli Euro Truck Simulator 2 oyununu gördük. Şimdi American Truck Simulator’dan son gelişmeler paylaşıldı.

Şirket hala ihtiyaçları olan kamyon lisanslarını almak için uğraşıyor. Tasarım ekibi araçlar ve haritada sıkı çalışıyor. Şimdilik paylaşmak için çok haber olmayabilir ama ATS ekibi en kısa sürede Amerikan yollarını bilgisayarınıza getirmek için çalışmaya devam ediyor.

American Truck Simulator’ın en son sürümünden alınan birkaç ekran görüntüsü aşağıda

Oyun için onaylanan çıkış tarihi 2015’tir. Hangi ayda çıkacağı bilinmemektedir.

-SimülasyonTürk

American Truck Simulator (2016) [ANA KONU]American Truck Simulator (2016) [ANA KONU]American Truck Simulator (2016) [ANA KONU]American Truck Simulator (2016) [ANA KONU]American Truck Simulator (2016) [ANA KONU]American Truck Simulator (2016) [ANA KONU]

• hala bekliyoruz...
  • arkadaşlar sorum biraz saçma olabilir kusura bakmayın bu oyunun sistem gereksinimleri açıklandı mı?açıklandıysa öğreneblir miyim?
  • alicemoguz kullanıcısına yanıt
    Euro Truck Simulator 2 ile aynı olacaktır
  • American Truck Simulator Yeni Özellik: Ağırlık İstasyonları

Eski bir özellik bu oyun ile geri dönüyor.

SCS Software, 2015 yılında çıkaracağı American Truck Simulator için yeni ekran görüntüleri ve özelliğini tanıttı. 18 Wheels of Steel serisinde olan bir özelliği American Truck Simulator ile geri dönüyor. Ağırlık kontrol istasyonları yeni nesil kamyon simülasyonunda yer alacak. Euro Truck Simulator 2'de olmayan bu özellik ETS2 tutkunlarını kızdıracak. :)

Sürücüler Amerikan karayollarında seyir halinde iken yük düzenlemelerine uygun olduğunu doğrulamak amacıyla ağırlık istasyonuna girmesi gerekir. Bu ağırlık terminalleri karayolları boyunca yoğunlaştırılmıştır. Kolayca herhangi bir zamanda sürücüler tarafından erişilebilir.

Son olarak bir not: Ağırlık istasyonları American Truck Simulator'a özel olacak Euro Truck Simulator 2'de görünmeyecek.

American Truck Simulator'ın farklı olacağını defalarca yazmışlardı. Bu oyuna eklenen özellikler sayesinde satışlar artacak. Zaten bu devirde orjinal oyun almayanı döverler. 2015'te çıkacağı onaylanmıştı fakat kesin çıkış tarihi yok. Almanlar 2. çeyrekte çıkacağını belirtiyor.

İlk sürümünde Kaliforniya eyaleti olacak. DLC ve güncellemelerle oyun Kuzey Amerika hatta tüm Amerika'ya yayılabilir. SCS'nin gelmesini istemeyen bir ülke var mı? :D

Lisanslı araçları bizi bekliyor. Peterbilt, Kenworth ve diğerleri Görüntülerde düşük kabin uzun burunlu çekicileri görmüşsünüzdür.

Fazla uzatmandan bitirelim. Şu bir gerçek ki SCS oyunlarının önü daima açık olacak. Daima geliştirilecek!

American Truck Simulator, Simdepo.com'da satışa sunulacak.

American Truck Simulator Türkçe Blogwww.americantrucksim.com

SimülasyonTÜRK!

American Truck Simulator (2016) [ANA KONU]American Truck Simulator (2016) [ANA KONU]American Truck Simulator (2016) [ANA KONU]American Truck Simulator (2016) [ANA KONU]American Truck Simulator (2016) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasan525 -- 22 Aralık 2014; 12:04:56 >

• Yav arkadaş ben bu scsnin kafasını anlayamıyorum sanki ağırlık istasyonu koymak çok zormuş gibi bide ats ye özel olacak demişler 1 güncellemeyle ets2 yede getirebilirsin galiba bu oyun çıkınca ets2nin pabucu dama atılacak
  • Önceliklerini Euro Truck'a vermeleri lazım. Harita yapılan modları düşündüğümüzde çok küçük kalıyor ki bu multiplayer için gerçekten bir handikap. İskandinavya DLC'si diyorlardı en son ki en 20 TL gibi bir fiyat bekliyorum.

ATS tırları, atmosferi ile değişiklik yapacaktır fakat dediğim gibi 2 yıldır bu oyun var her ay bir şehir ekleselerdi şimdiye oyun adının hakkımı yermisti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sirrüs -- 22 Aralık 2014; 19:12:31 >
  • SCS, ATS ile ilgili her paylaşımda araçların lisansı için uğraştıklarını yazıyor, bu lisans almak bu kadar zor mu arkadaş ? 2 yılda sadece 2 tane firmanın lisansını alabilmişler(Mack ve Peterbilt), SCS'den artık bir oynanış videosu ve ATS ile ilgili daha çok haber bekliyorum 6 ayda 1-2 paylaşım yapıyorlar ATS'yle ilgili.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cparty69

SCS, ATS ile ilgili her paylaşımda araçların lisansı için uğraştıklarını yazıyor, bu lisans almak bu kadar zor mu arkadaş ? 2 yılda sadece 2 tane firmanın lisansını alabilmişler(Mack ve Peterbilt), SCS'den artık bir oynanış videosu ve ATS ile ilgili daha çok haber bekliyorum 6 ayda 1-2 paylaşım yapıyorlar ATS'yle ilgili.

Hocam yeni yıl ile birlikte daha çok haber geleceğini umuyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PewDiePie

Yav arkadaş ben bu scsnin kafasını anlayamıyorum sanki ağırlık istasyonu koymak çok zormuş gibi bide ats ye özel olacak demişler 1 güncellemeyle ets2 yede getirebilirsin galiba bu oyun çıkınca ets2nin pabucu dama atılacak

Ağırlık istasyonları sadece Amerika'da var diye biliyorum ?

Arkadaşlar araştırdım da neredeyse her yerde varmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oh Long Johnson -- 28 Aralık 2014; 7:33:35 >
  • Ağırlık istasyonları olmayan ülke sayısı çok az. Oyunu sattırmak için bu tarz özellikler koymaları gerekli.
  • Vay be resimleri görünce cdciden 18 wheels of steel american long haul alıp , ekran kartı güncel olmadığı için oynayamadığım günler aklıma geldi.Sorunu çözdüğümde 1,5 sene geçmişti ve hevesim de kaçmıştı.Ama yine de severek oynamıştım.

Unutmam ben bu menü müziğini

• quote:

Orijinalden alıntı: SüperEspri

Vay be resimleri görünce cdciden 18 wheels of steel american long haul alıp , ekran kartı güncel olmadığı için oynayamadığım günler aklıma geldi.Sorunu çözdüğümde 1,5 sene geçmişti ve hevesim de kaçmıştı.Ama yine de severek oynamıştım.

Unutmam ben bu menü müziğini

Off aynen hocam. O müzik ne güzeldi be. Ama zamanında benim Pc kaldıramıyordu, 18 WoS Across America yüklemiştim ama yıllar sonra onumda oynamıştım. :D

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bidaha öyle zevki bırak oyunun gelmeme ihtimali var...
    Bide şarkı mı gelicek pehhh

Bana 1 yıl versinler yada boşver üşendim
  • Squirrel, SCS Software Röportaj Videoları 3. bölüm 25 Ocak 2015 - American Truck Simulator röportajı yayınlandı.

Video

Konuyla ilgil daha fazla bilgi için
    http://www.simulasyonturk.com/squirrel-scs-software-roportaj-videolari/
    American Truck Simulator (2016) [ANA KONU]American Truck Simulator (2016) [ANA KONU]American Truck Simulator (2016) [ANA KONU]American Truck Simulator (2016) [ANA KONU]

• Bir an önce çıksın şu oyun artık ya

• Trafik cezalarını arttırıp, zor parkurları arttırsınlar. Bitmek bilmeyen otobanlar sıkıyor bazen. Biraz da insan koysunlar.
    İnsan derken sadece yürüyen insan değil. Cafeler, çocuk parkları, motorsikletliler, bisiklet yolları vs...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freqX -- 27 Ocak 2015; 1:51:29 >
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.